01.03.2016

БЕРЕЗЕНЬ

           ПЛАН   КАЛЕНДАР

основних  заходів, що   проводяться  в Арцизькому районі у березні 2016 року

 

ПОНЕДІЛОК

ВІВТОРОК

СЕРЕДА

ЧЕТВЕР

П’ЯТНИЦЯ

СУБОТА

НЕДІЛЯ

 

 

1

2

3

4

5

6

 

 

Особистий прийом громадян головою райдержадміністрації 10.15-13.00

Лінія прямого телефонного зв’язку 10.00-12.00 (Леонтьєва П.М.)

 

Лінія «Телефон довіри» 10.00-12.00 (Філіппова Т.Ю.)

Зональні змагання серед школярів з волейболу серед школярів 10.00 (Мілєв П.Г., Леонтьєва П.М.)

Діалог влади з громадськістю. Спільне засідання Громадської та Політичної рад при голові райдержадміністрації (Ченкова М.С.)

Організація та проведення заходів до Міжнародного жіночого Дня 15.00 (Чернишова М.М. Костромицька СО.)

 

 

 

Святкова музична програма за участю учнів та викладачів дитячої музичної школи «Мамині співанки» 12.00 (Чернишова М.М.)

Літературно-музична зустріч поетів, письменників, митців та художників «Весняна Діва» 11.00 (Чернишова М.М.)

 

7

8

9

10

11

12

13

 

Святкові привітання та концерти з нагоди Міжнародного жіночого дня в культурних закладах району (Чернишова М.М.)

 

 

 

Святкові привітання та концерти з нагоди Міжнародного жіночого дня в культурних закладах району (Чернишова М.М.)

 

 

 

Урочисті заходи з нагоди відзначення дня народження Т.Г. Шевченка 9.00 (Чернишова М.М. , Костромицька С.О.)

Лінія «Телефон довіри» 10.00-12.00 (Філіппова Т.Ю.)

 

Районні змагання серед школярів з н/тенісу, шашок, шахів 10.00 (Мілєв П.Г., Леонтьєва П.М.)

Районний етап конкурсу «Юний дослідник» 9.00 (Мілєв П.Г. , Леонтьєва П.М..)

Участь учнів фортепіанного відділу в обласному конкурсі «Classic Quest- 2016» (Чернишова М.М.)

Цикл бесід «Хвороби цивілізації», «Обери життя» (Чернишова М.М.)

 

 

 

14

15

16

17

18

19

20

Апаратна нарада 9.00

Засідання спостережної комісії 10.00 (Ангурян С.Г.)

 Засідання робочої групи з легалізації заробітної плати та зайнятості населення 11.30 (Замараєва І.К.) 

 

Особистий прийом громадян головою райдержадміністрації 10.15-13.00

Лінія прямого телефонного зв’язку 10.00-12.00 (Решетнюк О.В.)

Лінія «Телефон довіри» 10.00-12.00 (Філіппова Т.Ю.)

 

Засідання комісії з енергозабезпечення та розрахунків за енергоносії 11.00 (Тельпіс О.З.)

Засідання атестаційної комісії (Леонтьєва П.М.)

Засідання комісії з перевірок обсягів та вартості наданих житлово-комунальних послуг, розгляду питань заборгованості за житлово-комунальні послуги, надання допомоги громадянам в оформленні субсидій та проведенні відповідної роз’яснювальної роботи серед населення 11.00 (Тельпіс О.З.)
Весінній бал «Король та королева» 16.00 (Мілєв П.Г. ,Леонтьєва П.М.)

 

 

Цикл бесід «Хвороби цивілізації», «Обери життя» (Чернишова М.М.)

 

 

Змагання 49 – ї районної спартакіади  з н/тенісу, гирьового спорту та шашок 10.00 (Мілєв П.Г.)

Участь у ХІІ Міжнародному конкурсі академічного співу «Яскрава країна»(Чернишова М.М.)

21

22

23

24 

25

26

27

Апаратна нарада 9.00   

Семінар-нарада з керівниками сільськогосподарських підприємств, головами фермерських господарств усіх форм власності, головними агрономами та інженерами сільськогосподарських підприємств усіх форм власності з питань проведення комплексу весняно-польових робіт 10.00

 

Лінія прямого телефонного зв’язку 10.00-12.00 (Мілєв П.Г..)

Особистий прийом громадян головою райдержадміністрації 10.15-13.00

 

 

Колегія відділу освіти 9.00 (Леонтьєва П.М.)

Лінія «Телефон довіри» 10.00-12.00 (Філіппова Т.Ю.)

Засідання федерації з футболу Арцизького району 10.00 (Мілєв П.Г.)

Засідання методичної ради 9.00 (Леонтьєва П.М.)

Засідання Координаційної Ради з питань безпеки дорожнього руху в Арцизькому районі 11.00 (Тельріс О.З.)

Навчання державних службовців апарату, управлінь та відділів РДА 15.00 (Ткаченко В.М.)

«Театр мистецтво вічне» 16.00 (Мілєв П.Г., Леонтьєва П.М.)

Цикл бесід «Хвороби цивілізації», «Обери життя» (Чернишова М.М.)

 

 

 

Районні змагання з баскетболу та шахів за програмою 49-ї спартакіади 10.00 (Мілєв П.Г.)

 

     28

29

30

31

 

 

 

  Апаратна нарада 9.00

Засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій  10.00  (Ангурян С.Г.)

 

Лінія прямого телефонного зв’язку 10.00-12.00 (Тельпіс О.З..)

Особистий прийом громадян головою райдержадміністрації 18.00-20.00

 

 

Лінія «Телефон довіри» 10.00-12.00 (Філіппова Т.Ю.)

Засідання Координаційної Ради з питань надання одноразової матеріальної допомоги гостро потребуючим громадянам району 10.00 (Замараєва І.К.)

 

Обласні зональні змагання серед школярів з футболу «Шкіряний м’яч» 10.00 (Мілєв П.Г., Леонтьєва П.М.)

Засідання комісії з питань захисту    прав дитини 14.30.

Засідання координаційної ради у справах дітей 15.00  (Мінчев А.І.)

 

 

 

 

 

 Керівник апарату райдержадміністрації                                                                                                                       В.М. Ткаченко