СЕРПЕНЬ

ПЛАН  -  КАЛЕНДАР

основних  заходів, що   проводяться  в Арцизькому районі у серпні 2018 року

Понеділок

Вівторок

Середа

Четвер

П’ятниця

Субота

Неділя

 

 

1

2

3

4

5

 

 

 

 

Лінія «Телефон довіри» 10.00-12.00 (Апостолова О.В.)

 

Рейди «Діти вулиці», «Вокзал»  (Мінчев А.І.)

 

Рейди «Діти вулиці», «Вокзал»  (Мінчев А.І.)

 

Бібліотечні заходи  в населених пунктах району (бесіди, тематичні полиці, диспути) (Чернишова М.М.)

Урочистості та святковий концерт з нагоди Дня села Главані «Село моє, душі криниця» (Чернишова М.М.)

   Понеділок

Вівторок

Середа

Четвер

П’ятниця

Субота

Неділя

6

7

8

9

10

11

12

Апаратна нарада 9.00

Засідання робочої групи з легалізації заробітної плати та зайнятості населення 11.30 (Замараєва І.К.)

Прийом громадян з особистих питань 10.15-13.00

Лінія прямого телефонного зв’язку 10.00-12.00

 

Лінія «Телефон довіри» 10.00-12.00 (Апостолова О.В.)

 

Засідання комісії з енергозабезпечення та розрахунків за енергоносії 11.00 (Дєбєляк Т.І.)

 

Рейди «Діти вулиці», «Вокзал»  (Мінчев А.І.)

 

Цикл інформаційно-просвітницьких заходів до Дня Незалежності України: (бесіди, тематичні полиці, диспути)и     (Чернишова М.М)

Цикл інформаційно-просвітницьких заходів до Дня Незалежності України: (бесіди, тематичні полиці, диспути)и     (Чернишова М.М)

Понеділок

Вівторок

Середа

Четвер

П’ятниця

Субота

Неділя

13

14

15

16

17

18

19

Апаратна нарада 9.00

 

Прийом громадян з особистих питань 10.15-13.00

Лінія прямого телефонного зв’язку 10.00-12.00

 

Лінія «Телефон довіри» 10.00-12.00 (Апостолова О.В.)

 

 

Засідання комісії з питань ТЕБ та НС 10.00 (Ангурян С.Г.)

 

Засідання комісії з перевірок обсягів та вартості наданих житлово-комунальних послуг, розгляду питань заборгованості за житлово-комунальні послуги, надання допомоги громадянам в оформленні субсидій та проведенні відповідної роз’яснювальної роботи серед населення 11.00 (Дєбєляк Т.І.)

Цикл інформаційно-просвітницьких заходів до Дня Незалежності України: (бесіди, тематичні полиці, диспути)и     (Чернишова М.М.)

Бібліотечні заходи  в населених пунктах району (бесіди, тематичні полиці, диспути) (Чернишова М.М.)

Понеділок

Вівторок

Середа

Четвер

П’ятниця

Субота

Неділя

20

21

22

23

24

25

26

Апаратна нарада  9.00

Засідання робочої групи з питань підготовки житлово-комунального, паливно-енергетичного господарства та соціальної сфери району до роботи в осінньо-зимовий період 2017-2018 років по питанням опалення (Дєбєляк Т.І.)

Прийом громадян з особистих питань 10.15-13.00

Лінія прямого телефонного зв’язку 10.00-12.00

Нарада з питань підготовки кормової бази на період 2018-2019 років 10.00  (Бузіян А.І.)

Лінія «Телефон довіри» 10.00-12.00 (Апостолова О.В.)

Урочисті заходи та святкові концерти з нагоди 27 річниці Незалежності України в населених пунктах району (Чернишова М.М.)

 

Урочисте підняття Державного Прапора України 10.00 (Чернишова М.М.)

Покладання квітів до пам’ятника Т.Г. Шевченка

Урочисті збори та святковий концерт до Дня Незалежності України та Дня Державного Прапора України 14.00 (Чернишова М.М.)

 

Урочисті заходи та святкові концерти з нагоди 27 річниці Незалежності України в населених пунктах району (Чернишова М.М.)

 

Тематичні екскурсії, присвячені 27-й річниці Незалежності України «Ти перед ворогом своїм не ставала  (Чернишова М.М.)

Цикл інформаційно-просвітницьких заходів до Дня Незалежності України: (бесіди, тематичні полиці, диспути)и     (Чернишова М.М

Понеділок

Вівторок

Середа

Четвер

П’ятниця

Субота

Неділя

27

28

29

30

31

 

 

Апаратна нарада  9.00

Рейди «Діти вулиці», «Вокзал»  (Мінчев А.І.)

 

 

Прийом громадян з особистих питань 10.15-13.00

   Лінія прямого телефонного зв’язку 10.00-12.00

 

Лінія «Телефон довіри» 10.00-12.00 (Філіппова Т.Ю.)

Районна конференція педагогічних працівників (Стоянова О.П.)

Засідання Координаційної Ради з питань надання одноразової матеріальної допомоги гостро потребуючим громадянам району 10.00 (Замараєва І.К.)

 

Засідання комісії з питань захисту прав дитини 14.30 (Мінчев А.І.)

 

Засідання спостережної комісії 10.00 (Ангурян С.Г.)

 

 

 

 

 

 

Виконуючий обов’язки керівника апарату райдержадміністрації,

начальник відділу управління персоналом                                                                                                                                 С.О. Костромицька