01.02.2016

ЛЮТИЙ

ПЛАН   КАЛЕНДАР

основних  заходів, що   проводяться  в Арцизькому районі у лютому 2016 року

ПОНЕДІЛОК

ВІВТОРОК

СЕРЕДА

ЧЕТВЕР

П’ЯТНИЦЯ

СУБОТА

НЕДІЛЯ

 

1

2

4

5

6

7

 

Апаратна нарада 9.00

Засідання робочої групи з легалізації заробітної плати та зайнятості населення 10.00 (Замараєва І.К.) 

 

Особистий прийом громадян головою райдержадміністрації 10.15-13.00

Лінія прямого телефонного зв’язку 10.00-12.00 (Ільченко В.К.)

 

Лінія «Телефон довіри» 10.00-12.00 (Філіппова Т.Ю.)

Зональні змагання серед школярів з міні-футболу учнів 5-х класів 10.00 (Мілєв П.Г., Леонтьєва П.М.)

Моніторинг життєдіяльності багатодітних сімей за місцем проживання 9.00-13.00 (Мілєв П.Г.)

Цикл бесід «Хвороби цивілізації», «Обери життя» (Чернишова М.М.)

 

 

 

Зональні змагання серед школярів з міні-футболу учнів 5-х класів (фінал) 10.00 (Мілєв П.Г., Леонтьєва П.М.)

Районні змагання з волейболу (чоловіки) та серед ветеранів за програмою 49-ї спартакіади 10.00 (Мілєв П.Г.)

 

 

8

9

10

11

12

13

14

 

Апаратна нарада 9.00

Засідання спостережної комісії 10.00 (Ангурян С.Г.)

Особистий прийом громадян головою райдержадміністрації 10.15-13.00

Лінія прямого телефонного зв’язку 10.00-12.00 (Костромицька С.О.)

Лінія «Телефон довіри» 10.00-12.00 (Філіппова Т.Ю.)

Моніторинг життєдіяльності багатодітних сімей за місцем проживання 9.00-13.00 (Мілєв П.Г.)

Конкурсно-розважальна програма «Нехай у серці живе любов» (Чернишова М.М.)

Конкурсна програма «Все для тебе» до Дня Святого Валентина 14.00 (Мілєв П.Г. , Леонтьєва П.М..)

Цикл інформаційно-просвітницьких заходів до Дня української писемності та мови (Чернишова М.М.)

Театралізоване обрядове дійство «Трифон-зарезан»  (Чернишова М.М.)

Районні змагання з волейболу (чоловіки) та серед ветеранів за програмою 49-ї спартакіади 10.00 (Мілєв П.Г.)

 

15

16

17

18

19

20

21

Апаратна нарада 9.00

Тематичний концерт до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших  держав «Уклін живим, померлим – слава» 11.00 (Чернишова М.М.)

Цикл заходів: годин пам’яті, тематичних зустрічей, концертних програм «Афганістан-обов»язок , подвиг, трагедія»  (Чернишова М.М.)

Особистий прийом громадян головою райдержадміністрації 10.15-13.00

Лінія прямого телефонного зв’язку 10.00-12.00 (Соколова О.Р..)

Засідання комісії з енергозабезпечення та розрахунків за енергоносії 11.00 (Тельпіс О.З.)

 

Лінія «Телефон довіри» 10.00-12.00 (Філіппова Т.Ю.)

Районні змагання серед школярів «Нащадки козацької слави» 10.00 (Мілєв П.Г.)

Засідання комісії з перевірок обсягів та вартості наданих житлово-комунальних послуг, розгляду питань заборгованості за житлово-комунальні послуги, надання допомоги громадянам в оформленні субсидій та проведенні відповідної роз’яснювальної роботи серед населення 11.00 (Тельпіс О.З.)

Моніторинг життєдіяльності багатодітних сімей за місцем проживання 9.00-13.00  (Мілєв П.Г.)

Тематичний вечір «Герої не вмирають» до Дня вшанування учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні 11.00 (Чернишова М.М.)

Засідання районної ради пол. Роботі з кадрами 14.30 (Ткаченко В.М.)

 

Цикл інформаційно-просвітницьких заходів до Дня української писемності та мови (Чернишова М.М.)

Районні змагання з волейболу (чоловіки) та серед ветеранів за програмою 49-ї спартакіади 10.00 (Мілєв П.Г.)

 

22

23

24

25

26

27

28

Апаратна нарада 9.00    

Засідання атестаційної комісії (Леонтьєва П.М.)

 

 

Лінія прямого телефонного зв’язку 10.00-12.00 (Мягченко Л.А.)

Особистий прийом громадян головою райдержадміністрації 18.00-20.00

Нарада директорів  загальноосвітніх  і позашкільних навчальних закладів та завідувачів дошкільних навчальних закладів в онлайн-режимі 9.00 (Леонтьєва П.М.)

Лінія «Телефон довіри» 10.00-12.00 (Філіппова Т.Ю.)

Засідання Координаційної Ради з питань надання одноразової матеріальної допомоги гостро потребуючим громадянам району 10.00 (Замараєва І.К.)

Засідання робочої групи з підготовки даних для розроблення Схеми планування території Арцизького району на наступний рік та на перспективу до 2020 і2031 років 11.00 (Тельріс О.З.)

Засідання комісії з питань захисту    прав дитини 14.30.

Засідання координаційної ради у справах дітей 15.00  (Мінчев А.І.)

 

Навчання державних службовців апарату, управлінь та відділів РДА 14.30 (Ткаченко В.М.)

 

Цикл бесід «Хвороби цивілізації», «Обери життя» (Чернишова М.М.)

 

 

 

Районні змагання з волейболу (чоловіки) та серед ветеранів за програмою 49-ї спартакіади 10.00 (Мілєв П.Г.)

 

     29

 

 

 

 

 

 

  Апаратна нарада 9.00

Засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій  10.00  (Ангурян С.Г.)

 

 

 

 

 

 

 

 

Керівник апарату райдержадміністрації                                                                                                                       В.М. Ткаченко