08.01.2017

СІЧЕНЬ

ПЛАН  -  КАЛЕНДАР

основних  заходів, що   проводяться  в Арцизькому районі у січні 2017 року

ПОНЕДІЛОК

ВІВТОРОК

СЕРЕДА

ЧЕТВЕР

П’ЯТНИЦЯ

СУБОТА

НЕДІЛЯ

 

 

 

 

 

 

 

1

 

 

 

 

 

 

 

Книжкові виставки «Календар українських свят» (Чернишова М.М.)

 

 

2

3

4

5

6

7

8

 

Концерти з Новорічними щедрівками та різдвяними вітаннями    (Чернишова М.М.)

Особистий прийом громадян головою райдержадміністрації 10.15-13.00

 

 

 

Лінія «Телефон довіри» 10.00-12.00 (Філіппова Т.Ю.)

Нарада директорів, заступників директорів загальноосвітніх і позашкільних навчальних закладів 9.00 (Стоянова О.П.)

Засідання РМО вчителів загальноосвітніх навчальних закладів 10.00 (Стоянова О.П.)

Презентація виставки робіт учнів дитячої художньої школи «Різдвяна казка (Чернишова М.М.) 

Концерти з Новорічними щедрівками та різдвяними вітаннями    (Чернишова М.М.)

Презентація виставки робіт учнів дитячої художньої школи «Різдвяна казка (Чернишова М.М.) 

 

9

10

11

12

13

14

15

  Концерти з Новорічними щедрівками та різдвяними вітаннями    (Чернишова М.М.)

Особистий прийом громадян головою райдержадміністрації 10.15-13.00

 

Лінія «Телефон довіри» 10.00-12.00 (Філіппова Т.Ю.)

 

Засідання спостережної комісії 10.00 (Ангурян С.Г.)

Рейди «Діти вулиці», «Вокзал» (Мінчев А.І.)

 

Концерти з Новорічними щедрівками та різдвяними вітаннями    (Чернишова М.М.)

Презентація виставки робіт учнів дитячої художньої школи «Різдвяна казка (Чернишова М.М.)

16

17

18

19

20

21

22

Апаратна нарада 9.00

Засідання робочої групи з легалізації заробітної плати та зайнятості населення 11.30 (Замараєва І.К.)

 

 

Особистий прийом громадян головою райдержадміністрації 10.15-13.00

Засідання комісії з енергозабезпечення та розрахунків за енергоносії 11.00 (Тельпіс О.З.)

 

 

 

 

Лінія «Телефон довіри» 10.00-12.00 (Філіппова Т.Ю.)

Засідання комісії з перевірок обсягів та вартості наданих житлово-комунальних послуг, розгляду питань заборгованості за житлово-комунальні послуги, надання допомоги громадянам в оформленні субсидій та проведенні відповідної роз’яснювальної роботи серед населення 11.00 (Тельпіс О.З.)

Рейди «Діти вулиці», «Вокзал» (Мінчев А.І.)

 

Засідання комісії з питань ТЕБ та НС 10.00 (Ангурян С.Г.)

 

Година державності «Священні символи України»   (Чернишова М.М.)

Урочистості  з нагоди відзначення Дня Соборності України «Українська мрія – єдність, свобода, незалежність» (Ченишова М.М.)

Цикл бесід до Дня Соборності України   (Чернишова М.М.)

23

24

25

26

27

28

29

Апаратна нарада 9.00

Презентація виставки робіт учнів дитячої художньої школи «Різдвяна казка (Чернишова М.М.) 

Особистий прийом громадян головою райдержадміністрації 10.15-13.00

 

Лінія «Телефон довіри» 10.00-12.00 (Філіппова Т.Ю.)

Засідання Координаційної Ради з питань надання одноразової матеріальної допомоги гостро потребуючим громадянам району 10.00 (Замараєва І.К.)

 

Навчання державних службовців 15.00 (Ткаченко В.М.)

 

Заходи до Міжнародного дня пам’яті жертв Голокосту (Чернишова М.М.)

Засідання комісії з питань захисту прав дитини 14.30 (Голова РДА)

Засідання координаційної ради у справах дітей 15.00 (Мінчев А.І.)

 

Цикл історичних годин «Героям слава!», «Пам’ятай про Крути», до Дня пам’яті Героїв Крут  (Чернишова М.М.)

Районні змагання з волейболу серед чоловічих команд 10.00 (Стоянова О.П.)

Цикл історичних годин «Героям слава!», «Пам’ятай про Крути», до Дня пам’яті Героїв Крут  (Чернишова М.М.)

30

Апаратна нарада 9.00

Рейди «Діти вулиці», «Вокзал» (Мінчев А.І.)

 

31

Рейди «Діти вулиці», «Вокзал» (Мінчев А.І.)

 

 

 

 

 

 

 

Керівник апарату   райдержадміністрації                                                                                                               В.М. Ткаченко