ГРУДЕНЬ

ПЛАН  -  КАЛЕНДАР
основних  заходів, що   проводяться  в Арцизькому районі у грудні 2019 року 

   Понеділок

Вівторок

Середа

Четвер

П’ятниця

Субота

Неділя

 

2

3

4

5

6

7

8

 

Засідання п’ятихвилинка 09.00

Засідання Координаційної ради з питань соціальної підтримки населення (Замараєва І.К)

Проведення постійно діючої комісії з питань розгляду звернень громадян (Філіппова Т.Ю.)

Рейди «Діти вулиці», «Вокзал»  (Мінчев А.І.)

Складання індивідуальної програми підвищення рівня професійної компетентності державних службовців за результатами оцінювання (Костромицька С.О.)

Прийом громадян з особистих питань

10.15-13.00

Лінія прямого телефонного зв’язку 10.00-12.00

Засідання комісії з питань призначення соціальних виплат внутрішньо-переміщеним особам (Замараєва І.К.)

Від серця до серця районний захід до Всесвітнього дня інвалідів (ЦДЮТ Стоянова О.П)

Лінія «Телефон довіри» 10.00-12.00 (Філіппова Т.Ю.)

Взаємодія з суб’єктами надання адміністративних послуг відділом Держгеокадастру в Арцизькому районі. (Решетнюк О.В.)

Здійснення соціального захисту дітей, які залишились без батьківського піклування

Рейди «Діти вулиці», «Вокзал»  (Мінчев А.І.)

 Засідання конкурсної комісії на зайняття посад державної служби Арцизької районної державної адміністрації (за потребою) (С.О.Костромицька)

Організація та проведення цільових профілактичних рейдів за місцем проживання, навчання дітей – сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування, дітей які перебувають в складних життєвих обставинах. згідно окремого графіку (Мінчев А.І.)

Проведення постійно діючої комісії з питань розгляду звернень громадян (Філіппова Т.Ю.)  

Визначення завдань і ключових показників результативності, ефективності та якості для оцінювання державних службовців (Костромицька С.О.)

Взаємодія з суб’єктами надання адміністративних послуг Арцизьким РВ ГУДМС України в Одеській області (Решетнюк О.В.)

Засідання районної координаційної ради з питань підтримки військовослужбовців, учасників антитерористичної операції та членів їх сімей (Замараєва І.К)

Тематичні заходи «Хай панує мир на Україні» присвячений Дню збройних сил України (Стоянова О.П.)

Урочистий концерт до Дня місцевого самоврядування (Чернишова М.М.)

ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад в районі (Стоянова О.П.)

Тематичний вечір «Мир лише тоді панує, коли армія чатує» До дня збройних сил України (Чернишова М.М.)

Організація та проведення книжкових виставок, тематичних полиць, бесід до знаменних дат (Чернишова М.М.)

    ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад в районі (Стоянова О.П.)

Організація та проведення книжкових виставок, тематичних полиць, бесід до знаменних дат (Чернишова М.М.)

 

Понеділок

Вівторок

Середа

Четвер

П’ятниця

Субота

Неділя

 

9

10

11

12

13

14

15

 

 Апаратна нарада  9.00

Взаємодія з суб’єктами надання адміністративних послуг департаментом державної будівельно архітектурної інспекції в Одеській області (Решетнюк О.В.)

Приймання справ на державне зберігання (Небога Л.В.)

 

 

Прийом громадян з особистих питань 10.15-13.00

Лінія прямого телефонного зв’язку 10.00-12.00

Приймання справ на державне зберігання (Небога Л.В.)

Рейди «Діти вулиці», «Вокзал»  (Мінчев А.І.)

Складання індивідуальної програми підвищення рівня професійної компетентності державних службовців за результатами оцінювання (Костромицька С.О.)

Лінія «Телефон довіри» 10.00-12.00 (Філіппова Т.Ю.)

Взаємодія з суб’єктами надання адміністративних послуг відділом Держгеокадастру в Арцизькому районі. (Решетнюк О.В.)

Приймання справ на державне зберігання (Небога Л.В.)

Нарада із спеціалістами УАПР, головними агрономами сільськогосподарських підприємств усіх форм власності з питань стану посівів озимих культур (Харченко О.І.)

 Проведення постійно діючої комісії з питань розгляду звернень громадян (Філіппова Т.Ю.)

Засідання районної комісії з вирішення питань, пов’язаних із призначенням державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, призначення тимчасової державної соціальної допомоги непрацюючий особі, яка досягла загального пенсійного віку, але не набула права на пенсійну виплату, наданням житлових субсидій та пільг (Замараєва І.К)

Взаємодія з суб’єктами надання адміністративних послуг відділом Держгеокадастру в Арцизькому районі. (Решетнюк О.В.)

«Андріївські вечорниці» (Стоянова О.П.)

Книжкова виставка «Чорнобиль – найбільша катастрофа 20 сторіччя» (Чернишова М.М.)

Районний етап Всеукраїнської акції «Ялинка»

Районний заочний конкурс «Зимова рапсодія» (Стоянова О.П.)

Заходи до Всеукраїнського тижня правових знань

 (Чернишова М.М.)

 

 

Заходи до Всеукраїнського тижня правових знань

 (Чернишова М.М.)

 

 

Понеділок

Вівторок

Середа

Четвер

П’ятниця

Субота

Неділя

 

16

17

18

19

20

21

22

 

Апаратна нарада  9.00

Взаємодія з суб’єктами надання адміністративних послуг департаментом екології та природних ресурсів Одеської ОДА (Решетнюк О.В.)

Складання описів постійного зберігання та з особового складу (Небога Л.В)

Виставка робіт учнів дитячої художньої школи до новорічних свят (Чернишова М.М.)

Засідання комісії щодо спрямування субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання наближених до сімейних, забезпечення житлом дітей – сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа (Замраєва І.К.) 

 

Прийом громадян з особистих питань 10.15-13.00

Лінія прямого телефонного зв’язку 10.00-12.00

Підготовка розпорядження голови РДА «Про затвердження графіків упорядкування та передачі документів на державне зберігання, узгодження номенклатури справ, проведення перевірок, особистого прийому громадян на 2020рік»  (Небога Л.В)

Лінія «Телефон довіри» 10.00-12.00 (Філіппова Т.Ю.)

Засідання комісії з енергозабезпечення та розрахунків за енергоносії. (Дебеляк Т.І.)

Складання описів постійного зберігання та з особового складу (Небога Л.В)

Рейди «Діти вулиці», «Вокзал»  (Мінчев А.І.)

Визначення завдань і ключових показників результативності, ефективності та якості для оцінювання державних службовців (Костромицька С.О.)

Проведення постійно діючої комісії з питань розгляду звернень громадян (Філіппова Т.Ю.)

Моніторинг зайнятості та легалізації найманої праці серед фізичних осіб – підприємств (Мераджи Г.С.)

Складання описів постійного зберігання та з особового складу (Небога Л.В)

Засідання комісії з перевірок обсягів та вартості наданних житлово-комунальних послуг, розгляду питань заборгованості за житлово-комунальні послуги, надання допомоги громадянам в оформленні субсидій та проведенні відповідної роз’яснювальної роботи серед населення. (Дєбєляк Т.І)

Свято «Святий Миколай дітям радість роздавай» (Чернишова М.М.)

Проведення спостережної комісії

Райдержадміністрації (Ангурян С.Г.)

Засідання районної ради з питань захисту прав повнолітніх осіб, які за станом здоров’я не можуть самостійно здійснювати свої права та виконувати обов’язки

(Замараєва І.К) 

Складання описів постійного зберігання та з особового складу (Небога Л.В)

Засідання комітету доступності інвалідів та інших мало мобільних груп населення до об’єктів соціальної інфраструктури (Дєбєляк Т.І)

Нарада керівників закладів дошкільної освіти (Стоянова О.П.)

Засідання комісії з питань захисту прав дитини (Мінчев А.І)

 

Організація та проведення книжкових виставок, тематичних полиць, бесід до знаменних дат (Чернишова М.М.)

Організація та проведення книжкових виставок, тематичних полиць, бесід до знаменних дат (Чернишова М.М.)

 

Понеділок

Вівторок

Середа

Четвер

П’ятниця

Субота

Неділя

 

23

24

25

26

27

28

29

 

Апаратна нарада  9.00

Рейди «Діти вулиці», «Вокзал»  (Мінчев А.І.)

Складання описів постійного зберігання та з особового складу (Небога Л.В)

Складання графіка відпусток працівників та номенклатури справ відділу управління персоналом апарату РДА (Костромицька С.О.)

Прийом громадян з особистих питань 10.15-13.00

Лінія прямого телефонного зв’язку 10.00-12.00

Складання описів постійного зберігання та з особового складу (Небога Л.В)

Засідання Координаційної ради з питань соціальної підтримки населення (Замараєва І.К)

Лінія «Телефон довіри» 10.00-12.00 (Філіппова Т.Ю.)

Засідання робочої групи з легалізації заробітної плати та зайнятості населення (Мераджи Г.С.)

Рейди «Діти вулиці», «Вокзал»  (Мінчев А.І.)

Складання індивідуальної програми підвищення рівня професійної компетентності державних службовців за результатами оцінювання (Костромицька С.О.)

Проведення постійно діючої комісії з питань розгляду звернень громадян (Філіппова Т.Ю.)

Проведення засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій райдержадміністрації (Ангурян С.Г)

Новорічні свята у закладах освіти району (Стоянова О.П.)

«Новорічні чари Діда Мороза» новорічні свята для організації та підприємств міста (ЦДЮТ Стоянова О.П.)

Взаємодія з суб’єктами надання адміністративних послуг відділом Держгеокадастру в Арцизькому районі. (Решетнюк О.В.)

Засідання колегії відділу освіти молоді та спорту (Стоянова О.П.)

Новорічні свята у закладах освіти району (Стоянова О.П.)

Свято «Новорічна казка» (Чернишова М.М.)

Новорічні свята у закладах освіти району (Стоянова О.П.)

 

Новорічні заходи  в закладах культури району (Чернишова М.М.)

 

 

 

    Керівник апарату райдержадміністрації                                                                                                                                   Т.Філіппова