29.09.2017

ЖОВТЕНЬ

ПЛАН  -  КАЛЕНДАР

основних  заходів, що   проводяться  в Арцизькому районі у жовтні 2017 року

 

Понеділок

Вівторок

Середа

Четвер

П’ятниця

Субота

Неділя

 

 

 

 

 

 

1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Цикл інформаційно-просвітницьких заходів (інформаційні години, історичні бесіди, книжкові виставки та тематичні полиці» (Чернишова М.М.)

 

Понеділок

Вівторок

Середа

Четвер

П’ятниця

Субота

Неділя

2

3

4

5

6

7

8

Апаратна нарада 10.00

Засідання робочої групи з легалізації заробітної плати та зайнятості населення 11.30 (Замараєва І.К.)

 

Прийом громадян з особистих питань 10.15-13.00

Лінія прямого телефонного зв’язку 10.00-12.00 (Куралова Н.М.)

Вечір-зустріч до Дня людей похилого віку «Від усієї душі» (Чернишова М.М.)

 

Лінія «Телефон довіри» 10.00-12.00

 

Рейди «Діти вулиці», «Вокзал», «Літо – 2017»  (Мінчев А.І.)

 

 

Колегія РДА 10.00

Районні змагання з гандболу серед школярів (юнаки та дівчата) 10.00 (Стоянова О.П.)

 

Цикл інформаційно-просвітницьких заходів (інформаційні години, історичні бесіди, книжкові виставки та тематичні полиці» (Чернишова М.М.)

Інформаційно-просвітницька робота в клубах та гуртках: «Англоманія», студія раннього розвитку, курси програмування для дітей (Чернишова М.М.)

Понеділок

Вівторок

Середа

Четвер

П’ятниця

Субота

Неділя

9

10

11

12

13

14

15

Апаратна нарада 10.00

Рейди «Діти вулиці», «Вокзал», «Літо – 2017»  (Мінчев А.І.)

 

Прийом громадян з особистих питань 10.15-13.00

Лінія прямого телефонного зв’язку 10.00-12.00 (Чернишова М.М.)

Свято «Малята – козачата» (Чернишова М.М.)

Лінія «Телефон довіри» 10.00-12.00

 

Нарада з спеціалістами управління АПР та спеціалістами загального тваринництва щодо переведення загального тваринництва на зимове утримання 10.00 (Бузіян А.І.)

Засідання комісії з енергозабезпечення та розрахунків за енергоносії 11.00 (Петрова Д.М)

Заходи до відзначення Дня Захисника України у клубних та бібліотечних закладах району (Чернишова М.М.)

 

Районні змагання зі стрільби серед школярів 10.00 (Стоянова О.П.)

Тематичний концерт до Дня Захисника України «На сторожі щастя й спокою» (Чернишова М.М.)

Козацькі ігри «Гей ви, хлопці запорожці» (Чернишова М.М.)

 

 

 

 

Заходи до відзначення Дня Захисника України у клубних та бібліотечних закладах району (Чернишова М.М.)

Цикл інформаційно-просвітницьких заходів (інформаційні години, історичні бесіди, книжкові виставки та тематичні полиці» (Чернишова М.М.)

Понеділок

Вівторок

Середа

Четвер

П’ятниця

Субота

Неділя

16

17

18

19

20

21

22

Заходи до відзначення Дня Захисника України у клубних та бібліотечних закладах району (Чернишова М.М.)

 

Прийом громадян з особистих питань 10.15-13.00

Лінія прямого телефонного зв’язку 10.00-12.00 (Небога Л.В.)

 

Лінія «Телефон довіри» 10.00-12.00

Засідання комісії з перевірок обсягів та вартості наданих житлово-комунальних послуг, розгляду питань заборгованості за житлово-комунальні послуги, надання допомоги громадянам в оформленні субсидій та проведенні відповідної роз’яснювальної роботи серед населення 11.00 (Петрова Д.М.)

«Open book» - чемпіонат з читання вголос (фінал, районний етап) (Чернишова М.М.)

 

Засідання комісії з питань ТЕБ та НС 10.00 (Ангурян С.Г.)

 

Засідання економічної ради 10.00 (Мераджи Г.С)

 

Інформаційно-просвітницька робота в клубах та гуртках: «Англоманія», студія раннього розвитку, курси програмування для дітей (Чернишова М.М.)

Інформаційно-просвітницька робота в клубах та гуртках: «Англоманія», студія раннього розвитку, курси програмування для дітей (Чернишова М.М.)

Понеділок

Вівторок

Середа

Четвер

П’ятниця

Субота

Неділя

23

24

25

26

27

28

29

Апаратна нарада 10.00

Рейди «Діти вулиці», «Вокзал», «Літо – 2017»  (Мінчев А.І.)

 

 

Прийом громадян з особистих питань 10.15-13.00

   Лінія прямого телефонного зв’язку 10.00-12.00 (Бузіян А.І.)

Семінар-практикум для клубних працівників «Формування іміджу клубних установ Арцизького району» 10.00 (Чернишова М.М.)

Лінія «Телефон довіри» 10.00-12.00

Засідання колегії відділу освіти, молоді та спорту 9.00 (Стоянова О.П.)

Засідання Координаційної Ради з питань надання одноразової матеріальної допомоги гостро потребуючим громадянам району 10.00 (Замараєва І.К.)

Навчання державних службовців апарату, управлінь та відділів райдержадміністрації 15.00

 

 Рейди «Діти вулиці», «Вокзал», «Літо – 2017»  (Мінчев А.І.)

 

 

Засідання спостережної комісії 10.00 (Ангурян С.Г.)

Засідання комісії з питань захисту прав дитини 14.30 (Голова РДА)

Засідання координаційної ради у справах дітей 15.00 (Мінчев А.І.)

 

Акції пам’яті (Мітинги, покладання квітів, вшанування ветеранів) До Дня визволення України від німецько-фашистських загарбників (Чернишова М.М.)

Інформаційно-просвітницька робота в клубах та гуртках: «Англоманія», студія раннього розвитку, курси програмування для дітей (Чернишова М.М.)

30

31

 

 

 

 

 

Апаратна нарада 10.00

 

Прийом громадян з особистих питань 10.15-13.00

Лінія прямого телефонного зв’язку 10.00-12 (МуравйоваІ.В.)

 

 

 

 

 

 

Керівник апарату райдержадміністрації                                                                                                                                      В.М. Ткаченко