10.02.2020

Чергова апаратна нарада в Арцизькій райдержадміністрації

Під керівництвом голови районної державної адміністрації Дениса Олександровича Байлука в понеділок, 10 лютого 2020 року, відбулася апаратна нарада за участю керівника апарату та керівників структурних підрозділів райдержадміністрації. В ході наради було підведено підсумки роботи за попередній 2019 рік та окреслено першочергові заходи, заплановані на поточний рік.

Кожен з учасників наради відзвітував про проведену минулорічну роботу.

Так, начальник управління соціального захисту населення Інна Замараєва зазначила, що протягом 2019 року управлінням було надано 16 видів державних соціальних допомог. Щомісячно таку допомогу одержують близько 3180 сімей. За призначенням субсидій звернулось 2376 сімей. 23 сім’ї з числа внутрішньо переміщених осіб отримують щомісячну адресну допомогу для покриття витрат на проживання, у тому числі на оплату житлово-комунальних послуг. Протягом року оздоровлено 39 осіб з інвалідністю та ветеранів війни, в тому числі 1 особа з інвалідністю війни та 10 учасників АТО. 10 учасників бойових дій АТО отримали матеріальну допомогу на лікування, 29 учасників – на фінансування розробки проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок. Видано одноразову винагороду 3  жінкам, яким присвоєно почесне звання «Мати-героїня», 176 посвідчень батькам багатодітних сімей та 348 посвідчень їх дітям. Нараховані та профінансовані пільги готівкою з оплати пільгового проїзду 3 591 особі.

Начальник служби у справах дітей Афанасій Мінчев доповів, що протягом минулого року взято на облік 33 дитини. Знято з обліку 31 дитину, з них 8 дітей, які досягли повноліття, 4-х дітей усиновлено, 2-х – повернуто батькам, зникли підстави перебування на обліку у 17 дітей. В березні 2019 року створено Будинок сімейного типу, куди влаштовано 7 дітей. 11 дітей влаштовано в 5 прийомних сімей. 11 дітей направлено на тимчасове перебування до Центру соціально-психологічної реабілітації . 7 дітей з категорії дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування поставлено на квартирний облік. 3 особам даної категорії надане житло. Проведено 66 профілактичних рейдів за місцем проживання та навчання дітей, що перебувають на обліку.

Відділом містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та розвитку інфраструктури, за інформацією в.о. начальника відділу Тетяни Дєбєляк, протягом року проведена робота над реалізацією діючих та розробкою нових програм, організовано та проведено семінари, засідання комісій, рад, конкурсів, комітетів, робочих груп: з енергозабезпечення та розрахунків за енергоносії, з перевірок обсягів та вартості наданих житлово-комунальних послуг, з питань заборгованості за житлово-комунальні послуги та ін. Здійснено контроль за станом проходження опалювального сезону 2018 – 2019 років, та підготовкою житлово-комунального господарства району до роботи в осінньо-зимовий період. Забезпечено своєчасний початок опалювального сезону і його проходження. Розроблено та затверджено 4 детальних плани ВЕС (Павлівка, Виноградівка) та СЕС (Долинівка, Виноградівка). Надано 3 будівельних паспортів, 6 містобудівних умов та обмежень на забудову земельних ділянок, 11 паспортів прив’язки та 77 проектів землеустрою.

Про підсумки роботи в галузі освіти доповіла заступник начальника відділу освіти, молоді та спорту Прасковія Леонтьєва. Так, в сфері дошкільної освіти проведені роботи щодо укріплення матеріально-технічної бази , вирішено питання ліквідації черги на влаштування дітей до закладів дошкільної освіти. За 2 роки відкрито 2 нові вікові групи для дітей віком від 2 до 4 років в селах Теплиця та Вознесенка. Повністю забезпечене функціонування Нової української школи. Оновлено комп’ютерну техніку, базу природничо-математичних кабінетів в старших класах закладів освіти району. Всі школи забезпечені високошвидкісним інтернетом. Забезпечено безкоштовну участь випускників у пробному ЗНО.  Створено та оснащено Інклюзиво-ресурсний центр, який проводить комплексну оцінку дітей та їх супровід. Проведено капітальні ремонти внутрішніх туалетів та санвузлів, опалювальних систем, дахів, спортивних споруд. Проведено енергозберігаючі заходи – заміну вікон та дверей. Закуплено шкільний автобус для дітей з особливими освітніми потребами. Забезпечено безкоштовне харчування учнів початкових класів та дітей пільгових категорій. Оздоровлено 1427 учнів, премійовано 156 обдарованих дітей.

Начальник фінансового управління Надія Куралова інформувала про те, що доходна частина зведеного бюджету району за 2019 рік виконана на 96,9 %, загальний фонд виконаний на 103,2%, спеціальний фонд – на 140,1%. Виконання призначень 2019 року наступне: податок на доходи і збори фізичних осіб складає 36,2%, податок на прибуток – 83,9 %, акцизний податок – 105,8%, місцеві податки і збори – 60,2%, плата за землю – 114,9%. Призначення по єдиному податку виконані на 99%.

Всі інші керівники відділів та структурних підрозділі надали письмову інформацію.

Загалом усі підрозділи працюють в штатному режимі, доручення голови райдержадміністрації виконуються в повному обсязі.

По завершенні апаратної наради головою райдержадміністрації було надано ряд рекомендацій та доручень керівникам структурних підрозділів, звернуто увагу на їх повноваження, які покладені на них відповідно до чинного законодавства.