20.03.2017

В Арцизькому районі планують побудувати нову сонячну електростанцію

Арцизька райдержадміністрація проводить роботу по залученню інвестицій в район. За словами голови РДА Сергія Парпуланського, це дозволить створити додаткові робочі місця і забезпечити поповнення місцевих бюджетів. Одним з напрямків даної роботи є розміщення на території району сонячних електростанцій. У зв'язку з цим, адміністрацією була проведена робота по виявленню земельних ділянок, на яких можливе розміщення сонячних електростанцій. Інформація про наявність даних земель була розміщена на інвестиційному порталі Одеської області, в слідстві чого компанія Kness зацікавилася розміщенням електростанцій в Арцизькому районі на території Долинівської сільської ради.

15 березня це питання розглядалося на нараді в головному управлінні Держгеокадастра в Одеській області, на якому були присутні в. о. начальника управління Держгеокадастра в Одеській області Марина Савченко, начальник відділу Держгеокадастра в Арцизькому районі Людмила Мягченко, глава Арцизької райдержадміністрації Сергій Парпуланський і керівник відділу девелопменту компанії Kness Вікторія Іванько.

В ході наради було вироблено план дій кожної зі сторін. До реалізації проекту інвестори та підрядники планують приступити до кінця поточного року, в залежності від вирішення земельних питань, зокрема, оформлення відведення землі.

Після будівництва даного об'єкта бюджет Долинівської сільської ради, за попередніми даними, отримає близько 5 млн. грн. орендної плати.