09.10.2018

Чергова апаратна нарада в Арцизькій райдержадміністрації

Під керівництвом голови районної державної адміністрації Сергія Парпуланського у понеділок, 8 жовтня 2018 року, відбулася чергова апаратна нарада за участю керівників структурних та територіальних підрозділів РДА.

В.о. начальника відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та розвитку інфраструктури Тетяна Дєбєляк у своїй доповіді щодо початку опалювального сезону 2018/2019 рр. повідомила, що наявна кількість вже отриманого вугілля для закладів освіти складає 70% від норми. Решта вугілля надійде до вугільних складів найближчим часом. Також відділом проводиться робота з виявлення несанкціонованих сміттєвих звалищ на території району. Сергій Парпуланський надав доручення щодо щотижневого виїзду спеціалістів відділу до сіл району, які мають особисто виявляти несанкціоновані сміттєві звалища.

Головний лікар центральної районної лікарні Євгеній Челак поінформував учасників засідання про процес реалізації районної програми «Кадри». Так, наразі активно проводиться робота з пошуку молодих медиків для роботи в Арцизькій ЦРЛ. Сергій Парпуланський повідомив, що на наступній сесії райради ним буде ініційовано розгляд питання щодо виділення коштів з районного бюджету на покупку ще однієї квартири для прибулих лікарів з інших регіонів.

Також Євгеній Челак зазначив, що наразі повністю завершено капітальний ремонт дизельного генератора 60В, що його має у розпорядженні ЦРЛ. Щодо підготовки до опалювального сезону було констатовано, що Арцизька ЦРЛ на 100% забезпечена вугіллям. Загалом заклад працює у штатному режимі.

Начальник сектора з питань цивільного захисту, оборонної, мобілізаційної роботи, взаємодії з правоохоронними органами, запобігання та виявлення корупції Світлана Ангурян повідомила, що відділ також працює в штатному режимі, виконуючи усі покладені на нього функції.

Директор КП «Арцизьке районне будівельно-комунальне підприємство» Ігор Ладо відзвітував про перебіг здійснюваних будівельних робіт. Так, наразі завершується будівництво стадіону на території Арцизької ЗОШ №5. Зокрема, завершуються будівельні роботи в стрілецькому тирі. Сергій Парпуланський зазначив, що 10 жовтня планується офіційне відкриття стадіону, і до цієї дати всі будівельні роботи повинні бути закінчено. Також Ігор Ладо повідомив про закінчення ремонтних робіт в туалеті Арцизької ЗОШ №4, повну заміну вікон у школі сіл Делень і Теплиця та повідомив про початок ремонту підлоги у Вознесенівській ЗОШ.

Начальник відділу освіти, молоді та спорту Оксана Стоянова у своїй доповіді, зокрема, зазначила, що протягом жовтня надходитиме залишок учбового матеріалу для Нової української школи.

Начальник відділу соцзахисту Арцизької РДА Інна Замараєва доповіла учасникам засідання, що наразі триває робота з оформлення субсидій населенню у зв’язку з оновленням відповідного законодавства.

Начальник відділу надання адміністративних послуг Оксана Решетнюк повідомила про реєстрацію 804 звернень від мешканців району протягом вересня і штатний режим роботи підрозділу.

Начальник відділу культури Марина Чернишова доповіла, що у даний час іде активна підготовка до проведення концерту до Дня захисника України, який відбудеться в Арцизькому районному Будинку культури 12 жовтня.

Тетяна Філіпова, в.о. керівника апарату РДА, начальник відділу діловодства та контролю апарату Арцизької РДА повідомила що усі підрозділи РДА працюють у штатному режимі, доручення голови райдержадміністрації виконуються в повному обсязі.

 По завершенню апаратної наради головою РДА було надано ряд рекомендацій та доручень керівникам структурних підрозділів, а також звернуто їх увагу на обов’язковість виконання повноважень, покладених на них відповідно до чинного законодавства.