17.05.2017

ТРАВЕНЬ

ПЛАН  -  КАЛЕНДАР

основних  заходів, що   проводяться  в Арцизькому районі у травні 2017 року

 

Понеділок

Вівторок

Середа

Четвер

П’ятниця

Субота

Неділя

1

Кіноешелон «Війна на кіноплівці», показ документальних та художніх фільмів (Чернишова М.М.)

2

Кіноешелон «Війна на кіноплівці», показ документальних та художніх фільмів (Чернишова М.М.)

3

Районна виставка «Наш пошук і творчість тобі, Україно!» (Стоянова О.П.)

Рейди «Діти вулиці», «Вокзал» (Мінчев А.І.)

 

4

Спортивні змагання зі стрільб збірних команд шкіл району 10.00 (Стоянова О.П.)

І тур квесту, шкільна акція «Підтримаємо ветеранів» (Стоянова О.П.)

5

Районні фінальні змагання серед школярів «Старти надій» 10.00 (Стоянова О.П.)

ІІ тур квесту, міський конкурс-квест «Свято зі сльозами на очах» (Стоянова О.П.)

6

Міський конкурс-квест «Пишаємось Великою Перемогою»  (Стоянова О.П.)

 

7

V тур районної першості з футболу серед дорослих та юнаків  10.00 (Стоянова О.П.)

 

Понеділок

Вівторок

Середа

Четвер

П’ятниця

Субота

Неділя

8

Панахиди за жертвами Другої світової війни та молебні за захисників Вітчизни (Чернишова М.М.)

 

9

Урочистий мітинг «Ми живі, поки про нас пам’ятають» 10.00 (Чернишова М.М.)

Районний фестиваль дитячої та юнацької творчості «Перлини Арциза» 11.00 (Чернишова М.М.)

Художні та фото виставки, зустрічі з ветеранами протягом дня (Чернишова М.М.)

10

Лінія «Телефон довіри» 10.00-12.00 (Філіппова Т.Ю.)

Рейди «Діти вулиці», «Вокзал» (Мінчев А.І.)

 

11

Флешмоб до Дня Європи 12.00 (Чернишова М.М.)

Свято вишиванки «Чарівна краса вишиванки» (Чернишова М.М.)

12

Районний фестиваль  військово-патріотичної гри «Сокіл-Джура»  9.00 (Стоянова О.П.)

Святковий концерт до Дня матері «Жінка – сім’ї берегиня» 11.00 (Чернишова М.М.)

 

 

 

13

Книжкові виставки та тематичні полиці: «Перемога - пам'ять поколінь», «Негасимий вогонь пам’яті», «Пам'ять стукає до серця»  (Чернишова М.М.) 

14

Книжкові виставки та тематичні полиці: «Перемога - пам'ять поколінь», «Негасимий вогонь пам’яті», «Пам'ять стукає до серця»  (Чернишова М.М.)

Понеділок

Вівторок

Середа

Четвер

П’ятниця

Субота

Неділя

15

Апаратна нарада 9.00

Засідання робочої групи з легалізації заробітної плати та зайнятості населення 11.30 (Замараєва І.К.)

 

16

Особистий прийом громадян головою райдержадміністрації 10.15-13.00

Лінія прямого телефонного зв’язку 10.00-12.00 (Муравйова І.В.)

Змагання з міні-футболу серед збірних команд шкіл  10.00 (Стоянова О.П.) 

 Засідання комісії з енергозабезпечення та розрахунків за енергоносії 11.00 (Тельпіс О.З.)

 

17

Лінія «Телефон довіри» 10.00-12.00 (Філіппова Т.Ю.)

Лінія прямого телефонного зв’язку 10.00-12.00 (Фотка Л.П.) 

Навчально-польові збори в навчальних закладах району 10.00 (Стоянова О.П.)

Засідання комісії з перевірок обсягів та вартості наданих житлово-комунальних послуг, розгляду питань заборгованості за житлово-комунальні послуги, надання допомоги громадянам в оформленні субсидій та проведенні відповідної роз’яснювальної роботи серед населення 11.00 (Тельпіс О.З.)

  

18

Рейди «Діти вулиці», «Вокзал» (Мінчев А.І.)

Навчально-польові збори в навчальних закладах району 10.00 (Стоянова О.П.)

 

19

Навчально-польові збори в навчальних закладах району 10.00 (Стоянова О.П.)

Рейди «Діти вулиці», «Вокзал» (Мінчев А.І.)

 

20

Книжкові виставки та тематичні полиці: «Перемога - пам'ять поколінь», «Негасимий вогонь пам’яті», «Пам'ять стукає до серця»  (Чернишова М.М.)

21

Змагання 50-ї районної спартакіади з футболу серед ветеранів 10.00 (Стоянова О.П.)

Понеділок

Вівторок

Середа

Четвер

П’ятниця

Субота

Неділя

22

Апаратна нарада 9.00

Засідання спостережної комісії 10.00 (Ангурян С.Г.)

 

23

Особистий прийом громадян головою райдержадміністрації 10.15-13.00

Лінія прямого телефонного зв’язку 10.00-12.00        (Галкін Р.В..)

 

24

Лінія «Телефон довіри» 10.00-12.00 (Філіппова Т.Ю.)

Засідання колегії відділу освіти, молоді та спорту   9.00 (Стоянова О.П.)

 

25

Засідання комісії з питань ТЕБ та НС 10.00 (Ангурян С.Г.)

Рейди «Діти вулиці», «Вокзал» (Мінчев А.І.)

 

26

Свято Останнього Дзвоника 8.30 (Стоянова О.П.)

Нарада завідувачів дошкільних навчальних закладів 9.00 (Стоянова О.П.)

Навчання державних службовців 15.00 (Ткаченко В.М.)

27

Книжкові виставки та тематичні полиці: «Перемога - пам'ять поколінь», «Негасимий вогонь пам’яті», «Пам'ять стукає до серця»  (Чернишова М.М.)

28

Творчий звітний концерт учнів та викладачів шкіл естетичного виховання 15.00  (Чернишова М.М.)

 

Понеділок

Вівторок

Середа

 

 

 

 

29

Апаратна нарада 9.00

Рейди «Діти вулиці», «Вокзал» (Мінчев А.І.)

 

30

Особистий прийом громадян головою райдержадміністрації 10.15-13.00

Лінія прямого телефонного зв’язку 10.00-12.00             (Ангурян С.Г.)

 

31

Лінія «Телефон довіри» 10.00-12.00 (Філіппова Т.Ю.)

Засідання Координаційної Ради з питань надання одноразової матеріальної допомоги гостро потребуючим громадянам району 10.00 (Замараєва І.К.)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Керівник апарату райдержадміністрації                                                                                                                  В.М. Ткаченко