30.07.2015

СЕРПЕНЬ

 

 

 ПЛАН   КАЛЕНДАР

основних  заходів, що   проводяться  в Арцизькому районі у серпні 2015 року

 

ПОНЕДІЛОК

ВІВТОРОК

СЕРЕДА

ЧЕТВЕР

П’ЯТНИЦЯ

СУБОТА

НЕДІЛЯ

 

 

 

 

 

 

1

2

 

 

 

 

 

 

 

 

Цикл інформаційно-просвітницьких заходів до Дня Незалежності України 11.00(Чернишова М.М.)

Цикл інформаційно-просвітницьких заходів до Дня Незалежності України 10.00 (Чернишова М.М.)

 

3

4

5

6

7

8

9

 

Апаратна нарада 9.00

Засідання робочої групи з легалізації заробітної плати та зайнятості населення 10.00 (Замараєва І.К.)  Засідання представників місцевих дозвільних органів 15.00 (Решетнюк О.В.)

 

 

Лінія прямого телефонного зв’язку 10.00-12.00 (Кваша Л.С..)

Особистий прийом громадян першим заступником голови райдержадміністрації 18.00-20.00

Лінія «Телефон довіри» 10.00-12.00 (Філіппова Т.Ю.)

Засідання робочої групи з питань підготовки житлово-комунального, паливно-енергетичного господарства та соціальної сфери району до роботи в осінньо-зимовий період  11.00 (Гранич О.П.)

Навчання кадрового резерву 15.00 (Ткаченко В.М.)

Спільне засідання громадської та політичних рад 15.00            (Гранич О.П.)

Засідання районної ради по роботі з кадрами 14.00 (Ткаченко В.М.)

Цикл інформаційно-просвітницьких заходів до Дня Незалежності України 11.00(Чернишова М.М.)

Цикл інформаційно-просвітницьких заходів до Дня Незалежності України 10.00 (Чернишова М.М.)

 

10

11

12

13

14

15

16

Апаратна нарада 9.00

Засідання представників місцевих дозвільних органів 15.00 (Решетнюк О.В.)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Лінія прямого телефонного зв’язку 10.00-12.00 (Іванов В.В.)

Засідання економічної ради 10.00 (Гранич О.П.)

 

Лінія «Телефон довіри» 10.00-12.00 (Філіппова Т.Ю.)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Засідання круглого столу за участю громадськості з питань внесення пропозицій щодо святкування Дня міста 15.00 (Небога Г.А.)

 

Засідання робочої групи з питань визначення переможців конкурсів «Кращий багатоквартирній будинок» та «будуємо Європу у себе» (Небога Г.А.)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Цикл інформаційно-просвітницьких заходів до Дня Незалежності України 11.00 (Чернишова М.М.)

Цикл інформаційно-просвітницьких заходів до Дня Незалежності України 10.00 (Чернишова М.М.)

17

18

19

20

21

22

23

Апаратна нарада 9.00    Засідання представників місцевих дозвільних органів 15.00 (Решетнюк О.В.)

 

 

 

 

 

 

Лінія прямого телефонного зв’язку 10.00-12.00 (Костромицька С.О.)

 

 

 

 

 

 

 

Особистий прийом громадян першим заступником голови райдержадміністрації 10.15-13.00  

Лінія «Телефон довіри» 10.00-12.00 (Філіппова Т.Ю.

Засідання комісії з енергозабезпечення та розрахунків за енергоносії 11.00

Нарада із спеціалістами управління АПР з питань підготовки кормової бази на період 2015-2016 років 10.00 (Михайлов А.А.)

Засідання дорадчого органу при секторі у справах сім»ї, молоді та спорту 14.00 (Єфімов Ф.П.)

 

Засідання комісії з перевірок обсягів та вартості наданих житлово-комунальних послуг, розгляду питань заборгованості за житлово-комунальні послуги, надання допомоги громадянам в оформленні субсидій та проведенні відповідної роз’яснювальної роботи серед населення 11.00          ( Гранич О.П.)

Святкові концерти з нагоди 24-ї річниці Незалежності України у населених пунктах району (Чернишова М.М.)

Урочисте підняття Державного Прапора України 10.00 (Чернишова М.М.)

Урочисті збори та святковий концерт до Дня незалежності України та Дня Державного Прапора України 14.00 (Чернишова М.М.)

 

24

25

26

27

28

29

30

Святкові концерти з нагоди 24-ї річниці Незалежності України у населених пунктах району (Чернишова М.М.)

Святкова програма до Дня міста «Вогнями сяє рідне місто» 19.00(Чернишова М.М.)

 

 

Апаратна нарада 9.00

Лінія прямого телефонного зв’язку 10.00-12.00

( Леонтьєва П.М..)

Засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій РДА  10.00 (Гранич О.П.)

Тематичні екскурсії, присвячені 24-й річниці Незалежності України (Чернишова М.М.)

Лінія «Телефон довіри» 10.00-12.00 (Філіппова Т.Ю.

Засідання Координаційної Ради з питань надання одноразової матеріальної допомоги гостро потребуючим громадянам району 10.00 (Замараєва І.К.)

 

Особистий прийом громадян першим заступником голови райдержадміністрації 10.15-13.00

Засідання комісії з питань захисту    прав дитини 14.30.

Засідання координаційної ради у справах дітей 15.00  (Мінчев А.І.)

Районна конференція педагогічних працівників 9.00 (Леонтьєва П.М.) Участь у роботі серпневої конференції вчителів фізкультури, узгодження положення районної спартакіади школяр 10.00 Єфімов Ф.П.)

Проведення засідання спостережної комісії 10.00 (Гранич О.П.)

Навчання державних службовців апарату, управлінь та відділів РДА 15.00 (Ткаченко В.М.)

 

Семінар-практикум фотохудожників та фотоклубів Одеської області «Буд жак-2015) (Чернишова М.М.)

Прийняти участь у ІІ колі чемпіонату району з футболу 16.00  (Мілєв П.Г.)

31

 

 

 

 

 

 

Прийняти участь в урочистостях з нагоди свята _Дня знань 9.00 (Єфімов Ф.П.)

Засідання представників місцевих дозвільних органів 15.00 (Решетнюк О.В.)

 

 

 

 

 

 

 

 


       Керівник апарату  районної державної адміністрації                                                                                                                                                          В.М. Ткаченко