02.11.2016

ЛИСТОПАД

ПЛАН  -  КАЛЕНДАР

основних  заходів, що   проводяться  в Арцизькому районі у листопаді 2016 року

ПОНЕДІЛОК

ВІВТОРОК

СЕРЕДА

ЧЕТВЕР

П’ЯТНИЦЯ

СУБОТА

НЕДІЛЯ

 

 

1

2

3

4

5

6

 

 

Особистий прийом громадян головою райдержадміністрації 10.15-13.00

 

Лінія прямого телефонного зв’язку 10.00-12.00

ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад (Стоянова О.П.)

 Лінія «Телефон довіри» 10.00-12.00 (Філіппова Т.Ю.)

ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад (Стоянова О.П.)

Профілактичні рейди «Діти вулиці», «Вокзал» (Мінчев А.І.)

 

Районний турнір з футболу на приз «Закриття сезону» серед юнаків 10.00 (Стоянова О.П.)

Педагогічні читання викладачів шкіл естетичного виховання (Чернишова М.М.)

 

 

 

 

 

 

 

 

Районний турнір з футболу на приз «Закриття сезону» серед дорослих 10.00 (Стоянова О.П.)

 

7

8

9

10

11

12

13

 

Апаратна нарада 9.00

Засідання робочої групи з легалізації заробітної плати та зайнятості населення 11.30 (Замараєва І.К.)

 

 

Особистий прийом громадян головою райдержадміністрації 10.15-13.00

Лінія прямого телефонного зв’язку 10.00-12.00

Засідання комісії з перевірок обсягів та вартості наданих житлово-комунальних послуг, розгляду питань заборгованості за житлово-комунальні послуги, надання допомоги громадянам в оформленні субсидій та проведенні відповідної роз’яснювальної роботи серед населення 10.00 (Тельпіс О.З.)

 

 

Лінія «Телефон довіри» 10.00-12.00 (Філіппова Т.Ю.)

Святкова зустріч працівників закладів культури Арцизького району з нагоди відзначення Всеукраїнського дня працівників культури та аматорів народного мистецтва 10.00 (Чернишова М.М.)

 Районні зональні  змагання з волейболу серед школярів (юнаки) 10.00 (Стоянова О.П.)

Засідання комісії з енергозабезпечення та розрахунків за енергоносії 10.00 (Тельпіс О.З.)

Зональні обласні змагання з волейболу серед школярів (дівчата) 12.00 (Стоянова О.П.)

 

Районний конкурс екологічних агітбригад «Земля – наш спільний дім» 9.00 (Стоянова О.П.)

Районні фінальні змагання з волейболу серед школярів (юнаки) 10.00 (Стоянова О.П.)

Книжкові виставки, огляди літератури до Дня української писемності та мови  (Чернишова М.М.)

Книжкові виставки, огляди літератури до Дня української писемності та мови  (Чернишова М.М.)

 

14

15

16

17

18

19

20

  Апаратна нарада 9.00

Засідання комісії з питань поводження з відходами в Арцизькому районі 11.00 (Тельпіс О.З.)

 

Особистий прийом громадян головою райдержадміністрації 10.15-13.00

Лінія прямого телефонного зв’язку 10.00-12.00  Святкові концерти до дня працівників сільського господарства «Пахучий хліб – то щедрий дар землі за труд і розум доблесній людині» (Чернишова М.М.)

 

 

 

Лінія «Телефон довіри» 10.00-12.00 (Філіппова Т.Ю.)

ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад (Стоянова О.П.)

ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад (Стоянова О.П.)

Святкові концерти до дня працівників сільського господарства «Пахучий хліб – то щедрий дар землі за труд і розум доблесній людині» (Чернишова М.М.)

 

 

Засідання комісії з питань ТЕБ та НС 10.00 (Ангурян С.Г.)

 

Книжкові виставки, огляди літератури до Дня української писемності та мови  (Чернишова М.М.)

Книжкові виставки, огляди літератури до Дня української писемності та мови  (Чернишова М.М.)

21

22

23

24

25

26

27

Апаратна нарада 9.00

Засідання робочої групи з розгляду питань ефективності використання бюджетних коштів на будівництво, реконструкцію та ремонт об’єктів комунальної власності та надання пропозицій з фінансування об’єктів, на які спрямовуватимуться  бюджетні кошти в Арцизькому районі 10.00 (Тельпіс О.З.)

Урочистості  до Дня Гідності та Свободи (Чернишова М.М.)

Особистий прийом громадян головою райдержадміністрації 10.15-13.00

Лінія прямого телефонного зв’язку 10.00-12.00

 

 

 

 

 

 

Лінія «Телефон довіри» 10.00-12.00 (Філіппова Т.Ю.)

Нарада директорів загальноосвітніх і позашкільних навчальних закладів 9.00 (Стоянова О.П.)

 

 

 

 

Засідання спостережної комісії 10.00 (Ангурян С.Г.)

 

Навчання державних службовців апарату, управлінь та відділів РДА 15.00 (Ткаченко В.М.)

 

Всеукраїнська акція «Запали свічку» до Дня памяті голодомору та жертв політичних репрсій        (Чернишова М.М.)

Книжкові виставки, огляди літератури до Дня української писемності та мови  (Чернишова М.М.)

28

29

30

 

 

 

 

Апаратна нарада 9.00

 

Особистий прийом громадян головою райдержадміністрації 10.15-13.00

Лінія прямого телефонного зв’язку 10.00-12.00

 

Лінія «Телефон довіри» 10.00-12.00 (Філіппова Т.Ю.)

Засідання Координаційної Ради з питань надання одноразової матеріальної допомоги гостро потребуючим громадянам району 10.00 (Замараєва І.К.)

Районні зональні змагання з настільного тенісу серед школярів (юнаки та дівчата) 10.00 (Стоянова О.П.)

 

 

 

 

 

 Керівник апарату  райдержадміністрації                                                                                                                       В.М. Ткаченко