СІЧЕНЬ

ПЛАН  -  КАЛЕНДАР

основних  заходів, що   проводяться  в Арцизькому районі у січні 2019 року

Понеділок

Вівторок

Середа

Четвер

П’ятниця

Субота

Неділя

 

1

2

3

4

5

6

 

Народне гуляння «З Новим роком» у Теплицькому СБК (Чернишова М.М.)

Проведення масових заходів під час зимових канікул (Стоянова О.П.)

Проведення масових заходів під час зимових канікул (Стоянова О.П.)

Проведення масових заходів під час зимових канікул (Стоянова О.П.)

  Проведення масових заходів під час зимових канікул (Стоянова О.П.)

Конкурсно-розважальна програма «Зі Святим Різдвом вітаємо» у Задунаївському СБК (Чернишова М.М.)

   Понеділок

Вівторок

Середа

Четвер

П’ятниця

Субота

Неділя

7

8

9

10

11

12

13

Святковий концерт «З Різдвом Христовим» у Надеждівському СК (Чернишова М.М.)

Прийом громадян з особистих питань 10.15-13.00

Лінія прямого телефонного зв’язку 10.00-12.00

 

Лінія «Телефон довіри» 10.00-12.00 (Філіппова Т.Ю.)

Рейди «Діти вулиці», «Вокзал»  (Мінчев А.І.)

 

Засідання РМО вчителів загальноосвітніх навчальних закладів 9.00 (Стоянова О.П.)

Рейди «Діти вулиці», «Вокзал»  (Мінчев А.І.)

 

Тематичні виставки до Дня Соборності, Дня пам’яті Героїв Крут у бібліотеках району (Чернишова М.М.)

Обрядове дійство «Маланка ходила» у Вишняківському СК, Народні гуляння «Наша Маланка» у Долинівському СК

 (Чернишова М.М.)

Понеділок

Вівторок

Середа

Четвер

П’ятниця

Субота

Неділя

14

15

16

17

18

19

20

Апаратна нарада  9.00

Засідання робочої групи з легалізації заробітної плати та зайнятості населення 11.30 (Замараєва І.К.)

Співбесіда з питань надання консультацій економістам с/г підприємств 9.00-13.00 (Ільченко С.І.)

Театралізоване дійство «Добрий вечір, щедрий вечір!» у Прямобалківському СК (Чернишова М.М.)

Прийом громадян з особистих питань 10.15-13.00

Лінія прямого телефонного зв’язку 10.00-12.00

Засідання комісії з енергозабезпечення та розрахунків за енергоносії 11.00 (Дєбєляк Т.І.)

 

Лінія «Телефон довіри» 10.00-12.00 (Філіппова Т.Ю.)

Засідання комісії з перевірок обсягів та вартості наданих житлово-комунальних послуг, розгляду питань заборгованості за житлово-комунальні послуги, надання допомоги громадянам в оформленні субсидій та проведенні відповідної роз’яснювальної роботи серед населення 11.00 (Дєбєляк Т.І.)

 Співбесіда з питань надання консультацій економістам с/г підприємств 9.00-13.00 (Ільченко С.І.)

Рейди «Діти вулиці», «Вокзал»  (Мінчев А.І.)

 

Круглий стіл «Вивчення Європейського досвіду самоврядування» у Новоіванівському СБК (Чернишова М.М.)

Співбесіда з питань надання  консультацій економістам с/г підприємств 9.00-13.00 (Ільченко С.І.)

Бесіди, усні журнали, тематичні вечори, історичні читання, актуальні розмови до Дня Соборності України у закладах культури району

 (Чернишова М.М.)

 

Бесіди, усні журнали, тематичні вечори, історичні читання, актуальні розмови до Дня Соборності України у закладах культури району

 (Чернишова М.М.)

 

Понеділок

Вівторок

Середа

Четвер

П’ятниця

Субота

Неділя

21

22

23

24

25

26

27

Апаратна нарада  9.00

Співбесіда з питань надання консультацій бухгалтерам с/г підприємств 9.00-13.00 (Ільченко С.І.)

Виїзний семінар в Холмській ЗШ І-ІІІ ст.. вчителів математики 9.30 (Стоянова О.П.)

Година єднання «Соборна Україна – від ідеї до життя»

Прийом громадян з особистих питань 10.15-13.00

Лінія прямого телефонного зв’язку 10.00-12.00

 

Нарада директорів закладів освіти 9.30 (Стоянова О.П.)

Лінія «Телефон довіри» 10.00-12.00 (Філіппова Т.Ю.)

Засідання економічної ради 10.00 (Мераджи Г.С.)

Засідання комісії з питань ТЕБ та НС 10.00 (Ангурян С.Г.)

 

Співбесіда з питань надання консультацій бухгалтерам с/г підприємств 9.00-13.00 (Ільченко С.І.)

Співбесіда з питань надання консультацій бухгалтерам с/г підприємств 9.00-13.00 (Ільченко С.І.)

Засідання спостережної комісії 10.00 (Ангурян С.Г.)

Вечір – вогник до Дня студента «З Днем студента я вітаю, щастя й радості бажаю!» у Павлівському СБК (Чернишова М.М.)

Бесіди, усні журнали, тематичні вечори, історичні читання, актуальні розмови до Дня пам’яті Героїв Крут у закладах культури району

 (Чернишова М.М.)

 

Бесіди, усні журнали, тематичні вечори, історичні читання, актуальні розмови до Дня пам’яті Героїв Крут у закладах культури району

 (Чернишова М.М.)

 

Понеділок

Вівторок

Середа

Четвер

 

 

 

28

29

30

31

 

 

 

Апаратна нарада  9.00

Рейди «Діти вулиці», «Вокзал»  (Мінчев А.І.)

 

Історична година «Великі Українці. Герої Крут»

(Чернишова М.М.)

Прийом громадян з особистих питань 10.15-13.00

Лінія прямого телефонного зв’язку 10.00-12.00

 

Виїзний семінар в Деленському ЗЗСО І-ІІІ ст.. вчителів фізики 9.30 (Стоянова О.П.)

Лінія «Телефон довіри» 10.00-12.00 (Філіппова Т.Ю.)

Засідання Координаційної Ради з питань надання одноразової матеріальної допомоги гостро потребуючим громадянам району 10.00 (Замараєва І.К.)

Засідання комісії з питань захисту прав дитини 14.30 (Мінчев А.І.)

 

 

 

 

 

 

 

                                          Керівник апарату райдержадміністрації                                                                                Т.Філіппова