Про проведення двомісячника з наведення санітарного порядку у населених пунктах Арцизького району

Розпорядженням Арцизької райдержадміністрації  від 17.03.2016 р.  № 103/А-2016. «Про підготовку до весняно-літнього періоду, наведення санітарного порядку в населених пунктах Арцизького району та їх благоустрій» затверджені заходи по проведенню щорічної акції « За чисте довкілля» для наведення санітарного порядку в населених пунктах та їх благоустрій. В рамках зазначеної акції проводиться двомісячник по наведенню санітарного порядку та покращення благоустрою на території Арцизького району з 20 березня по 20 травня 2019 року, «День довкілля 2019» .

Також відповідно до вищезазначеного розпорядження  створена робоча група з координації виконання заходів з проходження щорічної акції « За чисте довкілля». Зазначена робоча група буде займатись організацією наступних заходів

  1. 1.          Проведенням щорічного районного  конкурсу (серед органів самоорганізації населення) «Кращий багатоквартирний будинок».
  2. 2.          Проведенням щорічного районного конкурс на кращий благоустрій територій «Будуємо Європу у себе».

Кожен населений пункт району розробляє відповідні заходи до проведення двомісячника, виконує  роботи з благоустрою територій, озеленення, профілактики, ремонту старих водогонів їх дезінфекції - інші роботи.

В період з 20 березня по 20 травня до прибирання планується залучити приблизно 11,3 тис. осіб, в тому числі не менше 2,000 тис. учнів. Разом з зацікавленими організаціями, підприємствами, населенням  планується здійснити заходи щодо відновлення і збереження зелених зон населених пунктів району, парків та скверів. Планується висадити 3360 дерев, посадити 1600 кущів, висадити квіти, ліквідувати стихійні сміттєзвалища, упорядкувати спортивні та дитячі  майданчики, куточки відпочинку, привести у належний санітарний  стан кладовища, пам’ятники, меморіальні комплекси, військові поховання, братські та поодинокі могили, звалища побутових та промислових  відходів.

Щорічно в квітні проводиться «День довкілля». Згідно плану заходів в цей день передбачається побілка, дерев, бордюрів населених пунктах вздовж доріг, організовується  очистка  від пакетів навкруги території міського та сільських сміттєзвалищ.

          Міський  та сільські  виконкоми  необхідно організовують  прибирання прибудинкових територій, парків, скверів, дитячих  та спортивних майданчиків, доріг і тротуари, очистити водовідвідні канави і лотки. Забезпечують вивезення та утилізацію безгосподарних відходів на  несанкціонованих сміттєзвалищ та  утримувати  в належному стані полігони ТПВ.

Робочою групою з координації виконання заходів щодо проведення двомісячника наведення належного санітарного порядку та благоустрою населених пунктів будуть здійснюватися  виїзди на місця та моніторинг за ходом проведення двомісячника.

 

 

Головний спеціаліст відділу                                      Д.М. Петрова