ЛИСТОПАД

ПЛАН  -  КАЛЕНДАР

основних  заходів, що   проводяться  в Арцизькому районі у листопаді 2018 року

Понеділок

Вівторок

Середа

Четвер

П’ятниця

Субота

Неділя

 

 

 

1

2

3

4

 

 

 

Рейди «Діти вулиці», «Вокзал»  (Мінчев А.І.)

 

Районний конкурс «Таланти багатодітної родини» 15.00 (Стоянова О.П.)

ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад в районі (Стоянова О.П.)

  ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад в районі (Стоянова О.П.)

   Понеділок

Вівторок

Середа

Четвер

П’ятниця

Субота

Неділя

5

6

7

8

9

10

11

Апаратна нарада 9.00

Засідання робочої групи з легалізації заробітної плати та зайнятості населення 11.30 (Замараєва І.К.)

Прийом громадян з особистих питань 10.15-13.00

Лінія прямого телефонного зв’язку 10.00-12.00

 

Лінія «Телефон довіри» 10.00-12.00 (Філіппова Т.Ю.)

Конкурс на зайняття вакантних посад державної служби 11.00

Районні фінальні змагання з волейболу серед школярів (юнаки) (Стоянова О.П.)

Урочистості та святковий концерт з нагоди відзначення професійного свята до Дня працівників культури та майстрів народного мистецтва, 50-річчя з дня заснування районного Будинку культури та 10-річчя створення народного ансамблю «Едельвейс» (Чернишова М.М.)

Районний фестиваль екологічної пропаганди «Земля – наш спільний дім» 9.00 (Стоянова О.П.)

Засідання комісії з енергозабезпечення та розрахунків за енергоносії 11.00 (Дєбєляк Т.І.)

ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад в районі (Стоянова О.П.)

ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад в районі (Стоянова О.П.)

Понеділок

Вівторок

Середа

Четвер

П’ятниця

Субота

Неділя

12

13

14

15

16

17

18

Апаратна нарада 9.00

Районний конкурс «Учитель року» (Стоянова О.П.)

Конкурс на зайняття вакантних посад державної служби 11.00

Прийом громадян з особистих питань 10.15-13.00

Лінія прямого телефонного зв’язку 10.00-12.00

 

Лінія «Телефон довіри» 10.00-12.00 (Філіппова Т.Ю.)

Рейди «Діти вулиці», «Вокзал»  (Мінчев А.І.)

 

Засідання спостережної комісії 10.00 (Ангурян С.Г.)

 

Рейди «Діти вулиці», «Вокзал»  (Мінчев А.І.)

 

Концерт для першокласників «Подорож в країну Мультляндія»

 (Чернишова М.М.)

ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад в районі (Стоянова О.П.)

Організація та проведення книжкових виставок, тематичних полиць, бесід до знаменних дат (Чернишова М.М.)

Понеділок

Вівторок

Середа

Четвер

П’ятниця

Субота

Неділя

19

20

21

22

23

24

25

Апаратна нарада  9.00

Засідання комісії з перевірок обсягів та вартості наданих житлово-комунальних послуг, розгляду питань заборгованості за житлово-комунальні послуги, надання допомоги громадянам в оформленні субсидій та проведенні відповідної роз’яснювальної роботи серед населення 11.00 (Дєбєляк Т.І.)

Прийом громадян з особистих питань 10.15-13.00

Лінія прямого телефонного зв’язку 10.00-12.00

Історичні екскурсії для учнів міста «Люди правди! Щоб світ знав» до Дня гідності та Свободи (Чернишова М.М.)

Лінія «Телефон довіри» 10.00-12.00 (Філіппова Т.Ю.)

Тематичний концерт до Дня Гідності і Свободи «Герої не вмирають!» (Чернишова М.М.)

Засідання комісії з питань ТЕБ та НС 10.00 (Ангурян С.Г.)

Засідання комітету доступності інвалідів та інших мало мобільних груп населення до об’єктів соціальної інфраструктури 11.00 (Дєбєляк Т.І.)

Районні фінальні змагання з баскетболу серед школярів (юнаки) (Стоянова О.П.)

Урочисте зібрання «Скорботна свічка пам’яті святої» до Дня пам’яті жертв голодомору в Україні та участь в Міжнародній акції «Запалимо свічку пам’яті» (Чернишова М.М.)

Районний етап Всеукраїнського конкурсу МАН  (Стоянова О.П.)

Організація та проведення книжкових виставок, тематичних полиць, бесід до знаменних дат (Чернишова М.М.)

Понеділок

Вівторок

Середа

Четвер

П’ятниця

Субота

Неділя

26

27

28

29

30

 

 

Апаратна нарада  9.00

Рейди «Діти вулиці», «Вокзал»  (Мінчев А.І.)

 

 

Прийом громадян з особистих питань 10.15-13.00

   Лінія прямого телефонного зв’язку 10.00-12.00

 

Нарада директорів закладів освіти 9.00 (Стоянова О.П.)

Лінія «Телефон довіри» 10.00-12.00 (Філіппова Т.Ю.)

Засідання Координаційної Ради з питань надання одноразової матеріальної допомоги гостро потребуючим громадянам району 10.00 (Замараєва І.К.)

 

Навчання державних службовців апарату, управлінь та відділів райдержадміністрації 15.00

 

Засідання комісії з питань захисту прав дитини 14.30 (Мінчев А.І.)

 

 

 

 

                        Керівник апарату райдержадміністрації                                                                                                                  Т. Філіппова