КВІТЕНЬ

ПЛАН  -  КАЛЕНДАР

основних  заходів, що   проводяться  в Арцизькому районі у квітні 2018 року

 

Понеділок

Вівторок

Середа

Четвер

П’ятниця

Субота

Неділя

 

 

 

 

 

 

1

 

 

 

 

 

 

 

 

Народознавчі години до Великодня

 (Чернишова М.М.)

   Понеділок

Вівторок

Середа

Четвер

П’ятниця

Субота

Неділя

2

3

4

5

6

7

8

Апаратна нарада 10.00

Засідання робочої групи з легалізації заробітної плати та зайнятості населення 11.30 (Замараєва І.К.)

Районні змагання серед школярів з футболу «Шкіряний м’яч»  (Стоянова О.П.)

Районний етап Всеукраїнського фестивалю – огляду «Чисті роси» 10.00 (Стоянова О.П.)

Прийом громадян з особистих питань 10.15-13.00

Лінія прямого телефонного зв’язку 10.00-12.00 (Куралова Н.М..)

Нарада зі сплати ПДФО власників земельних паїв Мирнопільська сільська рада (Бузіян А.І.)

Засідання районної атестаційної комісії 9.00 (Стоянова О.П.)

Лінія «Телефон довіри» 10.00-12.00 (Філіппова Т.Ю.)

 Майстер – клас до Великодня «Великодня писанка» (Чернишова М.М.)

Засідання районної атестаційної комісії 9.00 (Стоянова О.П.)

Рейди «Діти вулиці», «Вокзал»  (Мінчев А.І.)

Майстер – клас до Великодня «Великодня писанка» (Чернишова М.М.)

Заходи до тижня дитячого читання

 (Чернишова М.М.)

Майстер – клас до Великодня «Великодня писанка» (Чернишова М.М.)

Майстер – клас до Великодня «Великодня писанка» (Чернишова М.М.)

Понеділок

Вівторок

Середа

Четвер

П’ятниця

Субота

Неділя

9

10

11

12

13

14

15

Ювілейний концерт народного ансамблю пісні і танцю «Дулакчія» Деленського будинку культури «Дулакчія – 25» (Чернишова М.М.)

 

Прийом громадян з особистих питань 10.15-13.00

Лінія прямого телефонного зв’язку 10.00-12.00 (Чернишова М.М.)

 

Лінія «Телефон довіри» 10.00-12.00 (Філіппова Т.Ю.)

Нарада зі сплати ПДФО власників земельних паїв Кам’янська сільська рада (Бузіян А.І.)

Районні змагання серед школярів з легкоатлетичного 4-х борства 9.30. (Стоянова О.П.)

Засідання спостережної комісії 10.00 (Ангурян С.Г.)

 

Рейди «Діти вулиці», «Вокзал»  (Мінчев А.І.)

 

Книжкові виставки «І все перекреслив урановий атом» (Чернишова М.М.)

Книжкові виставки «Земле рідна, понівечена скрипка моя» (Чернишова М.М.)

Понеділок

Вівторок

Середа

Четвер

П’ятниця

Субота

Неділя

16

17

18

19

20

21

22

Апаратна нарада 10.00

Рейди «Діти вулиці», «Вокзал»  (Мінчев А.І.)

 

Прийом громадян з особистих питань 10.15-13.00

Лінія прямого телефонного зв’язку 10.00-12.00 (Небога Л.В.)

Засідання комісії з енергозабезпечення та розрахунків за енергоносії 11.00 (Петрова Д.М.)

Засідання економічної ради, 10.00 (Мераджи Г.С.)

Лінія «Телефон довіри» 10.00-12.00 (Філіппова Т.Ю.)

Засідання комісії з перевірок обсягів та вартості наданих житлово-комунальних послуг, розгляду питань заборгованості за житлово-комунальні послуги, надання допомоги громадянам в оформленні субсидій та проведенні відповідної роз’яснювальної роботи серед населення 11.00 (Петрова Д.М.)

Нарада зі сплати ПДФО власників земельних паїв Задунаївська сільська рада (Бузіян А.І.)

Засідання комісії з питань ТЕБ та НС 10.00 (Ангурян С.Г.)

 

Засідання робочої групи з координації виконання заходів щодо проведення щорічної районної акції «За чисте довкілля» в Арцизькому районі (Петрова Д.М.)

Книжкові виставки «Важкий тягар чорнобильського неба» (Чернишова М.М.)

Інформаційно-просвітницькі в клубах та гуртках  (Чернишова М.М.)

Понеділок

Вівторок

Середа

Четвер

П’ятниця

Субота

Неділя

23

24

25

26

27

28

29

Апаратна нарада 10.00

Рейди «Діти вулиці», «Вокзал»  (Мінчев А.І.)

 

Прийом громадян з особистих питань 10.15-13.00

   Лінія прямого телефонного зв’язку 10.00-12.00 (Бузіян А.І.)

Нарада зі сплати ПДФО власників земельних паїв Виноградівська сільська рада (Бузіян А.І.)

Лінія «Телефон довіри» 10.00-12.00 (Філіппова Т.Ю.)

Нарада директорів закладів загальної середньої освіти 9.30 (Стоянова О.П.)

Засідання Координаційної Ради з питань надання одноразової матеріальної допомоги гостро потребуючим громадянам району 10.00 (Замараєва І.К.)

 

Районний, в межах ХІ Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров’я» 9.00 (Стоянова О.П.)

Літературно-музичний реквієм «Чорнобиль – скорбота пам’яті людської» (Чернишова М.М.)

Засідання комісії з питань захисту прав дитини 14.30 (Голова РДА)

 

 

Тематичний вечір до Міжнародного дня танцю «Танцювальні барви» Холмський будинок культури (Чернишова М.М.)

Рейди «Діти вулиці», «Вокзал»  (Мінчев А.І.)

 

Інформаційно-просвітницькі в клубах та гуртках  (Чернишова М.М.)

Святковий концерт «В ритмі танцю» до Міжнародного дня танцю (Чернишова М.М.)

Фестиваль «Vinogradovka Cantri Fest 2018» (Чернишова М.М.)

Понеділок

 

 

 

 

 

 

30

 

 

 

 

 

 

Апаратна нарада 10.00

Рейди «Діти вулиці», «Вокзал»  (Мінчев А.І.)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Виконуючий обов’язки керівника апарату,

начальник відділу управління персоналом

апарату райдержадміністрації                                     С.О. Костромицька