17.04.2019

20 квітня 2019 року День довкілля-2019.

Щороку в третю суботу квітня в Україні відзначається День довкілля. Його було встановлено в 1999 році указом Президента України відповідно до Всесвітнього дня довкілля, який відзначається 5 червня. Саме в червні 1972 року відбулася Стокгольмська конференція ООН з проблем довкілля, яка прийняла Стокгольмську декларацію, що містить 26 принципів збереження довкілля.

День довкілля в Україні було започатковано на базі Всеукраїнської акції «Дерево — Життя», тому й відзначають його в найкращий весняний час для озеленення та благоустрою населених пунктів.

Відповідно до розпорядженням голови Арцизької районної державної адміністрації  від  17.04.2019 року № 72/А-2019 «Про організацію та проведення заходів з відзначення Дня довкілля  на території Арцизького району» 20 квітня 2019 року Управлінням агропромислового розвитку Арцизької райдержадміністрації, відділом містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та розвитку інфраструктури  Арцизької райдержадміністрації, разом з органами місцевого самоврядування на території району планується здійснити комплекс заходів щодо утворення нових лісових насаджень, парків, газонів, квітників; впорядкування території парків, скверів, алей, сміттєзвалищ; очищення від сміття берегів річок, озер, ставків; розчищення та впорядкування  джерел.

Відділом освіти, молоді та спорту Арцизької райдержадміністрації у закладах освіти буде проведено конференції, семінари, «кругли столи», фестивалі, екологічні виставки та інших просвітницькі заходи з поширенням екологічних знань.