28.04.2016

ТРАВЕНЬ

ПЛАН  -  КАЛЕНДАР

основних  заходів, що   проводяться  в Арцизькому районі у травні 2016 року

ПОНЕДІЛОК

ВІВТОРОК

СЕРЕДА

ЧЕТВЕР

П’ЯТНИЦЯ

СУБОТА

НЕДІЛЯ

 

 

 

 

 

 

 

1

 

 

 

 

 

 

 

Святкові спортивні змагання 10.00 (Мілєв П.Г.)

 

 

2

3

4

5

6

7

8

 

Святкові спортивні змагання 10.00 (Мілєв П.Г.)

 

Книжкові виставки, тематичні полиці: «Пам'ять стукає до серця»  (Чернишова М.М.)

Лінія «Телефон довіри» 10.00-12.00 (Апостолова О.В.)

 

Книжкові виставки, тематичні полиці: «Незгасимий вогонь пам’яті»  (Чернишова М.М.)

Засідання конкурсної комісії на заміщення вакантних посад державних службовців 10.00 (Ткаченко В..М.)

«Свято зі сльозами на очах»  міський конкурс-квест (Мілєв П.Г.,Леонтьєва П.М.)

Чергова атестація аматорських колективів Арцизького району, що носять звання «народний» (Чернишова М.М.)

 

Літературно-музична композиція «Пам'ять та вічний вогонь»  (Чернишова М.М. )

Районні тури першості  з футболу серед юнаків та дорослих 16.00 (Мілєв П.Г.)

 

Урочисті заходи з нагоди Дня пам’яті та примирення (Ткаченко В,М., Чернишова М.М.)

 

9

10

11

12

13

14

15

Урочисті заходи з нагоди Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 10.00 (Ткаченко В.М., Чернишова М.М.)

Святкові спортивні змагання 10.00 (Мілєв П.Г.)

Районний фестиваль дитячої та юнацької творчості «Перлини Арцизу» 11.00 (Чернишова М.М.)

Зустрічі з ветеранами  «Шляхами бойової слави» (Чернишова М.М.)

Виставка робіт учнів дитячої художньої школи (Чернишова М.М.)

Фотовиставка клубу «Буджак» (Чернишова М.М.)

 

Особистий прийом громадян головою райдержадміністрації 10.15-13.00

Лінія прямого телефонного зв’язку 10.00-12.00 (Петровський Г.Є.)

 

Лінія «Телефон довіри» 10.00-12.00 (Філіппова Т.Ю.)

Прийом громадян з особистих питань першим заступником голови райдержадміністрації 10.15-13.00

 

Нарада  з агрономами та зооветспеціалістами з питань заготовки кормів для суспільного тваринництва утримання 10.00 (Бузіян А.І.)

Районний фестиваль військово-патріотичної гри «Сокіл-Джура» для дітей середніх класів (Мілєв П.Г., Леонтьєва П.М.)

Відкриття пункту європейської інформації «Читай. Слухай.Дізнавайся.» (Чернишова М.М.)

 

Книжкові виставки, тематичні полиці: «Незгасимий вогонь памяті»  (Чернишова М.М.)

Районний турнір з футболу кращих болгарських сіл 10.00 (Мілєв П.Г.)

Районні тури першості  з футболу серед юнаків та дорослих 16.00 (Мілєв П.Г.)

 

Міжрайонний турнір з футболу руських споріднених сіл 10.00 (Мілєв П.Г.)

Конкурс родинної народної творчості «Без сім»ї та роду немає народу» (Мілєв П.Г., Леонтьєва П.М.)

16

17

18

19

20

21

22

Апаратна нарада 9.00

Засідання робочої групи з легалізації заробітної плати та зайнятості населення 11.30 (Замараєва І.К.) 

 

 

Лінія прямого телефонного зв’язку 10.00-12.00 (Фотка Л.П.)

Особистий прийом громадян головою райдержадміністрації 10.15-13.00

 

 

 

Лінія «Телефон довіри» 10.00-12.00 (Філіппова Т.Ю.)

Засідання комісії з енергозабезпечення та розрахунків за енергоносії 11.00 (Тельпіс О.З.)

 

Прийом громадян з особистих питань першим заступником голови райдержадміністрації 10.15-13.00

Засідання комісії з перевірок обсягів та вартості наданих житлово-комунальних послуг, розгляду питань заборгованості за житлово-комунальні послуги, надання допомоги громадянам в оформленні субсидій та проведенні відповідної роз’яснювальної роботи серед населення 11.00 (Тельпіс О.З.)

Флешмоб до святкування Дня Європи «Відкриваємо українську Бессарабію для Європи» (Чернишова М.М.)

 

Нарада завідувачів дошкільних навчальних закладів 9.00 ( Леонтьєва П.М.)

Засідання районної ради по роботі з кадрами 15.00 (Ткаченко В.М.)

Звітний концерт хорового відділення ДМШ 13.00  (Чернишова М.М.)

Книжкові виставки, тематичні полиці: «Перемога – пам'ять поколінь»  (Чернишова М.М.)

23

24

25

26

27

28

29

  Апаратна нарада 9.00

Засідання спостережної комісії 10.00 (Ангурян С.Г.)

 

Лінія прямого телефонного зв’язку 10.00-12.00 (Морозов К.Ф.)

Особистий прийом громадян головою райдержадміністрації 10.15-13.00

 

Колегія відділу освіти 9.00 (Леонтьєва П.М.)

Лінія «Телефон довіри» 10.00-12.00 (Філіппова Т.Ю.)

Засідання Координаційної Ради з питань надання одноразової матеріальної допомоги гостро потребуючим громадянам району 10.00 (Замараєва І.К.)

Засідання комісії з питань поводження з відходами в Арцизькому районі 11.00 (Тельпіс О.З.)

Засідання комісії з питань захисту    прав дитини 14.30.

Засідання координаційної ради у справах дітей 15.00  (Мінчев А.І.)

Звітний концерт учнів хореографічного відділення 15.00 (Чернишова М.М.)

Свято останнього Дзвоника (Леонтьєва П.М.)

Навчання державних службовців апарату, управлінь та відділів РДА 15.00 (Ткаченко В.М.)

 

Книжкові виставки, тематичні полиці: «Перемога – пам'ять поколінь»  (Чернишова М.М.)

Творчий звітний концерт учнів та викладачів шкіл естетичного виховання 15.00 (Чернишова М.М.)  

Районні тури першості  з футболу серед юнаків та дорослих 16.00 (Мілєв П.Г.)

 

30

Апаратна нарада 9.00

Засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій  10.00  (Ангурян С.Г.)

31

Лінія прямого телефонного зв’язку 10.00-12.00 (Ангурян С.Г.)

Особистий прийом громадян головою райдержадміністрації 10.15-13.00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                 Керівник апарату райдержадміністрації                                                                                                                       В.М. Ткаченко