05.04.2019

Конкурс для отримання компенсації сільськогосподарському обслуговуючому кооперативу

Управління агропромислового розвитку повідомляє, що постановою Кабінету Міністрів України від 07.02.2018 року №106 затверджено Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для надання фінансової підтримки розвитку фермерських господарств, у тому числі сільськогосподарським обслуговуючим кооперативам для придбання техніки та/або обладнання зі зберігання та переробки сільськогосподарської продукції.

У рамках даної Постанови розпочала свою роботу обласна конкурсна комісія з питань фінансової підтримки сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів, що розглядає заявки на участь у конкурсі від сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів:

- молочарського, м'ясного напрямів, до складу якого входять не менше 20 членів, серед яких повинно бути одне і більше фермерських господарств, а інші - фізичні особи, у власності та/або користуванні кожної з яких перебувають землі сільськогосподарського призначення та за наявності тварин, ідентифікованих та зареєстрованих відповідно до законодавства;

- плодово-ягідного, овочевого напрямів, а також із заготівлі та переробки продукції бджільництва, дикорослих ягід, грибів і рослин, до складу якого входять не менш, як 7 членів, серед яких повинно бути одне і більше фермерських господарств, а інші - фізичні особи, у власності та/або користуванні кожної з яких перебувають не більше 100 гектарів земель сільськогосподарського призначення.

Фінансова підтримка надається у розмірі 70 % вартості придбаного обладнання без урахування сум податку на додану вартість, але не більше 3 000 000 гривень на один кооператив.

Для отримання компенсації сільськогосподарському обслуговуючому кооперативу необхідно: 

  1. Вибрати постачальника техніки чи обладнання, згідно з Переліком вітчизняної техніки та обладнання для агропромислового комплексу, вартість яких частково компенсується за рахунок коштів державного бюджету, з яким можна ознайомитись на сайті Мінагрополітики: http://minagro.gov.ua/uk/support_apk?nid=24338

2.  Сплатити 100 % вартості обладнання та техніки і ПДВ;

  1. Отримати обладнання/та техніку з підтвердними документами щодо його передачі;

До 1 листопада подати до регіональної комісії з питань надання фінансової підтримки в паперовому вигляді заявку та такі підтвердні документи:

- копію статуту кооперативу та список його членів, дійсний на дату подання заявки;

- витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань (для кооперативу та фермерських господарств - членів кооперативу);

-      відомості з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, що підтверджують право власності та/або користування земельною ділянкою (для членів кооперативів плодово-ягідного, овочевого, напрямів діяльності, а також із заготівлі та переробки дикорослих ягід, грибів і рослин);

-      довідку, чинну на дату подання заявки, про відсутність заборгованості з платежів, контроль за справлянням яких покладено на контролюючі органи у паперовій або електронній формі;

-        довідку, видану банком із зазначенням реквізитів банківського рахунка кооперативу;

-     копію платіжного доручення;

-     акт приймання-передачі техніки та обладнання;

-     свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу та/або машини (якщо техніка підлягає обов'язковій державній або відомчій реєстрації).

Засідання комісії проводиться у разі потреби.

З вимогами щодо участі у конкурсі можна ознайомитися в управлінні аграрної політики облдержадміністрації та на офіційному веб-порталі обласної державної адміністрації http://portal-oda.odessa.gov.ua.

Прийом заяв проводиться за адресою: м. Одеса, вул. Канатна,83 (управління аграрної політики облдержадміністрації, 14 поверх, кабінет №1426).

/

Телефон для довідок: (048)728-37-26.