ЧЕРВЕНЬ

ПЛАН  -  КАЛЕНДАР
основних  заходів, що   проводяться  в Арцизькому районі у червні 2019 року 

Понеділок

Вівторок

Середа

Четвер

П’ятниця

Субота

Неділя

 

 

 

 

 

1

2

 

 

 

 

 

Розважальні, спортивно-масові заходи з нагоди Міжнародного дня захисту дітей (Стоянова О.П., Чернишова М.М.)

Книжкова виставка «Дитинства мрія веселкова»

Відкриття виставки дитячих малюнків «Кольорове дитинство» (Чернишова М.М.)

-Концерт «День захисту дітей – яке чудове свято! Усіх дітей землі ми хочемо привітати»;

- конкурс малюнків «Я і моя родина»;

- спортивні змагання «Ми майбутнє України»;

- вікторина;

- демонстрація мультику;

- казка «Кицин дім» (Теплицький СБК)

   Понеділок

Вівторок

Середа

Четвер

П’ятниця

Субота

Неділя

3

4

5

6

7

8

9

09.00 Апаратна нарада

Взаємодія з суб’єктами надання адміністративних послуг Арцизьким РВ ГУДМС України в Одеській області (Решетнюк О.В.)

Рейди «Діти вулиці», «Вокзал»  (Мінчев А.І.)

Змагання з настільного тенісу школярів серед збірних шкіл (Стоянова О.П.)

Прийом громадян з особистих питань 10.15-13.00

Лінія прямого телефонного зв’язку 10.00-12.00 (Фотка Л.П)

Узгодження положення про ЕК, архівний підрозділ: Арцизький навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1-гімназія» Арцизької районної ради (Небога Л.В.)

Проведення ЗНО (Стоянова О.П)

Лінія «Телефон довіри» 10.00-12.00 (Філіппова Т.Ю.)

Узгодження положення про ЕК, архівний підрозділ: Арцизький навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1-гімназія» Арцизької районної ради (Небога Л.В.)

Взаємодія з суб’єктами надання адміністративних послуг відділом Держгеокадастру в Арцизькому районі. (Решетнюк О.В.)

Змагання з баскетболу школярів серед збірних шкіл (Стоянова О.П.)

Книжкова виставка-настрій «Літні хіти» (Чернишова М.М)

 

 

 

Взаємодія з суб’єктами надання адміністративних послуг департаментом державної будівельно архітектурної інспекції в Одеській області (Решетнюк О.В.)

Рейди «Діти вулиці», «Вокзал»  (Мінчев А.І.)

Акція «Приведи друга до бібліотеки!»

(Чернишова М.М.)

Засідання районної ради з питань захисту прав повнолітніх осіб, які за станом здоров’я не можуть самостійно здійснювати свої права та виконувати обов’язки

(Замараєва І.К)  .

 

Засідання комісії з питань призначення соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам

(Замараєва І.К)

Рейди «Діти вулиці», «Вокзал»  (Мінчев А.І.)

Акція «Приведи друга до бібліотеки!»

Конкурс«БібліоSelfie в бібліотеці»

(Чернишова М.М.)

Засідання Координаційної ради з питань надання одноразової матеріальної допомоги гостро потребуючим громадянам району (Замараєва І.К.)

 

 

Акція «Приведи друга до бібліотеки!»

(Чернишова М.М.)

 

Понеділок

Вівторок

Середа

Четвер

П’ятниця

Субота

Неділя

10

11

12

13

14

15

16

 09.00 Апаратна нарада

Складання описів постійного зберігання та з особового складу:

- ТОВ Агрофірма «Дністровська» (Небога Л.В)

Засідання районної координаційної ради з питань підтримки військовослужбовців, учасників антитерористичної операції та членів їх сімей (Замараєва І.К)

Прийом громадян з особистих питань 10.15-13.00

Лінія прямого телефонного зв’язку 10.00-12.00 (Станков В.Н.)

Передавання справ на державне зберігання: Мирнопільська сільська рада (Небога Л.В)

Рейди «Діти вулиці», «Вокзал»  (Мінчев А.І.)

Проведення ЗНО (Стоянова О.П)

Лінія «Телефон довіри» 10.00-12.00 (Філіппова Т.Ю.)

Навчання працівників сільгосппідприємств району з правил охорони праці в сільськогосподарському виробництві (Ільченко С.І.)

Взаємодія з суб’єктами надання адміністративних послуг департаментом державної будівельно архітектурної інспекції в Одеській області (Решетнюк О.В.)

Урочистості з нагоди вручення документів про освіту учням 9-х класів (Стоянова О.П.)

Засідання комісії з енергозабезпечення та розрахунки за енергоносії (Дєбєляк Т.І.)

Взаємодія з суб’єктами надання адміністративних послуг Арцизьким РВ ГУДМС України в Одеській області (Решетнюк О.В.)

Рейди «Діти вулиці», «Вокзал»  (Мінчев А.І.)

Урочистості з нагоди вручення документів про освіту учням 9-х класів (Стоянова О.П.)

Проведення ЗНО (Стоянова О.П)

Засідання комісії з перевірок обсягів та вартості наданих житлово-комунальних послуг, розгляду питань заборгованості за житлово-комунальні послуги, надання допомоги громадянам в оформленні субсидій та проведенні роз’яснювальної роботи серед населення (Дєбєляк Т.І)

Урочистості з нагоди вручення документів про освіту учням 9-х класів (Стоянова О.П.)

Святковий концерт до Дня Медичного працівника (Чернишова М.М.)

 

 

Понеділок

Вівторок

Середа

Четвер

П’ятниця

Субота

Неділя

17

18

19

20

21

22

23

Апаратна нарада  9.00

Взаємодія з суб’єктами надання адміністративних послуг Арцизьким РВ ГУДМС України в Одеській області (Решетнюк О.В.)

Рейди «Діти вулиці», «Вокзал»  (Мінчев А.І.)

 

Прийом громадян з особистих питань 10.15-13.00

Лінія прямого телефонного зв’язку 10.00-12.00 (Кутирьова П.М.)

Передавання справ на державне зберігання: Надеждівська сільська рада (Небога Л.В.)

 

 

Лінія «Телефон довіри» 10.00-12.00 (Філіппова Т.Ю.)

Взаємодія з суб’єктами надання адміністративних послуг відділом Держгеокадастру в Арцизькому районі. (Решетнюк О.В.)

Книжкова виставка «Ніколи знову» (Чернишова М.М.)

 

Проведення засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій райдержадміністрації. (Ангурян С.Г.)

Засідання координаційної ради з питань безпеки дорожнього руху в Арцизькому районі (Дєбєляк Т.І.)

Моніторинг зайнятості та легалізації найманої праці серед фізичних осіб – підприємців (Мераджи Г.С)

Рейди «Діти вулиці», «Вокзал»  (Мінчев А.І.)

 

 

 

 

«Вічна пам’ять солдату-герою» до Дня  скорботи  і  вшанування пам'яті  жертв  війни  в Україні (Чернишова М.М)

Засідання районної ради з питань захисту прав повнолітніх осіб, які за станом здоров’я не можуть самостійно здійснювати свої права та виконувати обов’язки

(Замараєва І.К)  .

 

Інформаційна хвилина «Війні немає забуття» (Чернишова М.М)

Урочистості з нагоди вручення документів про освіту учням 11-х класів (Стоянова О.П.)

Понеділок

Вівторок

Середа

Четвер

П’ятниця

Субота

Неділя

24

25

26

27

28

29

30

Апаратна нарада  9.00

Рейди «Діти вулиці», «Вокзал»  (Мінчев А.І.)

Тематична полиця «Конституція України – оберег нашої держави» (Чернишова М.М.)

Засідання районної координаційної ради з питань підтримки військовослужбовців, учасників антитерористичної операції та членів їх сімей (Замараєва І.К)

Прийом громадян з особистих питань 10.15-13.00

Лінія прямого телефонного зв’язку 10.00-12.00 (Федоруца І.А.)

Проведення контролю перевіряння наявності, стану та руху документів НАФ, що зберігаються в архівному відділі СВК ім. Христо Ботева, с. Задунаївка (Небога Л.В.)

Засідання робочої групи з легалізації заробітної плати та зайнятості населення (Мераджи Г.С.)

Лінія «Телефон довіри» 10.00-12.00 (Філіппова Т.Ю.)

Взаємодія з суб’єктами надання адміністративних послуг відділом Держгеокадастру в Арцизькому районі. (Решетнюк О.В.)

Тематичний концерт  «Нехай цвіте моя країна!» до дня Конституції України (АРБК Чернишова М.М.)

Проведення засідання спостережної комісії райдержадміністрації (Ангурян С.Г.)

Засідання Координаційної ради з питань надання одноразової матеріальної допомоги гостро потребуючим громадянам району (Замараєва І.К.)

Рейди «Діти вулиці», «Вокзал»  (Мінчев А.І.)

Урочистості з нагоди вручення документів про освіту учням 11-х класів (Стоянова О.П.)

Правовий брейн-ринг «Знавці Конституції»

(Чернишова М.М.)

Правовий батл «До Конституції з повагою, до влади з надією» (Чернишова М.М.)

Засідання комісії з питань призначення соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам

(Замараєва І.К)

 

Урочистості з нагоди вручення документів про освіту учням 11-х класів (Стоянова О.П.)

 

                             Керівник апарату райдержадміністрації                                                                                                           Т.Філіппова