ЛЮТИЙ

  ПЛАН  -  КАЛЕНДАР

основних  заходів, що   проводяться  в Арцизькому районі у лютому 2018 року

 

Понеділок

Вівторок

Середа

Четвер

П’ятниця

Субота

Неділя

 

 

 

1

2

3

4

 

 

 

 

 

Рейди «Діти вулиці», «Вокзал»  (Мінчев А.І.)

 

 

Нарада завідувачів закладів дошкільної освіти 9.00 (Стоянова О.П.)

 

 

ІІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад 9.00 (Стоянова О.П.)

Інформаційно-просвітницькі заходи  до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав (Чернишова М.М.)

Понеділок

Вівторок

Середа

Четвер

П’ятниця

Субота

Неділя

5

6

7

8

9

10

11

Апаратна нарада 10.00

Засідання робочої групи з легалізації заробітної плати та зайнятості населення 11.30 (Замараєва І.К.)

 

 

Прийом громадян з особистих питань 10.15-13.00

Лінія прямого телефонного зв’язку 10.00-12.00 (Замараєва І.К..)

Засідання школи молодого вчителя-словесника 9.00 (Стоянова О.П.)

Лінія «Телефон довіри» 10.00-12.00 (Філіппова Т.Ю.)

Інструктивна нарада відповідальних за ЗНО-2018 9.00 (Стоянова О.П.)

Рейди «Діти вулиці», «Вокзал»  (Мінчев А.І.)

 

 

Робоча зустріч з керівниками сільськогосподарських підприємств, головами фермерських господарств усіх форм власності з питань підготовки до проведення весняно-польових робіт 10.00 (Бузіян А.І.)

ІІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад 9.00 (Стоянова О.П.)

Концерт вокальної музики «Романс про романс» (Чернишова М.М.)

Понеділок

Вівторок

Середа

Четвер

П’ятниця

Субота

Неділя

12

13

14

15

16

17

18

Апаратна нарада 10.00

Засідання спостережної комісії 10.00 (Ангурян С.Г.)

 

 

 

 

 

Прийом громадян з особистих питань 10.15-13.00

Лінія прямого телефонного зв’язку 10.00-12.00 (Мінчев А.І..)

 

Лінія «Телефон довіри» 10.00-12.00 (Філіппова Т.Ю.)

Міська конкурсно-розважальна програма для старшокласників до Дня Святого Валентина 16.00  (Стоянова О.П.)

 

Засідання економічної ради 10.00 (Мераджи Г.С)

Засідання комісії з енергозабезпечення та розрахунків за енергоносії 11.00 (Петрова Д.М.)

Тематичний концерт до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав (Чернишова М.М.)

Засідання комісії з перевірок обсягів та вартості наданих житлово-комунальних послуг, розгляду питань заборгованості за житлово-комунальні послуги, надання допомоги громадянам в оформленні субсидій та проведенні відповідної роз’яснювальної роботи серед населення 11.00 (Петрова Д.М.)

 

Інформаційно-просвітницькі заходи  до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав (Чернишова М.М.)

 Інформаційно-просвітницькі заходи  до Дня Героїв небесної Сотні (Чернишова М.М.)

 

Понеділок

Вівторок

Середа

Четвер

П’ятниця

Субота

Неділя

19

20

21

22

23

24

25

Апаратна нарада 10.00

Інформаційно-просвітницькі заходи  до Дня Героїв небесної Сотні (Чернишова М.М.)

 

Прийом громадян з особистих питань 10.15-13.00

Лінія прямого телефонного зв’язку 10.00-12.00 (Іванов В.В.)

Тематичний вечір до Дня Героїв Небесної Сотні «Пішли у вічність твої, Україно, сини» (Чернишова М.М.)

Лінія «Телефон довіри» 10.00-12.00 (Філіппова Т.Ю.)

. Інформаційно-просвітницькі заходи  до Дня рідної мови (Чернишова М.М.)

 

Засідання комісії з питань ТЕБ та НС 10.00 (Ангурян С.Г.)

 

Навчання державних службовців апарату, управлінь та відділів райдержадміністрації 15.00

 

Інформаційно-просвітницькі в клубах та гуртках «Англоманія» (Чернишова М.М.)

Інформаційно-просвітницькі в клубах та гуртках «Англоманія» (Чернишова М.М.)

Понеділок

Вівторок

Середа

Четвер

П’ятниця

Субота

Неділя

26

27

28

 

 

 

 

Апаратна нарада 10.00

Рейди «Діти вулиці», «Вокзал»  (Мінчев А.І.)

 

Прийом громадян з особистих питань 10.15-13.00

ІІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад 9.00 (Стоянова О.П.)

   Лінія прямого телефонного зв’язку 10.00-12.00 (Челак З.І.)

Засідання комісії з питань захисту прав дитини 14.30 (Голова РДА)

Засідання координаційної ради у справах дітей 15.00 (Мінчев А.І.)

ІІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад 9.00 (Стоянова О.П.)

Лінія «Телефон довіри» 10.00-12.00 (Філіппова Т.Ю.)

Засідання Координаційної Ради з питань надання одноразової матеріальної допомоги гостро потребуючим громадянам району 10.00 (Замараєва І.К.)

 

 

 

 

 

 

Виконуючий обов’язки керівника апарату райдержадміністрації                                                                      С.О. Костромицька