Моніторинговий центр з протидії COVID-19 запустив віртуальну платформу емоційної підтримки українців. Це безкоштовний ресурс для тих, кому потрібна емоційно-психологічна допомога. Індивідуальні консультації надають сертифіковані психологи та тренери - практики, які дозволяють зберегти та зміцнити позитивний емоційний та психологічний стан людей, а також навчити м'яким навичкам, які потрібні кожному, незважаючи на вік та професію. Також для тих, хто хоче з користю провести час вдома, знайдуть на сайті різні онлайн курси. Завдяки платформі є можливість проводити і спортивні онлайн тренування. Або можна здійснити віртуальні екскурсії найкращими музеями Києва https://moncenter.eduhub.in.ua/  


Арцизька районна державна адміністрація інформує, що згідно протокольного рішення засідання комісії з питань ТЕБ та НС райдержадміністрації від 24.04.2020 року № 16 " Щодо заходів для стабілізації епідемічної ситуації, пов'язаної з гострою хворобою COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2" На території Арцизького району продовжено запровадження карантину та функціонування ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Арцизького району у режимі надзвичайної ситуації до 11 травня 2020 року.

 

 

 

На території Арцизького району запроваджено режим надзвичайної ситуації

 

26 березня 2020 року в Арцизькій районній державній адміністрації відбулося засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайний ситуацій райдержадміністрації. Згідно протоколу від 26.03.2020 року № 11 прийнято рішення:

Запровадити на території Арцизького району режим надзвичайної ситуації функціонування ланки територіальної системи єдиної державної системи цивільного захисту Арцизького району строком на 30 днів до 24 квітня 2020 року.

 

 

 

 

 

 

 

 

                                                                                                                   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ШАНОВНІ ГРОМАДЯНИ!

Одеський центр громадського здоров’я підготував онлайн-платформу з матеріалами щодо коронавірусу (СOVID-2019), які постійно оновлюються. Матеріали поділені на тематичні групи: друковані, відео-ролики, ілюстративні матеріали та диференційована за цільовими аудиторіями:

для громадськості - https://healthcenter.od.ua/coronavirus/gromadskosti/

https://healthcenter.od.ua/coronavirus/operatyvnyj-monitoryng-sytuacziyi-dovkola-covid-19/

для медиків - https://healthcenter.od.ua/coronavirus/likaryam/

для органів місцевого самоврядування - https://healthcenter.od.ua/coronavirus/rekomendacziyi-dlya-organiv-misczevogo-samovryaduvannya-covid-19/

для ЗМІ - https://healthcenter.od.ua/coronavirus/

 

Використовуйте та поширюйте лише доказову та верифіковану інформацію!

 

 

 

У боротьбі з коронавірусом важливо мати лише перевірену інформацію з надійних джерел. Одеська ОДА публікує перелік офіційних ресурсів де публікуються актуальні та перевірені дані про заходи у регіоні по недопущенню поширення коронавірусу:

  • сайт Міністерства охорони здоров’я https://moz.gov.ua;
  • актуальні новини про боротьбу с коронавірусом в Україні від МОЗу https://t.me/COVID19_Ukraine;
  • актуальні новини про боротьбу з коронавірусом в Одеській області https://t.me/Covid19_Odessa;
  • https://www.facebook.com/Odessa.vs.COVID/ — Антикризовий штаб в Одеській області.

Телефони гарячих ліній, за якими ви можете отримати актуальну інформацію:

  • гаряча лінія Одеської обласної державної адміністрації 050-490-17-31, 050-490-16-13;
  • телефон Антикризового штабу в Одеській області 067-711-50-41.

В Антикризовому штабі Одеська обласна державна адміністрація спільно з бізнесом і волонтерами координує дії зі закупівель, щоб забезпечити медиків всім необхідним. Волонтери зараз збирають кошти на засоби індивідуального захисту для лікарів Одещини. Якщо ви можете допомогти, переказуйте будь-яку суму за наступними реквізитами.