10.09.2019

Арцизька школа №3 готова до опалювального сезону

В Арцизькій загальноосвітній школі №3, яка розташована по вул. Лугова (Глинка), завершено капітальний ремонт системи опалення, тож школа готова до нового опалювального сезону.

«До сьогоднішнього дня всі корпуси опалювалися за допомогою звичайного пічного опалення, - розповідає директор школи Юлія Кострова. - У холодну пору року щодня рано вранці в школу приходив опалювач і займався розпалюванням 11 печей, розташованих в чотирьох корпусах закладу. Крім того, що не зовсім економно витрачалося вугілля, печі доставляли багато незручностей - могли чадіти, погано розпалюватися, тому в класах не завжди підтримувалася нормальна для навчального процесу температура».

Проект модернізації опалювальної системи Арцизької школи №3 був реалізований за підтримки і сприянні голови райдержадміністрації Сергія Парпуланського і голови райради Юрія Карабаджака. Загальна вартість проведених робіт склала 712 тис. грн, які були виділені з районного бюджету, про що неодноразово клопотала і депутат райради, колишня учениця цієї школи Анастасія Станкова.

Відзначимо, що будівля навчального закладу складається з 4-х корпусів і є пам'яткою архітектури, побудованою німецькими колоністами 115 років тому.