КВІТЕНЬ

ПЛАН  -  КАЛЕНДАР
основних  заходів, що   проводяться  в Арцизькому районі у квітні 2019 року 

Понеділок

Вівторок

Середа

Четвер

П’ятниця

Субота

Неділя

1

2

3

4

5

6

7

Проведення постійно діючої комісії з питань розгляду звернень громадян (Філіппова Т.Ю.)

Сміх -  тайм «Ніхто не вміє краще нас сміятись», Книжкова виставка – портрет «Містичний світ Миколи Гоголя» (Чернишова М.М.)

Лінія прямого телефонного зв’язку 10.00-12.00 (Муравйова І.В.)

Засідання районної атестаційної комісії (Стоянова О.П)

Бібліомайдан «Герої книг на подіумі» (Чернишова М.М.)

Лінія «Телефон довіри» 10.00-12.00 (Філіппова Т.Ю.)

Засідання районної атестаційної комісії (Стоянова О.П)

Організація та проведення цільових профілактичних рейдів за місцем проживання, навчання дітей – сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування, дітей які перебувають в складних життєвих обставинах згідно окремого графіку (Мінчев А.І.)

Засідання районної атестаційної комісії (Стоянова О.П)

Районний етап гри фестивалю – конкурсу КВК (Стоянова О.П.)

Районний етап Всеукраїнського фестивалю дружин юних пожежних (Стоянова О.П)

Районні змагання серед школярів «Старти надій» (Стоянова О.П.)

Конкурсна – розважальна програма до дня гумору «Посміхнись» (Чернишова М.М.)

Книжкова виставка  «Усе про друзів наших птахів» (Чернишова М.М.)

Мультимедійна подорож  «Природа та її квітень» (Чернишова М.М.)

Тестування «Молодь обирає здоров’я» (Чернишова М.М.)

 

 

 

 

 

   Понеділок

Вівторок

Середа

Четвер

П’ятниця

Субота

Неділя

8

9

10

11

12

13

14

Взаємодія з суб’єктами надання адміністративних послуг Арцизьким РВ ГУДМС України в Одеській області (Решетнюк О.В.)

Засідання районної координаційної ради з питань підтримки військовослужбовців, учасників антитерористичної операції та членів їх сімей (Замараєва І.К)

Прийом громадян з особистих питань 10.15-13.00

Взаємодія з суб’єктами надання адміністративних послуг відділом Держгеокадастру в Арцизькому районі. (Решетнюк О.В.)

Лінія прямого телефонного зв’язку 10.00-12.00(Кучугура О.М)

Лінія «Телефон довіри» 10.00-12.00 (Філіппова Т.Ю.)

Засідання конкурсної комісії на зайняття посад державної служби (Костромицька С.О.)

Змагання з волейболу серед школярів (хлопці) (Стоянова О.П.)

Проведення постійно діючої комісії з питань розгляду звернень громадян (Філіппова Т.Ю.)

Змагання з баскетболу серед школярів (дівчата) (Стоянова О.П.)

 

Взаємодія з суб’єктами надання адміністративних послуг департаментом державної будівельно архітектурної інспекції в Одеській області (Решетнюк О.В.)

Районний, в рамках ХІ Всеукраїнського, фестивалю конкурсу «Молодь обирає здоров’я» (Стоянова О.П.)

Калейдоскоп цікавих фактів «Здоровя планети: факти і коментарі» (Чернишова М.М.)

Книжкова –ілюстративна виставка «Душі Великодні дзвони»

Понеділок

Вівторок

Середа

Четвер

П’ятниця

Субота

Неділя

15

16

17

18

19

20

21

 Взаємодія з суб’єктами надання адміністративних послуг департаментом екології та природних ресурсів Одеської ОДА (Решетнюк О.В.)

Виїзна робоча нарада  «Сплата ПДФО власників земельних паїв» (Новокапланська, Вознесенівська сільська рада)

Прийом громадян з особистих питань 10.15-13.00

Лінія прямого телефонного зв’язку 10.00-12.00 (Ангурян С.Г.)

Приймання справ на державне зберігання (Небога Л.В.)

Виїзна робоча нарада  «Сплата ПДФО власників земельних паїв» (Камянська, Холмська сільська рада)

Засідання комісії з енергозабезпечення та розрахунків за енергоносії. (Дебеляк Т.І.)

Лінія «Телефон довіри» 10.00-12.00 (Філіппова Т.Ю.)

Приймання справ на державне зберігання (Небога Л.В.)

Моніторинг зайнятості та легалізації найманої праці серед фізичних осіб – підприємств (Мераджи Г.С.)

Проведення постійно діючої комісії з питань розгляду звернень громадян (Філіппова Т.Ю.)

Засідання комісії з перевірок обсягів та вартості наданих житлово-комунальних послуг, розгляду питань заборгованості за житлово-комунальні послуги, надання допомоги громадянам в оформленні субсидій та проведенні відповідної роз’яснювальної роботи серед населення 11.00 (Дєбєляк Т.І.)

Районні змагання серед школярів з настільного тенісу (Стоянова О.П.)

Проведення спостережної комісії

Райдержадміністрації (Ангурян С.Г.)

Районні змагання серед школярів з легкоатлетичного 4-х борства (Стоянова О.П.)

Майстер клас «На Великдень писанку розмалюю» (Чернишова М.М.)

 

 

Понеділок

Вівторок

Середа

Четвер

П’ятниця

Субота

Неділя

22

23

24

25

26

27

28

Апаратна нарада  9.00

Проведення Дня контролю (Філіппова Т.Ю.)

Засідання районної ради з питань захисту прав повнолітніх осіб, які за станом здоров’я не можуть самостійно здійснювати свої права та виконувати обов’язки

(Замараєва І.К) 

 

Прийом громадян з особистих питань 10.15-13.00

Лінія прямого телефонного зв’язку 10.00-12.00 (Фотка Л.П)

Година народознавства  «Писанка – світло воскресіння Христа» (Чернишова М.М.)

Лінія «Телефон довіри» 10.00-12.00 (Філіппова Т.Ю.)

Засідання робочої групи з легалізації заробітної плати та зайнятості населення (Мераджи Г.С.)

Нарада директорів закладів загальної середньої освіти (Стоянова О.П.)

 

Засідання комісії з питань захисту прав дитини (Мінчев А.І)

Проведення засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій райдержадміністрації (Ангурян С.Г)

Засідання робочої групи з координації виконання заходів щодо проведення щорічної районної акції «За чисте довкілля» в Арцизькому районі (Дєбєляк Т.І.)

Історичний круїз «Чорнобиль. Його забути не дозволяє майбутне»

Година скорботи «Чорнобиль. 26 квітня…» (Чернишова М.М.)

Проведення постійно діючої комісії з питань розгляду звернень громадян (Філіппова Т.Ю.)

Засідання комісії з питань призначення соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам

(Замараєва І.К)

Вечір - реквієм «Чорнобиль – загублений світ» (Чернишова М.М.)

 

 

 

Понеділок

Вівторок

Середа

Четвер

П’ятниця

Субота

Неділя

29

30

 

 

 

 

 

Апаратна нарада  9.00

Рейди «Діти вулиці», «Вокзал»  (Мінчев А.І.)

Робота в ЕАІС (Діти) (Благініна О.В.)

 

Прийом громадян з особистих питань 10.15-13.00

Лінія прямого телефонного зв’язку 10.00-12.00

 

 

 

 

 

 

 

                           Керівник апарату райдержадміністрації                                                                                                           Т.Філіппова