ЛЮТИЙ

ПЛАН  -  КАЛЕНДАР
основних  заходів, що   проводяться  в Арцизькому районі у лютому 2019 року

Понеділок

Вівторок

Середа

Четвер

П’ятниця

Субота

Неділя

 

 

 

 

1

2

3

 

 

 

 

Засідання робочої групи з легалізації заробітної плати та зайнятості населення 10.00

 (Мераджи Г.С)

Кіно-диліжанс «Шляхами Української революції»

Теплицька ЗОШ

(Чернишова М.М.)

Захист робіт МАН в обласному етапі

м.Одеса

(Стоянова О.П.)

Захист робіт МАН в обласному етапі

м.Одеса

(Стоянова О.П.)

Районні змагання з настільного тенісу

Мірнопільська ЗОШ

(Стоянова О.П)

 

 

 

 

 

 

   Понеділок

Вівторок

Середа

Четвер

П’ятниця

Субота

Неділя

4

5

6

7

8

9

10

Засідання робочої групи з легалізації заробітної плати та зайнятості населення 11.30 (Замараєва І.К.)

 

 

Прийом громадян з особистих питань 10.15-13.00

Лінія прямого телефонного зв’язку 10.00-12.00

Узгодження номенклатури справ – Управління АПР РДА

(Небога Л.В.)

День безпечного Інтернету в Україні “Разом для найкращого Інтернету”

(Чернишова М.М.)

Лінія «Телефон довіри» 10.00-12.00 (Філіппова Т.Ю.)

Узгодження номенклатури справ – Управління Агропромислового розвитку  РДА

(Небога Л.В.)

 

Засідання РМО вчителів хімії

ОНЗ «Арцизький «НВК «І-ІІІ ст.-№1-гімназія-МНВК-ДНЗ»

(Стоянова О.П)

Узгодження номенклатури справ – Управління Агропромислового розвитку  РДА

(Небога Л.В.)

 

Рейди «Діти вулиці», «Вокзал»  (Мінчев А.І.)

 

Нарада директорів закладів дошкільної освіти

ЗДО №7

Засідання районної ради з питань захисту прав повнолітніх осіб, які за станом здоров’я не можуть самостійно здійснювати свої права та виконувати обов’язки

(Замараєва І.К) 

Захист робіт МАН в обласному етапі

м.Одеса

(Стоянова О.П.)

Святковий концерт  до Дня закоханих    «І знову про любов»

(Чернишова М.М.)

Захист робіт МАН в обласному етапі

м.Одеса

(Стоянова О.П.)

ІІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад

м.Одеса

(Стоянова О.П.)

 

ІІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад

м.Одеса

(Стоянова О.П.)

Тематичний вечір         Афганістан – моя кривава рана Районна дитяча бібліотека

(Чернишова М.М.)

Понеділок

Вівторок

Середа

Четвер

П’ятниця

Субота

Неділя

11

12

13

14

15

16

17

 Апаратна нарада 9.00 Передавання справ на державне зберігання

Вознесенка Перша сільська рада

(Небога Л.В)

Рейди «Діти вулиці», «Вокзал»  (Мінчев А.І.)

 

Прийом громадян з особистих питань 10.15-13.00

Лінія прямого телефонного зв’язку 10.00-12.00

 

Лінія «Телефон довіри» 10.00-12.00 (Філіппова Т.Ю.)

Удосконалення та перероблення опису управлінської документації

 (Небога Л.В)

Поетичні читання “Стріла Амура”

(Чернишова М.М.)

 Засідання комісії з енергозабезпечення та розрахунків за енергоносії 11.00 (Дєбєляк Т.І.)

Тематичний вечір до Дня закоханих

«Кохання - то вічна краса » Прямобалківський СК

(Чернишова М.М)

«Все для тебе» - міська конкурсно-розважальна програма для старшокласників до Дня Святого Валентина

ЦДЮТ (Стоянова О.П)

Засідання комісії з перевірок обсягів та вартості наданих житлово-комунальних послуг, розгляду питань заборгованості за житлово-комунальні послуги, надання допомоги громадянам в оформленні субсидій та проведенні відповідної роз’яснювальної роботи серед населення 11.00 (Дєбєляк Т.І.)

Тематичний концерт «Афганістан – мій біль, моя пекуча пам’ять!»  до дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав

АРБК (Чернишова М.М.)

Захист робіт МАН в обласному етапі

м.Одеса

(Стоянова О.П.)

ІІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад

м.Одеса

(Стоянова О.П.)

 

Героїко-патріотична година “Герої Сотні – лицарі добра”

Центральна районна бібліотека м.Арциз

(Чернишова М.М)

ІІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад

м.Одеса

(Стоянова О.П.)

Вечір-зустріч з воїнами Афганцями на базі клубу «Моя родина» «Афган – незагоююча рана»

Камянський СБК

(Чернишова М.М)

Понеділок

Вівторок

Середа

Четвер

П’ятниця

Субота

Неділя

18

19

20

21

22

23

24

Апаратна нарада  9.00

 

Вечір пам’яті До Дня  Героїв  Небесної Сотні «Хто помирає в боротьбі – той живе в серцях навіки»

Надеждівський СК

(Чернишова М.М.)

Прийом громадян з особистих питань 10.15-13.00

Лінія прямого телефонного зв’язку 10.00-12.00

ІІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад

м.Одеса

(Стоянова О.П.)

Проведення ремонту документів з паперовою основою та підшивку документів

(Небога Л.В.)

 

Вечір пам’яті “Найкраща Сотня в небо іде”

Районна дитяча бібліотека м.Арциз

(Чернишова М.М.)

Лінія «Телефон довіри» 10.00-12.00 (Філіппова Т.Ю.)

Засідання робочої групи з підготовки даних для розроблення Схеми планування території Арцизького району та розвитку району на наступний рік та на перспективу до 2020-2031років.          

11.00 (Дєбєляк Т.І.)

Вечір пам’яті «Нескорені, чиї душі на небесах …»  до дня пам’яті Героїв Небесної Сотні.

АРБК (Чернишова М.М.)

 

Засідання економічної ради  10.00 (Мераджи Г.С)

Інструктивна нарада відповідальних  за ЗНО – 2019 в ЗЗСО

Арцизький НВК «ЗШ І-ІІІ ст. №4-ліцей

(Стоянова О.П.)

Заходи до Дня Героїв Небесної Сотні

ЗЗСО району

(Стоянова О.П)

Участь учнів у очному турі ІІ етапу Всеукраїнського чемпіонату з інформаційних технологій «Екософт-2019   м.Одеса

(Стоянова О.П)

Рейди «Діти вулиці», «Вокзал»  (Мінчев А.І.)

 

Проведення засідання спостережної комісії РДА (Ангурян С.Г.)

ІІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад

м.Одеса

(Стоянова О.П.)

Мовний брейн-ринг “Мовні перлини для кожної дитини”

Районна дитяча бібліотека м.Арциз

(Чернишова М.М.)

 

Мовний марафон ”Неповторна рідна мова”

ЦР Бібліотека м.Арциз

(Чернишова М.М.)

Понеділок

Вівторок

Середа

Четвер

 

 

 

25

26

27

28

 

 

 

Апаратна нарада  9.00

Проведення  контролю перевіряння наявності, стану та руху документів НАФ що зберігають юридичні особи

(Небога Л.В)

Рейди «Діти вулиці», «Вокзал»  (Мінчев А.І.)

 

Прийом громадян з особистих питань 10.15-13.00

Лінія прямого телефонного зв’язку

Засідання РМО вчителів інформатики

Прямобалцівська ЗОШ

(Стоянова О.П.)

 

 

 

Лінія «Телефон довіри» 10.00-12.00 (Філіппова Т.Ю.)

Засідання Координаційної Ради з питань надання одноразової матеріальної допомоги гостро потребуючим громадянам району 10.00 (Замараєва І.К.)

Засідання робочої групи з легалізації заробітної плати та зайнятості населення 11.00

 (Мераджи Г.С)

Проведення засідання комісії з питань ТЕБ та НС РДА     12.00

 (Ангурян С.Г)

Засідання комісії з питань захисту прав дитини

14.30 (Мінчев А.І)

Бесiда. «Школа патрiота «Калина Назара». Герой Небесноi сотнi Назар Войтович 1996-2014 р.».

Главанський СБК

(Чернишова М.М)

 

 

 

 

                                 Керівник апарату райдержадміністрації                                                                                                           Т.Філіппова