12.04.2017

КВІТЕНЬ

ПЛАН  -  КАЛЕНДАР

основних  заходів, що   проводяться  в Арцизькому районі у квітні 2017 року

 

Понеділок

Вівторок

Середа

Четвер

П’ятниця

Субота

Неділя

 

 

 

 

 

1

Робота пунктів пробного тестування для випускників Арцизького району та прилеглих районів Одеської області  9.00 (Стоянова О.П.)

Зональні змагання з волейболу серед чоловіків 10.00 (Стоянова О.П.) 

2

Районний турнір з футболу – відкриття сезону серед дорослих, перше коло першості району з футболу  10.00 (Стоянова О.П.)

Презентація поетичної збірки «Філософія душі» 11.00 (Чернишова М.М.)

Понеділок

Вівторок

Середа

Четвер

П’ятниця

Субота

Неділя

3

Апаратна нарада 9.00

Засідання робочої групи з легалізації заробітної плати та зайнятості населення 11.30 (Замараєва І.К.)

Засідання комісії з перевірок обсягів та вартості наданих житлово-комунальних послуг, розгляду питань заборгованості за житлово-комунальні послуги, надання допомоги громадянам в оформленні субсидій та проведенні відповідної роз’яснювальної роботи серед населення 11.00 (Тельпіс О.З.)

4

Особистий прийом громадян головою райдержадміністрації 10.15-13.00

Районний, в рамках ХІ Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров’я» 9.30 (Стоянова О.П.)

Лінія прямого телефонного зв’язку 10.00-12.00 (Куралова Н.М.)

Засідання районної атестаційної комісії відділу освіти, молоді та спорту 9.00 (Стоянова О.П.)

5

Засідання районної атестаційної комісії відділу освіти, молоді та спотру 9.00           (Стоянова О.П.)

Районний етап Всеукраїнського фестивалю-огляду «Чисті роси» 9.00            (Стоянова О.П.)

Лінія «Телефон довіри» 10.00-12.00 (Філіппова Т.Ю.)

 

6

Засідання районної атестаційної комісії відділу освіти, молоді та спотру 9.00 (Стоянова О.П.)

Районний етап Всеукраїнського фестивалю-огляду «Чисті роси» 9.00 (Стоянова О.П.)

 

7

Районний етап Всеукраїнського фестивалю-огляду «Чисті роси» 9.00 (Стоянова О.П.)

Засідання конкурсної комісії на заміщення посад державної служби (Ткаченко В.М.)

Спортивні естафети, футбольні турніри, конкурси, змагання з різних видів спорту в школах району, присвячених Всесвітньому дню здоров’я (Стоянова О.П.)

 

 

8

Робота пунктів пробного тестування для випускників Арцизького району та прилеглих районів Одеської області  9.00 (Стоянова О.П.)

Спортивні естафети, футбольні турніри, конкурси, змагання з різних видів спорту в школах району, присвячених Всесвітньому дню здоров’я (Стоянова О.П.) 

9

Спортивні естафети, футбольні турніри, конкурси, змагання з різних видів спорту в школах району, присвячених Всесвітньому дню здоров’я (Стоянова О.П.) 

Понеділок

Вівторок

Середа

Четвер

П’ятниця

Субота

Неділя

10

Апаратна нарада 9.00

 

 

11

Особистий прийом громадян головою райдержадміністрації 10.15-13.00

Лінія прямого телефонного зв’язку 10.00-12.00      (Чернишова М.М)

Нарада з зооветспеціалістами з питань готовності господарств району до літньо-табірного утримання 10.00 (Бузіян А.І.)

 

12

Лінія «Телефон довіри» 10.00-12.00 (Філіппова Т.Ю.)

Засідання комісії з енергозабезпечення та розрахунків за енергоносії 11.00 (Тельпіс О.З.)

Art-акція «Прикрась Великодню писанку» (Чернишова М.М.) 

13

Рейди «Діти вулиці», «Вокзал» (Мінчев А.І.)

 

14

Рейди «Діти вулиці», «Вокзал» (Мінчев А.І.)

 

15

Книжкові виставки та тематичні полиці: «Чорнобиль – біль і скорбота України», «Чорнобиль – скорбота пам’яті людської»  (Чернишова М.М.) 

16

Книжкові виставки та тематичні полиці: «Чорнобиль – біль і скорбота України», «Чорнобиль – скорбота пам’яті людської»  (Чернишова М.М.) 

Понеділок

Вівторок

Середа

Четвер

П’ятниця

Субота

Неділя

17

Апаратна нарада 9.00

 

18

Особистий прийом громадян головою райдержадміністрації 10.15-13.00

Районний етап Всеукраїнського фестивалю дружин юних пожежних 10.00 (Стоянова О.П.)

Лінія прямого телефонного зв’язку 10.00-12.00        (Небога Л.В.)

 

19

Лінія «Телефон довіри» 10.00-12.00 (Філіппова Т.Ю.)

Районні фінальні змагання серед школярів з легкоатлетичного 4-х борства «Старти надій»  10.00 (Стоянова О.П.)

 

20

Засідання комісії з питань ТЕБ та НС 10.00 (Ангурян С.Г.)

Інтелектуальний брейн-ринг ігор «Що? Де? Коли?» (Чернишова М.М.) 

21

Засідання конкурсної комісії з проведення І етапу Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець» 11.00 (Костромицька С.О.)

Районні фінальні змагання серед школярів з міні-футболу серед збірних шкіл 10.00 (Стоянова О.П.)

Інтелектуальний брейн-ринг ігор «Що? Де? Коли?» (Чернишова М.М.)

 

22

Книжкові виставки та тематичні полиці: «Чорнобиль – біль і скорбота України», «Чорнобиль – скорбота пам’яті людської»  (Чернишова М.М.) 

23

Книжкові виставки та тематичні полиці: «Чорнобиль – біль і скорбота України», «Чорнобиль – скорбота пам’яті людської»  (Чернишова М.М.) 

Понеділок

Вівторок

Середа

Четвер

П’ятниця

Субота

Неділя

24

Апаратна нарада 9.00

Засідання робочої групи з підготовки даних для розроблення Схеми планування території Арцизького району та розвитку району на наступний рік та на перспективу до 2020 і 2031 років 11.00 (Тельпіс О.З.)

 

25

Особистий прийом громадян головою райдержадміністрації 10.15-13.00

Лінія прямого телефонного зв’язку 10.00-12.00             (Бузіян А.І.)

 

26

Лінія «Телефон довіри» 10.00-12.00 (Філіппова Т.Ю.)

Нарада директорів  загальноосвітніх навчальних закладів 9.00 (Стоянова О.П.)

Засідання Координаційної Ради з питань надання одноразової матеріальної допомоги гостро потребуючим громадянам району 10.00 (Замараєва І.К.)

Година роздумів «А душа людська пам’ятає Вас» до Дня пам’яті Чорнобильської трагедії (Чернишова М.М.)

 

27

Засідання комісії з питань захисту прав дитини 14.30 (Голова РДА)

Засідання координаційної ради у справах дітей 15.00 (Мінчев А.І.)

 

28

Засідання спостережної комісії 10.00 (Ангурян С.Г.)

 Навчання державних службовців 15.00 (Ткаченко В.М.)

 Концерт хореографічного колективу «Світанок» викладачів Волохіної Ю.С., Наркузієвої А.І. до Всесвітнього дня хореографії 15.00 (Чернишова М.М.) 

29

Участь збірної команди району у зональних змаганнях з волейболу серед жінок 10.00 (Стоянова О.П.) 

30

Книжкові виставки та тематичні полиці: «Чорнобиль – біль і скорбота України», «Чорнобиль – скорбота пам’яті людської»  (Чернишова М.М.)