ТРАВЕНЬ

ПЛАН  -  КАЛЕНДАР

основних  заходів, що   проводяться  в Арцизькому районі у травні 2018 року

Понеділок

Вівторок

Середа

Четвер

П’ятниця

Субота

Неділя

 

1

2

3

4

5

6

 

 

 

Цикл інформаційних заходів, книжкові виставки в бібліотеках району (Чернишова М.М.)

І тур квесту, шкільна акція «Підтримаємо ветеранів» (Стоянова О.П.)

І тур квесту, шкільна акція «Підтримаємо ветеранів» (Стоянова О.П.)

Рейди «Діти вулиці», «Вокзал»  (Мінчев А.І.)

 

Рейди «Діти вулиці», «Вокзал»  (Мінчев А.І.)

 

Міський конкурс-квест «Пишаємось Великою Перемогою (ІІ тур квесту) (Стоянова О.П..)

   Понеділок

Вівторок

Середа

Четвер

П’ятниця

Субота

Неділя

7

8

9

10

11

12

13

Апаратна нарада 9.00

Засідання робочої групи з легалізації заробітної плати та зайнятості населення 11.30 (Замараєва І.К.)

ІІ тур квесту, міський конкурс-квест «Свято зі сльозами на очах»  (Стоянова О.П.)

Нарада по сплаті податків власників земельних паїв Холмська та Теплицька сільські ради (Бузіян А.І.)

Прийом громадян з особистих питань 10.15-13.00

Лінія прямого телефонного зв’язку 10.00-12.00 (.)

Стрільби: збірні школи (Стоянова О.П.)

Урочисті мітинги, святкові концерти  до Дня пам’яті та примирення в м. Арциз та населених пунктах району;

Районний фестиваль дитячої та юнацької творчості «Перлини Арциза»;

Виставка робіт учнів ДХШ «Веселка кольорів», Фотовиставка клубу «Буджак»  (Чернишова М.М.)

 

Нарада по сплаті податків власників земельних паїв Острівненська сільська рада (Бузіян А.І.)

Районний фестиваль військово-патріотичної гри «Сокіл-Джура» для дітей 8-10 класів 9.00 (Стоянова О.П.)

Районний фестиваль військово-патріотичної гри «Сокіл-Джура» для дітей 8-10 класів 9.00 (Стоянова О.П.)

Районний фестиваль військово-патріотичної гри «Сокіл-Джура» для дітей 8-10 класів 9.00 (Стоянова О.П.)

Понеділок

Вівторок

Середа

Четвер

П’ятниця

Субота

Неділя

14

15

16

17

18

19

20

Апаратна нарада 9.00

Нарада по сплаті податків власників земельних паїв Главанська  сільська рада (Бузіян А.І.)

Засідання економічної ради, 10.00 (Мераджи Г.С.)

Прийом громадян з особистих питань 10.15-13.00

Лінія прямого телефонного зв’язку 10.00-12.00 (Чернишова М.М.)

Нарада по сплаті податків власників земельних паїв Деленська сільська рада (Бузіян А.І.)

Лінія «Телефон довіри» 10.00-12.00 (Філіппова Т.Ю.)

Засідання робочої групи з координації виконання заходів щодо проведення щорічної районної акції «За чисте довкілля» в Арцизькому районі (Петрова Д.М.)

Засідання комісії з питань ТЕБ та НС 10.00 (Ангурян С.Г.)

Фешн-шоу «Цвіт вишиванки» (Чернишова М.М.)

Засідання комісії з енергозабезпечення та розрахунків за енергоносії 11.00 (Петрова Д.М.)

 

Змагання з міні-футболу серед збірних шкіл 10.00 (Стоянова О.П.)

Засідання комісії з перевірок обсягів та вартості наданих житлово-комунальних послуг, розгляду питань заборгованості за житлово-комунальні послуги, надання допомоги громадянам в оформленні субсидій та проведенні відповідної роз’яснювальної роботи серед населення 11.00 (Петрова Д.М.)

 

 Цикл інформаційних заходів, книжкові виставки в бібліотеках району (Чернишова М.М.)

Творчий звітний концерт учнів та викладачів шкіл естетичного виховання 15.00 (Чернишова М.М.)

Понеділок

Вівторок

Середа

Четвер

П’ятниця

Субота

Неділя

21

22

23

24

25

26

27

Апаратна нарада 9 .00

Рейди «Діти вулиці», «Вокзал»  (Мінчев А.І.)

 

Прийом громадян з особистих питань 10.15-13.00

Лінія прямого телефонного зв’язку 10.00-12.00 (Небога Л.В.)

 

Засідання колегії відділу освіти, молоді та спорту 9.00 (Стоянова О.П.)

Лінія «Телефон довіри» 10.00-12.00 (Філіппова Т.Ю.)

 

Засідання спостережної комісії 10.00 (Ангурян С.Г.)

Круглий стіл до Дня слов’янської писемності та культури (Чернишова М.М.)

 

Свято Останнього дзвоника (Стоянова О.П.)

Нарада керівників закладів дошкільної освіти 9.00 (Стоянова О.П.)

 

Цикл інформаційних заходів, книжкові виставки в бібліотеках району (Чернишова М.М.)

Районний фестиваль національних культур «Бессарабський віночок» 11.00  (Чернишова М.М.)

Понеділок

Вівторок

Середа

Четвер

П’ятниця

Субота

Неділя

28

29

30

31

 

 

 

Цикл інформаційних заходів, книжкові виставки в бібліотеках району (Чернишова М.М.)

Прийом громадян з особистих питань 10.15-13.00

   Лінія прямого телефонного зв’язку 10.00-12.00 (Бузіян А.І.)

 

Лінія «Телефон довіри» 10.00-12.00 (Філіппова Т.Ю.)

Засідання Координаційної Ради з питань надання одноразової матеріальної допомоги гостро потребуючим громадянам району 10.00 (Замараєва І.К.)

 

Засідання комісії з питань захисту прав дитини 14.30

 

 

 

 

 

Виконуючий обов’язки керівника апарату,

начальник відділу діловодства та контролю

апарату райдержадміністрації                                                                                                                                                         Т.Ю. Філіппова