ЛИСТОПАД

ПЛАН  -  КАЛЕНДАР
основних  заходів, що   проводяться  в Арцизькому районі у листопаді 2019 року

Понеділок

Вівторок

Середа

Четвер

П’ятниця

Субота

Неділя

 

 

 

 

1

2

3

 

 

 

 

Районний конкурс «Таланти багатодітної родини» (Стоянова О.П.)

Засідання Координаційної ради з питань соціальної підтримки населення (Замараєва І.К)

Святковий концерт до Дня бессарабських болгар (Чернишова М.М.)

Радіодиктант «Пишемо разом 19-й Всеукраїнський радіо диктант національної єдності»

ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад (Стоянова О.П.)

Родинна вітальня до Дня соціальних працівників України (Чернишова М.М.)

 

 

 

 

 

   Понеділок

Вівторок

Середа

Четвер

П’ятниця

Субота

Неділя

4

5

6

7

8

9

10

Засідання п’ятихвилинка 09.00

 Проведення постійно діючої комісії з питань розгляду звернень громадян (Філіппова Т.Ю.)

ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад (Стоянова О.П.)

 

 

Прийом громадян з особистих питань 10.15-13.00

Лінія прямого телефонного зв’язку 10.00-12.00

Взаємодія з суб’єктами надання адміністративних послуг відділом Держгеокадастру в Арцизькому районі. (Решетнюк О.В.)

 

Лінія «Телефон довіри» 10.00-12.00 (Філіппова Т.Ю.)

Засідання комісії з питань призначення соціальних виплат внутрішньо-переміщеним особам (Замараєва І.К.)

Нарада з керівниками сільськогосподарських підприємств з питань виконання заходів щодо забезпечення підготовки тваринництва до робот в зимовий період (Ільченко С.І.) 

Організація та проведення цільових профілактичних рейдів за місцем проживання, навчання дітей – сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування, дітей які перебувають в складних життєвих обставинах. згідно окремого графіку (Мінчев А.І.)

Проведення постійно діючої комісії з питань розгляду звернень громадян (Філіппова Т.Ю.)

 

Взаємодія з суб’єктами надання адміністративних послуг Арцизьким РВ ГУДМС України в Одеській області (Решетнюк О.В.)

Засідання районної координаційної ради з питань підтримки військовослужбовців, учасників антитерористичної операції та членів їх сімей (Замараєва І.К)

Районний фестиваль екологічної пропаганди «Земля - наш спільний дім» (Стоянова О.П)

Святкове зібрання до Дня працівників культури та аматорів народного мистецтва(Чернишова М.М.)

 

Бесіда «Мова – духовне багатство народу» (Чернишова М.М.)

 

Година культури мови «День української писемності та мови» (Чернишова М.М.)

Святкування Дня села «Плоцьку  180»

ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад (Стоянова О.П.)

 

 

Понеділок

Вівторок

Середа

Четвер

П’ятниця

Субота

Неділя

11

12

13

14

15

16

17

 Апаратна нарада  9.00

Взаємодія з суб’єктами надання адміністративних послуг департаментом державної будівельно архітектурної інспекції в Одеській області (Решетнюк О.В.)

ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад (Стоянова О.П.)

Приймання справ на державне зберігання (Небога Л.В.)

 

 

Прийом громадян з особистих питань 10.15-13.00

Лінія прямого телефонного зв’язку 10.00-12.00

Приймання справ на державне зберігання (Небога Л.В.)

 

Лінія «Телефон довіри» 10.00-12.00 (Філіппова Т.Ю.)

Взаємодія з суб’єктами надання адміністративних послуг відділом Держгеокадастру в Арцизькому районі. (Решетнюк О.В.)

Приймання справ на державне зберігання (Небога Л.В.)

 

 Проведення постійно діючої комісії з питань розгляду звернень громадян (Філіппова Т.Ю.)

Засідання районної комісії з вирішення питань, пов’язаних із призначенням державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, призначення тимчасової державної соціальної допомоги непрацюючий особі, яка досягла загального пенсійного віку, але не набула права на пенсійну виплату, наданням житлових субсидій та пільг (Замараєва І.К)

Взаємодія з суб’єктами надання адміністративних послуг відділом Держгеокадастру в Арцизькому районі. (Решетнюк О.В.)

Районні змагання з волейболу серед школярів (дівчата) (Стоянова О.П.)

Святковий концерт «Вам трударі, земний уклін» до Дня працівників сільського господарства (Чернишова М.М.)

Тематичний вечір «Жито зажинати – хліб шанувати» (Чернишова М.М.)

ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад (Стоянова О.П.)

Районна виставка майстрів декоративно-прикладного мистецтва «Пшениця золота» (Чернишова М.М.)

 

Понеділок

Вівторок

Середа

Четвер

П’ятниця

Субота

Неділя

18

19

20

21

22

23

24

Апаратна нарада  9.00

Взаємодія з суб’єктами надання адміністративних послуг департаментом екології та природних ресурсів Одеської ОДА (Решетнюк О.В.)

І тур зонального конкурсу «Учитель року» (Стоянова О.П.)

Складання описів постійного зберігання та з особового складу (Небога Л.В)

Прийом громадян з особистих питань 10.15-13.00

Лінія прямого телефонного зв’язку 10.00-12.00

Складання описів постійного зберігання та з особового складу (Небога Л.В)

Лінія «Телефон довіри» 10.00-12.00 (Філіппова Т.Ю.)

Засідання комісії з енергозабезпечення та розрахунків за енергоносії. (Дебеляк Т.І.)

Складання описів постійного зберігання та з особового складу (Небога Л.В)

Круглий стіл «День Гідності та Свободи» (чернишова М.М.)

Проведення постійно діючої комісії з питань розгляду звернень громадян (Філіппова Т.Ю.)

Моніторинг зайнятості та легалізації найманої праці серед фізичних осіб – підприємств (Мераджи Г.С.)

Складання описів постійного зберігання та з особового складу (Небога Л.В)

Виставка –реквієм «Памяті небесної сотні» (Чернишова М.М.)

Тематичний вечір до Дня Гідності та свободи» (Чернишова М.М.)

Проведення спостережної комісії

Райдержадміністрації (Ангурян С.Г.)

Засідання районної ради з питань захисту прав повнолітніх осіб, які за станом здоров’я не можуть самостійно здійснювати свої права та виконувати обов’язки

(Замараєва І.К) 

Складання описів постійного зберігання та з особового складу (Небога Л.В)

Урочисте зібрання до Дня памяті жертв голодомору в Україні (Чернишова М.М.)

Районний етап Всеукраїнського конкурсу МАН (Стоянова О.П.)

 

Понеділок

Вівторок

Середа

Четвер

П’ятниця

Субота

Неділя

25

26

27

28

29

30

 

Апаратна нарада  9.00

Рейди «Діти вулиці», «Вокзал»  (Мінчев А.І.)

Складання описів постійного зберігання та з особового складу (Небога Л.В)

Прийом громадян з особистих питань 10.15-13.00

Лінія прямого телефонного зв’язку 10.00-12.00

Складання описів постійного зберігання та з особового складу (Небога Л.В)

Засідання Координаційної ради з питань соціальної підтримки населення (Замараєва І.К)

Лінія «Телефон довіри» 10.00-12.00 (Філіппова Т.Ю.)

Засідання робочої групи з легалізації заробітної плати та зайнятості населення (Мераджи Г.С.)

Нарада директорів закладів освіти (Стоянова О.П.)

Проведення постійно діючої комісії з питань розгляду звернень громадян (Філіппова Т.Ю.)

Засідання комісії з питань захисту прав дитини (Мінчев А.І)

Проведення засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій райдержадміністрації (Ангурян С.Г)

 

Взаємодія з суб’єктами надання адміністративних послуг відділом Держгеокадастру в Арцизькому районі. (Решетнюк О.В.)

Районні фінальні змагання з волейболу серед школярів (юнаки) (Стоянова О.П.)

Тематична полиця «Скорботна свічка памяті людської» (Чернишова М.М.)

 

                     

                                

                           Керівник апарату райдержадміністрації                                                                                                           Т.Філіппова

                     

 

 

 

 

 

 

ПЛАН  -  КАЛЕНДАР

основних  заходів, що   проводяться  в Арцизькому районі у листопаді 2019 року

Понеділок

Вівторок

Середа

Четвер

П’ятниця

Субота

Неділя

 

 

 

 

1

2

3

 

 

 

 

Районний конкурс «Таланти багатодітної родини» (Стоянова О.П.)

Засідання Координаційної ради з питань соціальної підтримки населення (Замараєва І.К)

Святковий концерт до Дня бессарабських болгар (Чернишова М.М.)

Радіодиктант «Пишемо разом 19-й Всеукраїнський радіо диктант національної єдності»

ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад (Стоянова О.П.)

Родинна вітальня до Дня соціальних працівників України (Чернишова М.М.)

 

 

 

 

 

   Понеділок

Вівторок

Середа

Четвер

П’ятниця

Субота

Неділя

4

5

6

7

8

9

10

Засідання п’ятихвилинка 09.00

 Проведення постійно діючої комісії з питань розгляду звернень громадян (Філіппова Т.Ю.)

ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад (Стоянова О.П.)

 

 

Прийом громадян з особистих питань 10.15-13.00

Лінія прямого телефонного зв’язку 10.00-12.00

Взаємодія з суб’єктами надання адміністративних послуг відділом Держгеокадастру в Арцизькому районі. (Решетнюк О.В.)

 

Лінія «Телефон довіри» 10.00-12.00 (Філіппова Т.Ю.)

Засідання комісії з питань призначення соціальних виплат внутрішньо-переміщеним особам (Замараєва І.К.)

Нарада з керівниками сільськогосподарських підприємств з питань виконання заходів щодо забезпечення підготовки тваринництва до робот в зимовий період (Ільченко С.І.)

Організація та проведення цільових профілактичних рейдів за місцем проживання, навчання дітей – сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування, дітей які перебувають в складних життєвих обставинах. згідно окремого графіку (Мінчев А.І.)

Проведення постійно діючої комісії з питань розгляду звернень громадян (Філіппова Т.Ю.)

 

Взаємодія з суб’єктами надання адміністративних послуг Арцизьким РВ ГУДМС України в Одеській області (Решетнюк О.В.)

Засідання районної координаційної ради з питань підтримки військовослужбовців, учасників антитерористичної операції та членів їх сімей (Замараєва І.К)

Районний фестиваль екологічної пропаганди «Земля - наш спільний дім» (Стоянова О.П)

Святкове зібрання до Дня працівників культури та аматорів народного мистецтва(Чернишова М.М.)

 

Бесіда «Мова – духовне багатство народу» (Чернишова М.М.)

 

Година культури мови «День української писемності та мови» (Чернишова М.М.)

Святкування Дня села «Плоцьку  180»

ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад (Стоянова О.П.)

 

 

Понеділок

Вівторок

Середа

Четвер

П’ятниця

Субота

Неділя

11

12

13

14

15

16

17

 Апаратна нарада  9.00

Взаємодія з суб’єктами надання адміністративних послуг департаментом державної будівельно архітектурної інспекції в Одеській області (Решетнюк О.В.)

ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад (Стоянова О.П.)

Приймання справ на державне зберігання (Небога Л.В.)

 

 

Прийом громадян з особистих питань 10.15-13.00

Лінія прямого телефонного зв’язку 10.00-12.00

Приймання справ на державне зберігання (Небога Л.В.)

 

Лінія «Телефон довіри» 10.00-12.00 (Філіппова Т.Ю.)

Взаємодія з суб’єктами надання адміністративних послуг відділом Держгеокадастру в Арцизькому районі. (Решетнюк О.В.)

Приймання справ на державне зберігання (Небога Л.В.)

 

 Проведення постійно діючої комісії з питань розгляду звернень громадян (Філіппова Т.Ю.)

Засідання районної комісії з вирішення питань, пов’язаних із призначенням державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, призначення тимчасової державної соціальної допомоги непрацюючий особі, яка досягла загального пенсійного віку, але не набула права на пенсійну виплату, наданням житлових субсидій та пільг (Замараєва І.К)

Взаємодія з суб’єктами надання адміністративних послуг відділом Держгеокадастру в Арцизькому районі. (Решетнюк О.В.)

Районні змагання з волейболу серед школярів (дівчата) (Стоянова О.П.)

Святковий концерт «Вам трударі, земний уклін» до Дня працівників сільського господарства (Чернишова М.М.)

Тематичний вечір «Жито зажинати – хліб шанувати» (Чернишова М.М.)

ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад (Стоянова О.П.)

Районна виставка майстрів декоративно-прикладного мистецтва «Пшениця золота» (Чернишова М.М.)

 

Понеділок

Вівторок

Середа

Четвер

П’ятниця

Субота

Неділя

18

19

20

21

22

23

24

Апаратна нарада  9.00

Взаємодія з суб’єктами надання адміністративних послуг департаментом екології та природних ресурсів Одеської ОДА (Решетнюк О.В.)

І тур зонального конкурсу «Учитель року» (Стоянова О.П.)

Складання описів постійного зберігання та з особового складу (Небога Л.В)

Прийом громадян з особистих питань 10.15-13.00

Лінія прямого телефонного зв’язку 10.00-12.00

Складання описів постійного зберігання та з особового складу (Небога Л.В)

Лінія «Телефон довіри» 10.00-12.00 (Філіппова Т.Ю.)

Засідання комісії з енергозабезпечення та розрахунків за енергоносії. (Дебеляк Т.І.)

Складання описів постійного зберігання та з особового складу (Небога Л.В)

Круглий стіл «День Гідності та Свободи» (чернишова М.М.)

Проведення постійно діючої комісії з питань розгляду звернень громадян (Філіппова Т.Ю.)

Моніторинг зайнятості та легалізації найманої праці серед фізичних осіб – підприємств (Мераджи Г.С.)

Складання описів постійного зберігання та з особового складу (Небога Л.В)

Виставка –реквієм «Памяті небесної сотні» (Чернишова М.М.)

Тематичний вечір до Дня Гідності та свободи» (Чернишова М.М.)

Проведення спостережної комісії

Райдержадміністрації (Ангурян С.Г.)

Засідання районної ради з питань захисту прав повнолітніх осіб, які за станом здоров’я не можуть самостійно здійснювати свої права та виконувати обов’язки

(Замараєва І.К) 

Складання описів постійного зберігання та з особового складу (Небога Л.В)

Урочисте зібрання до Дня памяті жертв голодомору в Україні (Чернишова М.М.)

Районний етап Всеукраїнського конкурсу МАН (Стоянова О.П.)

 

Понеділок

Вівторок

Середа

Четвер

П’ятниця

Субота

Неділя

25

26

27

28

29

30

 

Апаратна нарада  9.00

Рейди «Діти вулиці», «Вокзал»  (Мінчев А.І.)

Складання описів постійного зберігання та з особового складу (Небога Л.В)

Прийом громадян з особистих питань 10.15-13.00

Лінія прямого телефонного зв’язку 10.00-12.00

Складання описів постійного зберігання та з особового складу (Небога Л.В)

Засідання Координаційної ради з питань соціальної підтримки населення (Замараєва І.К)

Лінія «Телефон довіри» 10.00-12.00 (Філіппова Т.Ю.)

Засідання робочої групи з легалізації заробітної плати та зайнятості населення (Мераджи Г.С.)

Нарада директорів закладів освіти (Стоянова О.П.)

Проведення постійно діючої комісії з питань розгляду звернень громадян (Філіппова Т.Ю.)

Засідання комісії з питань захисту прав дитини (Мінчев А.І)

Проведення засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій райдержадміністрації (Ангурян С.Г)

 

Взаємодія з суб’єктами надання адміністративних послуг відділом Держгеокадастру в Арцизькому районі. (Решетнюк О.В.)

Районні фінальні змагання з волейболу серед школярів (юнаки) (Стоянова О.П.)

Тематична полиця «Скорботна свічка памяті людської» (Чернишова М.М.)

 

                     

                                

                           Керівник апарату райдержадміністрації                                                                                                           Т.Філіппова

                     

 

 

 

 

 ПЛАН  -  КАЛЕНДАР

основних  заходів, що   проводяться  в Арцизькому районі у листопаді 2019 року

Понеділок

Вівторок

Середа

Четвер

П’ятниця

Субота

Неділя

 

 

 

 

1

2

3

 

 

 

 

Районний конкурс «Таланти багатодітної родини» (Стоянова О.П.)

Засідання Координаційної ради з питань соціальної підтримки населення (Замараєва І.К)

Святковий концерт до Дня бессарабських болгар (Чернишова М.М.)

Радіодиктант «Пишемо разом 19-й Всеукраїнський радіо диктант національної єдності»

ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад (Стоянова О.П.)

Родинна вітальня до Дня соціальних працівників України (Чернишова М.М.)

 

 

 

 

 

   Понеділок

Вівторок

Середа

Четвер

П’ятниця

Субота

Неділя

4

5

6

7

8

9

10

Засідання п’ятихвилинка 09.00

 Проведення постійно діючої комісії з питань розгляду звернень громадян (Філіппова Т.Ю.)

ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад (Стоянова О.П.)

 

 

Прийом громадян з особистих питань 10.15-13.00

Лінія прямого телефонного зв’язку 10.00-12.00

Взаємодія з суб’єктами надання адміністративних послуг відділом Держгеокадастру в Арцизькому районі. (Решетнюк О.В.)

 

Лінія «Телефон довіри» 10.00-12.00 (Філіппова Т.Ю.)

Засідання комісії з питань призначення соціальних виплат внутрішньо-переміщеним особам (Замараєва І.К.)

Нарада з керівниками сільськогосподарських підприємств з питань виконання заходів щодо забезпечення підготовки тваринництва до робот в зимовий період (Ільченко С.І.)

Організація та проведення цільових профілактичних рейдів за місцем проживання, навчання дітей – сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування, дітей які перебувають в складних життєвих обставинах. згідно окремого графіку (Мінчев А.І.)

Проведення постійно діючої комісії з питань розгляду звернень громадян (Філіппова Т.Ю.)

 

Взаємодія з суб’єктами надання адміністративних послуг Арцизьким РВ ГУДМС України в Одеській області (Решетнюк О.В.)

Засідання районної координаційної ради з питань підтримки військовослужбовців, учасників антитерористичної операції та членів їх сімей (Замараєва І.К)

Районний фестиваль екологічної пропаганди «Земля - наш спільний дім» (Стоянова О.П)

Святкове зібрання до Дня працівників культури та аматорів народного мистецтва(Чернишова М.М.)

 

Бесіда «Мова – духовне багатство народу» (Чернишова М.М.)

 

Година культури мови «День української писемності та мови» (Чернишова М.М.)

Святкування Дня села «Плоцьку  180»

ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад (Стоянова О.П.)

 

 

Понеділок

Вівторок

Середа

Четвер

П’ятниця

Субота

Неділя

11

12

13

14

15

16

17

 Апаратна нарада  9.00

Взаємодія з суб’єктами надання адміністративних послуг департаментом державної будівельно архітектурної інспекції в Одеській області (Решетнюк О.В.)

ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад (Стоянова О.П.)

Приймання справ на державне зберігання (Небога Л.В.)

 

 

Прийом громадян з особистих питань 10.15-13.00

Лінія прямого телефонного зв’язку 10.00-12.00

Приймання справ на державне зберігання (Небога Л.В.)

 

Лінія «Телефон довіри» 10.00-12.00 (Філіппова Т.Ю.)

Взаємодія з суб’єктами надання адміністративних послуг відділом Держгеокадастру в Арцизькому районі. (Решетнюк О.В.)

Приймання справ на державне зберігання (Небога Л.В.)

 

 Проведення постійно діючої комісії з питань розгляду звернень громадян (Філіппова Т.Ю.)

Засідання районної комісії з вирішення питань, пов’язаних із призначенням державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, призначення тимчасової державної соціальної допомоги непрацюючий особі, яка досягла загального пенсійного віку, але не набула права на пенсійну виплату, наданням житлових субсидій та пільг (Замараєва І.К)

Взаємодія з суб’єктами надання адміністративних послуг відділом Держгеокадастру в Арцизькому районі. (Решетнюк О.В.)

Районні змагання з волейболу серед школярів (дівчата) (Стоянова О.П.)

Святковий концерт «Вам трударі, земний уклін» до Дня працівників сільського господарства (Чернишова М.М.)

Тематичний вечір «Жито зажинати – хліб шанувати» (Чернишова М.М.)

ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад (Стоянова О.П.)

Районна виставка майстрів декоративно-прикладного мистецтва «Пшениця золота» (Чернишова М.М.)

 

Понеділок

Вівторок

Середа

Четвер

П’ятниця

Субота

Неділя

18

19

20

21

22

23

24

Апаратна нарада  9.00

Взаємодія з суб’єктами надання адміністративних послуг департаментом екології та природних ресурсів Одеської ОДА (Решетнюк О.В.)

І тур зонального конкурсу «Учитель року» (Стоянова О.П.)

Складання описів постійного зберігання та з особового складу (Небога Л.В)

Прийом громадян з особистих питань 10.15-13.00

Лінія прямого телефонного зв’язку 10.00-12.00

Складання описів постійного зберігання та з особового складу (Небога Л.В)

Лінія «Телефон довіри» 10.00-12.00 (Філіппова Т.Ю.)

Засідання комісії з енергозабезпечення та розрахунків за енергоносії. (Дебеляк Т.І.)

Складання описів постійного зберігання та з особового складу (Небога Л.В)

Круглий стіл «День Гідності та Свободи» (чернишова М.М.)

Проведення постійно діючої комісії з питань розгляду звернень громадян (Філіппова Т.Ю.)

Моніторинг зайнятості та легалізації найманої праці серед фізичних осіб – підприємств (Мераджи Г.С.)

Складання описів постійного зберігання та з особового складу (Небога Л.В)

Виставка –реквієм «Памяті небесної сотні» (Чернишова М.М.)

Тематичний вечір до Дня Гідності та свободи» (Чернишова М.М.)

Проведення спостережної комісії

Райдержадміністрації (Ангурян С.Г.)

Засідання районної ради з питань захисту прав повнолітніх осіб, які за станом здоров’я не можуть самостійно здійснювати свої права та виконувати обов’язки

(Замараєва І.К) 

Складання описів постійного зберігання та з особового складу (Небога Л.В)

Урочисте зібрання до Дня памяті жертв голодомору в Україні (Чернишова М.М.)

Районний етап Всеукраїнського конкурсу МАН (Стоянова О.П.)

 

Понеділок

Вівторок

Середа

Четвер

П’ятниця

Субота

Неділя

25

26

27

28

29

30

 

Апаратна нарада  9.00

Рейди «Діти вулиці», «Вокзал»  (Мінчев А.І.)

Складання описів постійного зберігання та з особового складу (Небога Л.В)

Прийом громадян з особистих питань 10.15-13.00

Лінія прямого телефонного зв’язку 10.00-12.00

Складання описів постійного зберігання та з особового складу (Небога Л.В)

Засідання Координаційної ради з питань соціальної підтримки населення (Замараєва І.К)

Лінія «Телефон довіри» 10.00-12.00 (Філіппова Т.Ю.)

Засідання робочої групи з легалізації заробітної плати та зайнятості населення (Мераджи Г.С.)

Нарада директорів закладів освіти (Стоянова О.П.)

Проведення постійно діючої комісії з питань розгляду звернень громадян (Філіппова Т.Ю.)

Засідання комісії з питань захисту прав дитини (Мінчев А.І)

Проведення засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій райдержадміністрації (Ангурян С.Г)

 

Взаємодія з суб’єктами надання адміністративних послуг відділом Держгеокадастру в Арцизькому районі. (Решетнюк О.В.)

Районні фінальні змагання з волейболу серед школярів (юнаки) (Стоянова О.П.)

Тематична полиця «Скорботна свічка памяті людської» (Чернишова М.М.)

 

                     

                                

                           Керівник апарату райдержадміністрації                                                                                                           Т.Філіппова