16.03.2017

БЕРЕЗЕНЬ

ПЛАН  -  КАЛЕНДАР

основних  заходів, що   проводяться  в Арцизькому районі у березні 2017 року

ПОНЕДІЛОК

ВІВТОРОК

СЕРЕДА

ЧЕТВЕР

П’ЯТНИЦЯ

СУБОТА

НЕДІЛЯ

 

 

 

1

2

3

4

5

 

 

 

Лінія «Телефон довіри» 10.00-12.00 (Філіппова Т.Ю.)

 

Зональні обласні зональні  змагання серед школярів «Нащадки козацької слави» 11.00 (Стоянова О.П.)

 

 

 

 

Семінар-нарада з керівниками сільськогосподарських підприємств, головами фермерських господарств, головними агрономами та інженерами сільськогосподарських підприємств усіх форм власності з питань проведення комплексу весняно-польових робіт 10.00 (Бузіян А.І.)  

Обласні зональні змагання з фут залу серед учнів 5 класів 10.00 (Стоянова О.П.)

Святковий концерт з  нагоди відзначення Міжнародного жіночого дня «Весняний камертон» (Чернишова М.М.)

Районні зональні змагання серед сільських колективів з волейболу (ветерани) за програмою 50-ї спартакіади 10.00 (Стоянова О.П.)

 

  6

7

8

9

10

11

12

 

Апаратна нарада 9.00

Засідання робочої групи з легалізації заробітної плати та зайнятості населення 11.30 (Замараєва І.К.)

Святковий концерт до Міжнародного жіночого дня «Свято нашої мами» (Чернишова М.М.)

 

Особистий прийом громадян головою райдержадміністрації 10.15-13.00

Лінія прямого телефонного зв’язку 10.00-12.00 (Стоянова О.П..)

Відкритий академічний концерт учнів відділу народних інструментів ДМШ (Чернишова М.М.)

Святкові концерти до Міжнародного жіночого дня  у закладах культури клубного типу району (Чернишова М.М.)

Урочисті заходи з нагоди відзначення річниці від дня народження Т.Г. Шевченка «В сім’ї вольній, новій» 11.00 (Чернишова М.М.)

 

Засідання комісії з питань ТЕБ та НС 10.00 (Ангурян С.Г.)

 

Шевченківські читання «Святе й безмежне Кобзареве слово»  (Чернишова М.М.)

Районні фінальні змагання серед сільських колективів з волейболу (ветерани) за програмою 50-ї спартакіади 10.00 (Стоянова О.П.)

 

13

14

15

16

17

18

19

Апаратна нарада 9.00

Районні фінальні змагання серед школярів з шахів та шашок 10.00 (Стоянова О.П.)

Особистий прийом громадян головою райдержадміністрації 10.15-13.00

Лінія прямого телефонного зв’язку 10.00-12.00      (Решетнюк О.В.)

Інформаційно-просвітницькі заходи до Дня українського добровольця (Чернишова М.М.)

Лінія «Телефон довіри» 10.00-12.00 (Філіппова Т.Ю.)

Рейди «Діти вулиці», «Вокзал» (Мінчев А.І.)

Засідання спостережної комісії 10.00 (Ангурян С.Г.)

Засідання комісії з енергозабезпечення та розрахунків за енергоносії 11.00 (Тельпіс О.З.)

Засідання комісії з перевірок обсягів та вартості наданих житлово-комунальних послуг, розгляду питань заборгованості за житлово-комунальні послуги, надання допомоги громадянам в оформленні субсидій та проведенні відповідної роз’яснювальної роботи серед населення 11.00 (Тельпіс О.З.)

Засідання районної атестаційної комісії відділу освіти, молоді та спорту 15.00 (Стоянова О.П.)

 

Шевченківські читання «Святе й безмежне Кобзареве слово»  (Чернишова М.М.)

Районні фінальні змагання серед сільських колективів з гирьового спорту, н/тенісу, шашок за програмою 50-ї спартакіади 10.00 (Стоянова О.П.)

20

21

22

23

24

25

26

Апаратна нарада 9.00

Рейди «Діти вулиці», «Вокзал» (Мінчев А.І.)

Особистий прийом громадян головою райдержадміністрації 10.15-13.00

Лінія прямого телефонного зв’язку 10.00-12.00        (Тельпіс О.З.)

 

Лінія «Телефон довіри» 10.00-12.00 (Філіппова Т.Ю.)

Районне методичне об’єднання вчителів фізичної культури району  9.00 (Стоянова О.П.)

 

Рейди «Діти вулиці», «Вокзал» (Мінчев А.І.)

Районні фінальні змагання серед школярів з міні-футболу (дівчата) 10.00 (Стоянова О.П.)

Засідання конкурсного комітету з визначення перевізників на маршрутах загального користування, що не виходять за межі району 11.00 (Тельпіс О.З.)

Районні фінальні змагання серед школярів з футболу «Шкіряний м’яч» (юнаки) 10.00 (Стоянова О.П.)

 

Шевченківські читання «Святе й безмежне Кобзареве слово»  (Чернишова М.М.)

Шевченківські читання «Святе й безмежне Кобзареве слово»  (Чернишова М.М.)

27

28

29

30

31

 

 

Апаратна нарада 9.00

 Рейди «Діти вулиці», «Вокзал» (Мінчев А.І.)

 

Особистий прийом громадян головою райдержадміністрації 10.15-13.00

Лінія прямого телефонного зв’язку 10.00-12.00             (Костромицька С.О.)

Засідання координаційної  ради з питань безпеки дорожнього руху в Арцизькому районі 10.00 (Тельпіс О.З.)

 

Лінія «Телефон довіри» 10.00-12.00 (Філіппова Т.Ю.)

Колегія відділу освіти, молоді та спорту 9.00 (Стоянова О.П.)

Засідання Координаційної Ради з питань надання одноразової матеріальної допомоги гостро потребуючим громадянам району 10.00 (Замараєва І.К.)

Краєзнавчий квест «Топ 10 найцікавіших місць Одещини (до 85- річчя від дня заснування Одеської області) Чернишова М.М.

 

Засідання методичної ради 9.00 (Стоянова О.П.)

Засідання комісії з питань захисту прав дитини 14.30 (Голова РДА)

Засідання координаційної ради у справах дітей 15.00 (Мінчев А.І.)

 

 Рейди «Діти вулиці», «Вокзал» (Мінчев А.І.)

 Навчання державних службовців 15.00 (Ткаченко В.М.)

 

 

 

 

Керівник апарату   райдержадміністрації                                                                                                               В.М. Ткаченко