БЕРЕЗЕНЬ

ПЛАН - КАЛЕНДАР

основних  заходів, що   проводяться  в Арцизькому районі у березні 2018 року

 

Понеділок

Вівторок

Середа

Четвер

П’ятниця

Субота

Неділя

1

2

3

4

Рейди «Діти вулиці», «Вокзал»  (Мінчев А.І.)

Рейди «Діти вулиці», «Вокзал»  (Мінчев А.І.)

Святкові заходи «Наші мами завжди з нами» (Чернишова М.М.)

Святкові заходи «Наші мами завжди з нами» (Чернишова М.М.)

   Понеділок

Вівторок

Середа

Четвер

П’ятниця

Субота

Неділя

5

6

7

8

9

10

11

Апаратна нарада 10.00

Засідання робочої групи з легалізації заробітної плати та зайнятості населення 11.30 (Замараєва І.К.)

Семінар вчителів перших класів 9.00 (Стоянова О.П.)

Прийом громадян з особистих питань 10.15-13.00

Лінія прямого телефонного зв’язку 10.00-12.00 (Стоянова ОП..)

Святковий концерт з нагоди Міжнародного жіночого дня (Чернишова М.М.)

Лінія «Телефон довіри» 10.00-12.00 (Філіппова Т.Ю.)

Привітання вчителів – ветеранів з святом 8 березня 12.00 (Стоянова О.П.)

Святкові концерти до Міжнародного жіночого дня в закладах культури району (Чернишова М.М.)

Урочисті заходи з нагоди відзначення дня народження Т.Г. Шевченка «В сім’ї вільній, новій» (Чернишова М.М.)

Шевченківські читання «Святе і безмежне Кобзареве слово» (Чернишова М.М.)

Концерт вокальної музики «Весняні голоси»11.00 (Чернишова М.М.)

Понеділок

Вівторок

Середа

Четвер

П’ятниця

Субота

Неділя

12

13

14

15

16

17

18

Апаратна нарада 10.00

Семінар – нарада з керівниками сільськогосподарських підприємств, головами фермерських господарств усіх форм власності, головними агрономами та інженерами з питань проведення комплексу весняно-польових робіт 10.00 (Бузіян А.І.)

Районний етап Всеукраїнського  фестивалю «Чисті роси»  (Стоянова О.П.)

 

 

 

Прийом громадян з особистих питань 10.15-13.00

Лінія прямого телефонного зв’язку 10.00-12.00 (Решетнюк О.В.)

Районний етап Всеукраїнського  фестивалю «Чисті роси»  (Стоянова О.П.)

Лінія «Телефон довіри» 10.00-12.00 (Філіппова Т.Ю.)

Районний етап Всеукраїнського  фестивалю «Чисті роси»  (Стоянова О.П.)

Семінар для вчителів хімії та біології 9.00 (Стоянова О.П.)

Засідання комісії з енергозабезпечення та розрахунків за енергоносії 11.00 (Петрова Д.М.)

Засідання комісії з перевірок обсягів та вартості наданих житлово-комунальних послуг, розгляду питань заборгованості за житлово-комунальні послуги, надання допомоги громадянам в оформленні субсидій та проведенні відповідної роз’яснювальної роботи серед населення 11.00 (Петрова Д.М.)

Засідання МО вчителів образотворчого мистецтва 9.00 (Стоянова О.П.)

Підсумковий концерт «Сузір’я талантів» 13.00 (Стоянова О.П.)

Шевченківські читання «Святе і безмежне Кобзареве слово» (Чернишова М.М.)

Шевченківські читання «Святе і безмежне Кобзареве слово» (Чернишова М.М.)

Понеділок

Вівторок

Середа

Четвер

П’ятниця

Субота

Неділя

19

20

21

22

23

24

25

Апаратна нарада 10.00

Засідання районної атестаційної комісії 15.00 (Стоянова О.П.)

Прийом громадян з особистих питань 10.15-13.00

Лінія прямого телефонного зв’язку 10.00-12.00 (Петрова Д.М.)

Засідання координаційної ради з питань безпеки дорожнього руху в Арцизькому районі (Петрова Д.М.)

Лінія «Телефон довіри» 10.00-12.00 (Філіппова Т.Ю.)

Семінар для вчителів третіх класів 9.30 (Стоянова О.П.)

Засідання комісії з питань ТЕБ та НС 10.00 (Ангурян С.Г.)

І етап  Всеукраїнської дитячо-спортивної гри «Сокіл(Джура»)» 9.00 (Стоянова О.П.)

Засідання районного МО вчителів географії 9.30 (Стоянова О.П.)

Пробне ЗНО – 2018 11.00 (Стоянова О.П.)

Інформаційно-просвітницькі в клубах та гуртках  (Чернишова М.М.)

Понеділок

Вівторок

Середа

Четвер

П’ятниця

Субота

Неділя

26

27

28

29

30

31

Апаратна нарада 10.00

Рейди «Діти вулиці», «Вокзал»  (Мінчев А.І.)

Прийом громадян з особистих питань 10.15-13.00

   Лінія прямого телефонного зв’язку 10.00-12.00 (Костромицька С.О.)

Лінія «Телефон довіри» 10.00-12.00 (Філіппова Т.Ю.)

Колегія відділу освіти, молоді та спорту 9.00 (Стоянова О.П.)

Засідання Координаційної Ради з питань надання одноразової матеріальної допомоги гостро потребуючим громадянам району 10.00 (Замараєва І.К.)

Засідання спостережної комісії 10.00 (Ангурян С.Г.)

Засідання комісії з питань захисту прав дитини 14.30 (Голова РДА)

Засідання координаційної ради у справах дітей 15.00 (Мінчев А.І.)

Пробне ЗНО – 2018 11.00 (Стоянова О.П.)

 

Виконуючий обов’язки керівника апарату,

начальник відділу управління персоналом

апарату райдержадміністрації                                                                                                                                                         С.О. Костромицька