05.01.2015

СІЧЕНЬ

   ПЛАН   КАЛЕНДАР

основних  заходів, що   проводяться  в Арцизькому районі у січні  2015 року

 

ПОНЕДІЛОК

ВІВТОРОК

СЕРЕДА

ЧЕТВЕР

П’ЯТНИЦЯ

СУБОТА

НЕДІЛЯ

 

 

 

 

1

2

3

4

 

 

 

 

Новорічні та Різдвяні привітання дітей – сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, багатодітних сімей (Єфімов Ф.П., Мінчев А.І., Адзєріхо А.П.)

Книжкові виставки «Календар українських свят» (Чернишова М.М. )

Година народознавства «По всій Україні, від хати до хати, Коляда й Щедрівка йдуть усіх вітати» (Чернишова М.М. )

 

 

 

 

 

 

Година народознавства «По всій Україні, від хати до хати, Коляда й Щедрівка йдуть усіх вітати» (Чернишова М.М. )

 

 

5

6

7

8

9

10

11

 

Апаратна нарада 9.00    (Голова РДА)

Особистий прийом громадян головою райдержадміністрації 18.00-20.00

Лінія прямого телефонного зв’язку 10.00-12.00 (Кваша Л.С.)

Особистий прийом громадян першим заступником голови райдержадміністрації 18.00-20.00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Новорічні та Різдвяні привітання дітей – сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, багатодітних сімей (Єфімов Ф.П., Мінчев А.І., Адзєріхо А.П.)

Фестиваль аматорських колективів «Різдвяна зірка» 19.00 (Чернишова М.М.)

Профілактичні рейди по сіям´х, де виникла загроза  чи скоєно насильство в сім’ях (Єфімов Ф.П.)

 

 

Година народознавства «По всій Україні, від хати до хати, Коляда й Щедрівка йдуть усіх вітати» в бібліотеках району (Чернишова М.М. )

 

Концерти з Новорічними Щедрівками та різдвяними  вітаннями (Чернишова М.М.)

Концерти з Новорічними Щедрівками та різдвяними  вітаннями (Чернишова М.М.)

 

12

13

14

15

16

17

18

 Апаратна нарада 9.00    (Голова РДА)

Засідання робочої групи з легалізації заробітної плати та зайнятості населення 11.30 (Замараєва І.К.)

Засідання представників місцевих дозвільних органів 15.00 (Решетнюк О.В.)

 

Особистий прийом громадян головою райдержадміністрації 10.15-13.00

Лінія прямого телефонного зв’язку 10.00-12.00 (Мінчев А.І.)

 

Лінія «Телефон довіри» 10.00-12.00 (Філіппова Т.Ю.)

Засідання економічної ради 10.00            (Гранич О.П.)

Засідання комісії з перевірок обсягів та вартості наданих житлово-комунальних послуг, розгляду питань заборгованості за житлово-комунальні послуги, надання допомоги громадянам в оформленні субсидій та проведенні відповідної роз’яснювальної роботи серед населення 11.00          ( Гранич О.П.)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Засідання спостережної комісії 10.00 (Гранич О.П.)

Засідання комісії з енергозабезпечення та розрахунків за енергоносії 11.00 (Гранич О.П.)

 

Спільне засідання громадської та політичної рад при районній державній адміністрації (Небога Г.А.)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Книжкові виставки «Календар українських свят) Чернишова М.М. )

Рейди по багатодітних сіям´х, проведення моніторингу життєзабезпечення у зимовий період (Єфімов Ф.П.)

 

19

20

21

22

23

24

25

Апаратна нарада 9.00    (Голова РДА)

Засідання представників місцевих дозвільних органів 15.00 (Решетнюк О.В.)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Лінія прямого телефонного зв’язку 10.00-12.00 (Єфімов Ф.П.)

 

Особистий прийом громадян першим заступником голови райдержадміністрації 10.15-13.00

Лінія «Телефон довіри» 10.00-12.00 (Філіппова Т.Ю.)

Засідання конкурсної комісії на заміщення вакантних посади державних службовців 10.00 (Ткаченко В.М.)

Година державності «Священні символи України» (Чернишова М.М.)

Особистий прийом громадян першим заступником голови райдержадміністрації 10.15-13.00

Нарада директорів, заступників директорів ЗШ, позашкільних закладів, завідувачів дошкільних навчальних закладів 9.00                     ( Адзєріхо А.П.)

Засідання РМО вчителів ЗШ 10.00 (Адзєріхо А,П,)

Заходи до Дня Соборності і Свободи України 10.00 (Ткаченко В.М., Костромицька С.О., Чернишова М.М.)

 

Навчання кадрового резерву 15.00 (Ткаченко В.М.)

Засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій  10.00 (Гранич О.П.)

 

Засідання дорадчого органу 10.00 (Єфімов Ф.П.)

Цикл бесід до Дня Соборності України «На добро і щастя українського народу», «Країна навіки Соборна» (Чернишова М.М.)

Районні змагання з волейболу серед чоловічих команд  (Єфімов Ф.П.)

Рейди по багатодітних сіям´х, проведення моніторингу життєзабезпечення у зимовий період (Єфімов Ф.П.)

 

26

27

28

29

30

31

 

Апаратна нарада 9.00    (Голова РДА)

Засідання представників місцевих дозвільних органів 15.00 (Решетнюк О.В.)

Особистий прийом громадян головою райдержадміністрації 10.15-13.00

Лінія прямого телефонного зв’язку 10.00-12.00

( Адзєріхо А.П.)

Навчання державних службовців апарату, управлінь та відділів РДА 15.00 (Ткаченко В.М.)

 

 

Лінія «Телефон довіри» 10.00-12.00 (Філіппова Т.Ю.)

Засідання Координаційної Ради з питань надання одноразової матеріальної допомоги гостро потребуючим громадянам району 10.00 (Замараєва І.К.)

Засідання комісії з питань поводження з відходами в Арцизькому районі (Гранич О.П.)

Засідання комісії з питань захисту    прав дитини 14.00. (Голова РДА)

Засідання координаційної ради у справах дітей 15.00  (Заступник голови РДА.).

 

Виїзне засідання районної ради з питань сім»ї, гендерної рівності, протидії торгівлі людьми, демографічного розвитку (Єфімов Ф.П.)

Книжкові виставки «Календар українських свят) Чернишова М.М. )

 

 

Керівник апарату  районної державної адміністрації                                                                                                                                                                 В.М. Ткаченко