30.09.2015

ЖОВТЕНЬ

 ПЛАН   КАЛЕНДАР

основних  заходів, що   проводяться  в Арцизькому районі у жовтні 2015 року

 

ПОНЕДІЛОК

ВІВТОРОК

СЕРЕДА

ЧЕТВЕР

П’ЯТНИЦЯ

СУБОТА

НЕДІЛЯ

 

 

 

 

1

2

3

4

 

 

 

 

 

Районний конкурс малюнків «Екологія природи починається з екології душі» 10.00 (Мілєв П.Г.)

Святковий концерт «Золотий вік» до Дня людей похилого віку та Дня ветерана 16.00 (Чернишова М.М.)

Засідання клубу «Маленький каприз» 15.00 (Чернишова М.М.)

Урочистості, присвячені Дню працівників освіти (Леонтьєва П.М.)

Святковий концерт до Дня працівників освіти 15.00 (Чернишова М.М.)

Завершення першості району з футболу серед сільських КФК 15.00  (Мілєв П.Г.)

Урочисті заходи з нагоди святкування 185 – річниці села Виноградівка (Чернишова М.М.)

 

5

6

7

8

9

10

11

 

Апаратна нарада 9.00

Засідання робочої групи з легалізації заробітної плати та зайнятості населення 10.00 (Замараєва І.К.)  Засідання представників місцевих дозвільних органів 15.00 (Решетнюк О.В.)

Особистий прийом громадян головою райдержадміністрації 18.00-20.00

 

 

 

 

 

 

Лінія прямого телефонного зв’язку 10.00-12.00 (Мераджи Г.С..)

 

 

Лінія «Телефон довіри» 10.00-12.00 (Філіппова Т.Ю.)

 

Засідання робочої групи з питань підготовки житлово-комунального, паливно-енергетичного господарства та соціальної сфери району до роботи в осінньо-зимовий період  11.00  

Конкурс на заміщення вакантних посад державних службовців 10.00 (Ткаченко В.М.)       

Засідання комісії з перевірок обсягів та вартості наданих житлово-комунальних послуг, розгляду питань заборгованості за житлово-комунальні послуги, надання допомоги громадянам в оформленні субсидій та проведенні відповідної роз’яснювальної роботи серед населення 11.00

Участь народного ансамблю «Вишиванка» в обласному фестивалі «Чумацький шлях» 9.30 (Чернишова М.М.)

Літературно-музичний  вечір до Дня художника 11.00 (Чернишова М.М.)

Завершення першості району з футболу серед сільських КФК 15.00  (Мілєв П.Г.)

 

 

12

13

14

15

16

17

18

Апаратна нарада 9.00

Засідання представників місцевих дозвільних органів 15.00 (Решетнюк О.В.)

Семінар-навчання з підготовки документації до передачі в архів  під час проведення  виборів 25.10.2015 року (Небога Л.В.)

Історична подорож до Дня українського козацтва «Ми славні нащадки козацького роду й традиції їх бережем» (Чернишова М.М.)

Особистий прийом громадян головою райдержадміністрації 10.15-13.00

Лінія прямого телефонного зв’язку 10.00-12.00 (Ченкова М.С.)

Семінар-навчання з підготовки документації до передачі в архів  під час проведення  виборів 25.10.2015 року (Небога Л.В.)

Урочистості до Дня захисника України (Чернишова М.М.)

Книжкові виставки, огляди літератури до Дня українського  козацтва (Чернишова М.М.)

 

 

Засідання економічної ради 10.00 (Мераджи Г.С.)        

Семінар-навчання з підготовки документації до передачі в архів  під час проведення  виборів 25.10.2015 року (Небога Л.В.)

Засідання координаційної ради з питань безпеки дорожнього руху в Арцизькому районі

Районний конкурс «Таланти багатодітної родини»  10.00 (Мілєв П.Г.)

Нарада з спеціалістами управління АПР  та спеціалістами загального тваринництва щодо переведення загального тваринництва на зимове утримання з  10.00 (Михайлов А.А.)

 

 

 

Книжкові виставки, огляди літератури до Дня українського  козацтва (Чернишова М.М.)

Завершення першості району з футболу серед сільських КФК 15.00  (Мілєв П.Г.)

 

19

20

21

22

23

24

25

Апаратна нарада 9.00    Засідання представників місцевих дозвільних органів 15.00 (Решетнюк О.В.)

Засідання комісії з питань поводження з відходами в Арцизькому районі

 

 

 

 

 

 

 

 

Лінія прямого телефонного зв’язку 10.00-12.00 (Куралова Н.М.)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Лінія «Телефон довіри» 10.00-12.00 (Філіппова Т.Ю.

Засідання комісії з енергозабезпечення та розрахунків за енергоносії 11.00

 

Засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій  10.00

 

 Районний, в межах Всеукраїнського рейд «Урок» (Мінчев А.І., Леонтьєва П.М.)

Книжкові виставки, огляди літератури до Дня українського  козацтва (Чернишова М.М.)

Книжкові виставки, огляди літератури до Дня українського  козацтва (Чернишова М.М.)

 26

27

28

29

30

31

 

Засідання представників місцевих дозвільних органів 15.00 (Решетнюк О.В.)

 

 

Апаратна нарада 9.00

Особистий прийом громадян головою райдержадміністрації 10.15-13.00

Лінія прямого телефонного зв’язку 10.00-12.00

(Небога Л.В .)

 

Засідання колегії відділу освіти 9.00 (Леонтьєва П.М.)

Лінія «Телефон довіри» 10.00-12.00 (Філіппова Т.Ю.

Засідання Координаційної Ради з питань надання одноразової матеріальної допомоги гостро потребуючим громадянам району 10.00 (Замараєва І.К.)

Навчання державних службовців апарату, управлінь та відділів РДА 15.00 (Ткаченко В.М.)

 

 

Засідання спостережної комісії 10.00

Засідання дорадчого органу при секторі у справах сім»ї, молоді та спорту 14.00 (Єфімов Ф.П.)

Засідання комісії з питань захисту    прав дитини 14.30.

Засідання координаційної ради у справах дітей 15.00  (Мінчев А.І.)

 

Районний конкурс «Арцизькі зірочки» 13.00 (Єфімов Ф.П.)

Районний турнір з футболу на приз «Закриття сезону» серед юнаків 10.00 (Мілєв П.Г.)

 

 

 

 

 

  Керівник апарату  районної державної адміністрації                                                                                                                                                               В.М. Ткаченко