Повідомлення про початок процедури громадського обговорення (процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації)

Повідомлення

про початок процедури громадського обговорення (процедури розгляду та  врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації)

 Арцизька районна державна адміністрація Одеської області  повідомляє  про початок процедури громадського обговорення (процедури розгляду та врахування пропозицій  громадськості) проектів містобудівної документації –    детальних планів території під розміщення електростанцій з використанням енергії вітру на земельних ділянках на території Павлівської та Виноградівської сільських рад Арцизького району Одеської області (за межами населених пунктів).

Планувальним рішенням передбачається розміщення об’єктів альтернативної енергії - електростанцій з використанням енергії вітру: вітрогенераторів, трансформаторної підстанції і технологічного обладнання на земельних ділянках на території Павлівської та Виноградівської сільських рад Арцизького району Одеської області (за межами населених пунктів).

Документ розроблений у відповідності до вимог чинного законодавства України.

Замовники проекту містобудівної документації: Арцизька районна державна адміністрація Одеської області.

Розробник проекту містобудівної документації: ТОВ «АРХІТЕКТУРНО-ПЛАНУВАЛЬНЕ БЮРО "МЕГАПОЛІС", у складі архітектор – Кравченко Р.В. Сертифікат серія АА № 001062.

 Підстави розроблення проекту містобудівної документації: розпорядження Арцизької районної державної адміністрації від 02.11.2017 № 484/А-2017; від 19.09.2019 № 198/А-2019.

Ознайомитись з текстовими та графічними матеріалами проекту містобудівної документації, в тому числі з пояснювальною запискою; звітом про стратегічну екологічну оцінку можливо в приміщенні Арцизької районної державної адміністрації за адресою: 68400, Одеська область м. Арциз, вул. Соборна, 46 або на офіційному сайті Арцизької районної державної адміністрації: https:// http:// http://artsyz-rda.odessa.gov.ua.

Додатково матеріали проекту містобудівної документації розміщено в приміщенні Виноградівської сільської ради Арцизького району Одеської області за адресою: Одеська обл., Арцизький р-н, с. Виноградівка, вул. Леніна, буд. 114.

Посадова особа замовника, відповідальна за забезпечення організації розгляду пропозицій – в.о. начальника відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та розвитку інфраструктури районної державної адміністрації Дєбєляк Т.І.

Пропозиції  (зауваження) до проекту містобудівної документації можуть подаватися в письмовій формі та/або в усній формі під час громадських слухань.

Письмові пропозиції подаються за адресою: 68400, Одеська область м. Арциз, вул. Соборна, 46 або в електронній формі на адресу: е-mail: rda@arciz.odessa.gov.ua.  

Усні пропозиції подаються безпосередньо під час громадських слухань із внесенням їх до протоколу громадських слухань.

Строк подання пропозицій: з 27.09.2019 року протягом 30 днів включно (до 28.10.2019 року). Строк завершення розгляду пропозицій: 29.10.2019 року.

Громадські слухання будуть проведені у формі презентації проекту містобудівної документації із звітом про стратегічну екологічну оцінку.

Презентація відбудеться 16.10.2019 року, початок о 12.00 в приміщенні Арцизької районної державної адміністрації за адресою: 68400, Одеська область м. Арциз, вул. Соборна, 46.