10.09.2019

Арцизька РДА взяла участь у селекторній нараді щодо збереження життя та здоров'я дітей в регіоні

Сьогодні, 10 вересня, відбулася селекторна нарада з головами районних державних адміністрацій, об’єднаних територіальних громад та міськими головами міст обласного значення щодо збереження життя та здоров'я дітей в регіоні.

Серед доповідачів були представники Національної поліції, головного управління ДСНС із запобігання надзвичайним ситуаціям, служби у справах дітей Одеської ОДА, Одеського обласного центру соціальних служб сім’ї та молоді, Департаменту охорони здоров’я Одеської ОДА, Департаменту освіти та науки Одеської ОДА та Управління патрульної поліції в Одеській області.

Під час наради були обговорені питання щодо організаційно-практичної роботи територіальних підрозділів ГУНП із забезпечення стабільної криміногенної ситуації в дитячому середовищі, про оперативну ситуацію щодо виникнення пожеж та профілактичні заходи щодо попередження та недопущення пожеж, про результати роботи та оперативний стан  центрів соціальних служб для сім’ї та молоді, які перебувають у складних життєвих обставинах.

Представник Департаменту освіти і науки Одеської ОДА доповів про стан профілактичної та виховної роботи в закладах освіти щодо попередження нещасних випадків та травмування дітей.

Наприкінці наради представник Управління патрульної служби в Одеській області доповів про проведену профілактичну роботу щодо запобігання нещасним випадкам серед дітей та виявлених дітей без супроводу дорослих.