ЖОВТЕНЬ

ПЛАН  -  КАЛЕНДАР

основних  заходів, що   проводяться  в Арцизькому районі у жовтні 2018 року

Понеділок

Вівторок

Середа

Четвер

П’ятниця

Субота

Неділя

1

2

3

4

5

6

7

Апаратна нарада 9.00

Засідання робочої групи з легалізації заробітної плати та зайнятості населення 11.30 (Замараєва І.К.)

Прийом громадян з особистих питань 10.15-13.00

Лінія прямого телефонного зв’язку 10.00-12.00

Лінія «Телефон довіри» 10.00-12.00 (Філіппова Т.Ю.)

Рейди «Діти вулиці», «Вокзал»  (Мінчев А.І.)

 

Районна олімпіада «Шкіряний м’яч» (Стоянова О.П.)

Навчання державних службовців апарату, управлінь та відділів райдержадміністрації 15.00

 

Зустріч з людьми різних професій «Всі професії важливі на землі»

Чернишова М.М.)

Кінодиліжанс «Стежками українського кіно» (Чернишова М.М.)

   Понеділок

Вівторок

Середа

Четвер

П’ятниця

Субота

Неділя

8

9

10

11

12

13

14

Апаратна нарада 9.00

Рейди «Діти вулиці», «Вокзал»  (Мінчев А.І.)

Конкурс на зайняття вакантних посад державної служби 10.00-12.00

Прийом громадян з особистих питань 10.15-13.00

Лінія прямого телефонного зв’язку 10.00-12.00

Засідання комісії з енергозабезпечення та розрахунків за енергоносії 11.00 (Дєбєляк Т.І.)

Лінія «Телефон довіри» 10.00-12.00 (Філіппова Т.Ю.)

 

Районні змагання з тенісу (Стоянова О.П.)

Засідання комісії з питань ТЕБ та НС 10.00 (Ангурян С.Г.)

 

Тематичний концерт «Серцем тебе захищаю» до дня Захисника України

 (Чернишова М.М)

Урочистий концерт «Захисникам України присвячується»

 (Чернишова М.М)

Понеділок

Вівторок

Середа

Четвер

П’ятниця

Субота

Неділя

15

16

17

18

19

20

21

Апаратна нарада 9.00

Засідання атестаційної комісії 16.00 (Стоянова О.П.)

Прийом громадян з особистих питань 10.15-13.00

Лінія прямого телефонного зв’язку 10.00-12.00

 

Лінія «Телефон довіри» 10.00-12.00 (Філіппова Т.Ю.)

Засідання комісії з перевірок обсягів та вартості наданих житлово-комунальних послуг, розгляду питань заборгованості за житлово-комунальні послуги, надання допомоги громадянам в оформленні субсидій та проведенні відповідної роз’яснювальної роботи серед населення 11.00 (Дєбєляк Т.І.)

Засідання спостережної комісії 10.00 (Ангурян С.Г.)

 

Районні змагання з гандболу (Стоянова О.П.)

Рейди «Діти вулиці», «Вокзал»  (Мінчев А.І.)

 

Конкурсно-розважальна програма «Барви осені чарівні»

 (Чернишова М.М.)

Ювілейний вечір «15 років «Лалє» (Чернишова М.М.)

Фестиваль присвячений Дню міста Арциз-2 «65 роківАрцизу-2» (Чернишова М.М.)

Понеділок

Вівторок

Середа

Четвер

П’ятниця

Субота

Неділя

22

23

24

25

26

27

28

Апаратна нарада  9.00

Засідання робочої групи з питань підготовки житлово-комунального, паливно-енергетичного господарства та соціальної сфери району до роботи в осінньо-зимовий період 2018-2019 років по питанням опалення (Дєбєляк Т.І.)

 

Прийом громадян з особистих питань 10.15-13.00

Лінія прямого телефонного зв’язку 10.00-12.00

 

Лінія «Телефон довіри» 10.00-12.00 (Філіппова Т.Ю.)

Засідання колегії відділу освіти, молоді та спорту 9.30 (Стоянова О.П.)

Засідання комісії з питань захисту прав дитини 14.30 (Мінчев А.І.)

 

Диспут «На шляху гендерної рівності» (Чернишова М.М)

Відео-подорож «Я  у центрі Європи» (Чернишова М.М.)

 

Засідання клубу «Акорд» «Дива і таємниці природи»

(Чернишова М.М.)

Понеділок

Вівторок

Середа

Четвер

П’ятниця

Субота

Неділя

29

30

31

 

 

 

 

Апаратна нарада  9.00

Рейди «Діти вулиці», «Вокзал»  (Мінчев А.І.)

 

 

Прийом громадян з особистих питань 10.15-13.00

   Лінія прямого телефонного зв’язку 10.00-12.00

 

Лінія «Телефон довіри» 10.00-12.00 (Філіппова Т.Ю.)

Засідання Координаційної Ради з питань надання одноразової матеріальної допомоги гостро потребуючим громадянам району 10.00 (Замараєва І.К.)

 

 

 

 

 

 

 

Виконуючий обов’язки керівника апарату райдержадміністрації,

начальник відділу управління персоналом                                                                                                           С. Костромицька