29.10.2018

Управління агропромислового розвитку повідомляє, що наказом управління аграрної політики Одеської обласної державної адміністрації від 10.09.2018р. № 69/1442, затверджений Порядок використання коштів, передбачених в обласному бюджеті на виконання заходів регіональної Програми розвитку агропромислового комплексу Одеської області на 2014-2018 роки (далі – Порядок).

Відповідно до даного Порядку працює Комісія для визначення  учасників регіональної Програми, яким надаватиметься фінансова підтримка за напрямом:

- часткова компенсація вартості доїльного обладнання для особистих селянських господарств.

Часткова компенсація вартості доїльного обладнання для особистих селянських господарств надається фізичним особам та фізичним особам-підприємцям, що утримують не менше 3 корів.

Для отримання фінансової підтримки до конкурсної комісії подаються належним чином завірені копії таких документів:

1) Заявка на участь у конкурсі згідно з формою, затвердженою управлінням аграрної політики;

2) паспорта громадянина України;

3) довідка видана місцевою (міською, сільською, селищною) радою про кількість корів;

4) довідка про відкриття рахунка в банку, видану банком;

5) документ, що засвідчує реєстрацію у Державному реєстрі фізичних осіб-платників податків (крім фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та повідомили про це відповідному органу доходів і зборів і мають відмітку в паспорті);

6) паспорти великої рогатої худоби і ветеринарні картки до них, видані у встановленому законодавством порядку, а у разі утримання 10 і більше голів, виданий в установленому законодавством порядку витяг з Єдиного державного реєстру тварин;

7) письмове зобов’язання повернути у місячний термін до обласного бюджету кошти у разі встановлення контролюючими органами факту їх одержання з порушення вимог законодавства;

8) платіжні документи та технічна документація на установку індивідуального доїння.

Часткова компенсація надається на безповоротній основі у розмірі 60 відсотків вартості установки індивідуального доїння (без урахування податку на додану вартість) зазначеної в платіжних документах, що підтверджують оплату через державний банк, але не більше 5000 гривень за одну установку індивідуального доїння. Установки індивідуального доїння, придбані з частковою компенсацією вартості, протягом трьох років не підлягають відчуженню та використовуються за призначенням. У разі порушення зазначеної вимоги фізична особа повертає отримані бюджетні кошти і позбавляється, протягом двох років від дати виявлення такого порушення, права на отримання з обласного бюджету фінансової підтримки.

Комісія розпочала приймати заявки на участь у конкурсі та документи, що додаються до них, з 8 жовтня 2018 року, а закінчує – 1 грудня 2018 року.

З вимогами щодо участі у конкурсі можна ознайомитись в управлінні аграрної політики облдержадміністрації та на офіційному веб-порталі обласної  державної адміністрації:  http://portal-oda.odessa.gov.ua

Прийом заяв проводиться за адресою: м. Одеса, вул. Канатна, 14 поверх, кабінет № 1425, управління аграрної політики облдержадміністрації.

Телефон для довідок: (048) 728-35-68