«Буджак 2019» наближається

З 20 вересня почне свою роботу міжнародний семінар-практикум фотохудожників і фотоклубів «Буджак-2019». Традиційно організатором заходу є Арцизька районна народна самодіяльна фотостудія «Буджак».

В рамках триденного семінару його учасники будуть боротися в фотоконкурсі, познайомляться з традиціями і побутом жителів багатонаціонального Бессарабського краю, прослухають лекції провідних фотомайстрів і проведуть бліц-конкурс колекцій фото-робіт. Як і в минулі роки, планується приїзд фотохудожників-професіоналів з Білорусі, Молдови, Росії, Польщі, Естонії.

Згідно з програмою, семінар-практикум почнеться 20 вересня з привітальних заходів в приміщенні фотоклубу «Буджак», після чого для учасників буде організована автобусна екскурсія по півдню Бессарабії (Арциз-Плоцьк-Виноградівка-Надеждівка-Спаське-Кирнички-Баннівка-Василівка-Каракурт-Болград -Крінічное). На наступний день, крім тематичних лекцій, учасників чекає поїздка на о. Ялпуг, а на завершення заходу його учасники відвідають садибу «Колоніст» в с. Криничне.

Для всіх бажаючих познайомитися з творчістю фотохудожників на базі Арцизької районної центральної бібліотеки 20 вересня з 12:00 працюватиме фотовиставка «Мир вам, люди».

У 1987 році був проведений перший фото-семінар-практикум, і з тих пір кожен непарний рік в Арциз з'їжджаються професіонали і любителі фотомистецтва України, Білорусі, Молдови, Росії, Польщі, Німеччини, Естонії.

 

Начальник відділу культури та туризму

М.М.Чернишова