30.04.2015

ТРАВЕНЬ

ПЛАН   КАЛЕНДАР

основних  заходів, що   проводяться  в Арцизькому районі у травні  2015 року

 

ПОНЕДІЛОК

ВІВТОРОК

СЕРЕДА

ЧЕТВЕР

П’ЯТНИЦЯ

СУБОТА

НЕДІЛЯ

 

 

 

 

 

1

2

3

 

 

 

 

 

 

 

Міжнародний турнір з футболу «Русских родственних сел» 10.00 ( Єфімов Ф.П.)

 

Спортивні змагання до травневих свят 10.00 (Єфімов Ф.П.)

Першість району футболу серед дорослих та юнаків 16.00 (Єфімов Ф.П.)

 

 

4

5

6

7

8

9

10

 

Круглий стіл за участю громадськості та воїнів АТО з нагоди 70-річчя перемоги над фашизмом (Небога Г.А.)

Апаратна нарада 9.00

Засідання робочої групи з легалізації заробітної плати та зайнятості населення 11.30 (Замараєва І.К.)   

Лінія прямого телефонного зв’язку 10.00-12.00 (Муравйова І.В.)

Особистий прийом громадян першим заступником голови райдержадміністрації 18.00-20.00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Лінія «Телефон довіри» 10.00-12.00 (Філіппова Т.Ю.)

Урок-реквієм «Історія героїв війни»: «Ми боролись за українську землю» (Леонтьєва П.М.)

Акція милосердя «Грані добра» (Леонтьєва П.М.)

Районні змагання зі стрільби з пневматичної гвинтівки (Леонтьєва П.М.)

 

Засідання економічної ради 10.00            (Гранич О.П.)

Літературно – музична композиція «Пам'ять та вічний вогонь» (Чернишова М.М.)

Акція милосердя «Грані добра» (Леонтьєва П.М.)

Районний фестиваль –конкурс «Чисті роси» (Леонтьєва П.М.)

Засідання Громадської ради  (Небога Г.А.)

 

Нарада з агрономами та зооветспеціалістами з питань заготовки кормів для суспільного тваринництва 10.00 (Михайлов А.А.)

Акція милосердя «Грані добра» (Леонтьєва П.М.)

 

Заходи з нагоди Дня Перемоги:

- Зустрічі ветеранів з учнями шкіл району «Шляхами бойової слави»;

- Фотовиставка клубу «Буджак» «Світ в об’єктиві»;

- Виставка робіт учнів дитячої художньої школи «Веселка кольорів»;

- Районний фестиваль дитячої та юнацької творчості «Перлини Арцизу» 11.00

(Чернишова М.М..)

Першість району футболу серед дорослих та юнаків 16.00 (Єфімов Ф.П.)

 

 

11

12

13

14

15

16

17

Книжкові виставки та тематичні полиці : «Перемога пам'ять поколінь», «Незгасимий вогонь пам’яті»; Зустрічі з ветеранами «Пам'ять стукає до серця2 (Чернишова М.М.)

Апаратна нарада 9.00   

Лінія прямого телефонного зв’язку 10.00-12.00 (Макарін М.Д.)

 

Лінія «Телефон довіри» 10.00-12.00 (Філіппова Т.Ю.)

Районний фестиваль –конкурс «Чисті роси» (Леонтьєва П.М.)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Засідання робочої групи з питань підготовки житлово-комунального, паливно-енергетичного господарства та соціальної сфери району до роботи в осінньо-зимовий період  11.00 (Гранич О.П.)

Районний фестиваль –конкурс «Чисті роси» (Леонтьєва П.М.)

Засідання оперативного штабу з питань оздоровлення дітей (Єфімов Ф.П.)

 

 

Районний етап Всеукраїнської військово-патріотичної спортивної гри «Сокіл («Джура») 9.00 (Єфімов Ф.П.,Леонтьєва П.М.)

 

 

 

 

 

 

 

 

Святковий концерт до Дня Матері «Жінка – сім»ї берегиня» 10.00 (Чернишова М.М.)

 

Першість району футболу серед дорослих та юнаків 16.00 (Єфімов Ф.П.)

 

18

19

20

21

22

23

24

Апаратна нарада 9.00    Засідання представників місцевих дозвільних органів 15.00 (Решетнюк О.В.)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Лінія прямого телефонного зв’язку 10.00-12.00 (Небога Г.А.)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Особистий прийом громадян першим заступником голови райдержадміністрації 10.15-13.00 Лінія «Телефон довіри» 10.00-12.00 (Філіппова Т.Ю.)

Засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій  14.00 (Гранич О.П.)

Засідання комісії з перевірок обсягів та вартості наданих житлово-комунальних послуг, розгляду питань заборгованості за житлово-комунальні послуги, надання допомоги громадянам в оформленні субсидій та проведенні відповідної роз’яснювальної роботи серед населення 15.00          ( Гранич О.П.)

 

 

 

 

 

 

 

 

Нарада завідувачів дошкільних навчальних закладів 9.00 (Леонтьєва П.М.)

Засідання районної ради по роботі з кадрами 15.00 (Ткаченко В.М.)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Засідання дорадчого органу при секторі у справах сім»ї, молоді та спорту 10.00 (Єфімов Ф.П.)

Засідання спостережної комісії 10.00 (Гранич О.П.)

 

Книжкові виставки та тематичні полиці : «Перемога пам'ять поколінь», «Незгасимий вогонь пам’яті»; Зустрічі з ветеранами «Пам'ять стукає до серця2 (Чернишова М.М.)

Змагання 48-ї районної спартакіади з футболу серед ветеранів 10.00 (Єфімов Ф.П.)

Районний фестиваль національних культур «Бессарабський віночок» 11.00 (Чернишова М.М.)

25

26

27

28

29

30

31

Апаратна нарада 9.00   

Засідання представників місцевих дозвільних органів 15.00 (Решетнюк О.В.)

 

Лінія прямого телефонного зв’язку 10.00-12.00

( Фотка Л.П.)

 

Засідання колегії відділу освіти 9.00  (Леонтьєва П.М.)

Лінія «Телефон довіри» 10.00-12.00 (Філіппова Т.Ю.)

Засідання Координаційної Ради з питань надання одноразової матеріальної допомоги гостро потребуючим громадянам району 10.00 (Замараєва І.К.)

Засідання комісії з питань поводження з відходами (Бончев А.М.)

 

Особистий прийом громадян першим заступником голови райдержадміністрації 10.15-13.00

Навчання державних службовців апарату, управлінь та відділів РДА 15.00 (Ткаченко В.М.)

 Засідання комісії з питань захисту    прав дитини 14.00.

Засідання координаційної ради у справах дітей 15.00 

 

Свято Останнього Дзвоника в навчальних закладах району (Леонтьєва П.М.)

Книжкові виставки та тематичні полиці : «Перемога пам'ять поколінь», «Незгасимий вогонь пам’яті»; Зустрічі з ветеранами «Пам'ять стукає до серця2 (Чернишова М.М.)

Творчий звітний концерт учнів та викладачів шкіл естетичного виховання 15.00 (Чернишова М.М.)

Першість району футболу серед дорослих та юнаків 16.00 (Єфімов Ф.П.)

 

 


       Керівник апарату  районної державної адміністрації                                                                                                                                                          В.М. Ткаченко