Шанування учасників бойових дій на території інших держав в Арцизькому районі

Відзначення в Україні Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав свідчить про глибоку повагу суспільства до людей, яким довелося в мирні післявоєнні роки нести нелегку військову службу в гарячих точках світу.
Неодноразово ризикуючи своїм життям, воїни виконували присягу, забезпечували спокій та стабільність у багатьох країнах, чим заслужили визнання і вдячність їхніх народів. Тисячі українців пройшли крізь вогонь Афганської війни, що принесла нам численні трагедії та біль утрат. Від всього серця висловлюємо глибоку вдячність і подяку всім, хто чесно і мужньо виконав свій військовий і громадянський обов’язок в Афганістані.

  Напередодні   Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав в Арцизькому районному будинку культури пройшов концерт «Подвиг і біль Афганістану». На заході були присутні представники АРДА,  установ та організацій міста Арциз,  воїни-інтернаціоналісти,  воїни АТО. З привітальним словом до присутніх звернулися керівник апарату АРДА Т. Ю. Філіпова, військовий комісар, підполковник Б. М. Маліков, голова воїнів АТО А. Живора, голова Союзу ветеранів Афганістану С.І.Узун. Спеціалісти АРБК підготували концерні номери  відповідної тематики. В концерті прийняли участь: солісти АРБК  М. Парзул, О.Мазур, Л. Павловська,  ветеран-афганця Валентин Кривенко,  «Народний» хореографічний  ансамбль «Едельвейс». Після концерту відбулося покладання квітів до Пам’ятника загиблим воїнам-афганцям.

 

 

Начальник                                                  Марина ЧЕРНИШОВА