30.03.2015

КВІТЕНЬ

 

   ПЛАН   КАЛЕНДАР

основних  заходів, що   проводяться  в Арцизькому районі у квітні  2015 року

 

ПОНЕДІЛОК

ВІВТОРОК

СЕРЕДА

ЧЕТВЕР

П’ЯТНИЦЯ

СУБОТА

НЕДІЛЯ

 

 

 

1

2

3

4

5

 

 

 

Лінія «Телефон довіри» 10.00-12.00 (Філіппова Т.Ю.)

Засідання районної атестаційної комісії (Леонтьєва П.М.)

 

 

 

 

 

 

Цикл заходів до тижня дитячого читання (Чернишова М.М.)

Турнір юних біологів 11.00 (Леонтьєва П.М., Єфімов Ф.П.)

Спільне засідання Громадської ради і Політичної рад 15.00 (Небога Г.А.)

Засідання районної атестаційної комісії (Леонтьєва П.М.)

Тренінг «Вибери професію» (Чернишова М.М.)

Районні фінальні змагання серед школярів з футболу «Шкіряний м’яч» 10.00 (Леонтьєва П.М., Єфімов Ф.П.)

Круглий стіл з питань децентралізації влади 15.00 (Небога Г.А.)

Акція «Твоє життя в твоїх руках» до Всесвітнього Дня здоров’я  (Чернишова М.М.)

Зональні обласні змагання серед жінок з волейболу (Єфімов Ф.П.)

Відкриття сезону футболу серед юнаків 10.00 (Єфімов Ф.П.)

Акція «Твоє життя в твоїх руках» до Всесвітнього Дня здоров’я  (Чернишова М.М.)

Відкриття сезону футболу серед дорослих 10.00 (Єфімов Ф.П.)

 

 

6

7

8

9

10

11

12

 

Апаратна нарада 9.00

Засідання робочої групи з легалізації заробітної плати та зайнятості населення 11.30 (Замараєва І.К.)   

Засідання представників місцевих дозвільних органів 15.00 (Решетнюк О.В.)

 

Лінія прямого телефонного зв’язку 10.00-12.00 (Куралова Н.М.)

Особистий прийом громадян першим заступником голови райдержадміністрації 18.00-20.00

Засідання оперативного штабу з питань підготовки до оздоровчого сезону 14.30. (Єфімов Ф.П.)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Лінія «Телефон довіри» 10.00-12.00 (Філіппова Т.Ю.)

Районні змагання серед школярів у чотириборстві 10.00 (Леонтьєва П.М., Єфімов Ф.П.)

 

Засідання економічної ради 10.00            (Гранич О.П.)

Акція «Розпиши Арцизьку писанку» (Чернишова М.М.)

Нарада з зооветспеціалістами з питань готовності господарств району до літньо-табірного утримання 14.00 (Михайлов А.А.)

Народознвчі години до Великодня (Чернишова М.М.)

Районний конкурс «Пазл миру» 15.00 (Леонтьєва П.М., Єфімов Ф.П.)

Перше коло першості району з футболу серед дорослих та юнаків 10.00 (Єфімов Ф.П.)

Народознвчі години до Великодня (Чернишова М.М.)

 

13

14

15

16

17

18

19

 Народознвчі години до Великодня (Чернишова М.М.)

Апаратна нарада 9.00   

Лінія прямого телефонного зв’язку 10.00-12.00 (Чернишова М.М.)

 

Особистий прийом громадян першим заступником голови райдержадміністрації 10.15-13.00

Лінія «Телефон довіри» 10.00-12.00 (Філіппова Т.Ю.)

Засідання комісії з енергозабезпечення та розрахунків за енергоносії 14.00 (Гранич О.П.)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Засідання комісії з перевірок обсягів та вартості наданих житлово-комунальних послуг, розгляду питань заборгованості за житлово-комунальні послуги, надання допомоги громадянам в оформленні субсидій та проведенні відповідної роз’яснювальної роботи серед населення 11.00          ( Гранич О.П.)

 

 

 

 

Навчання кадрового резерву 15.00 (Ткаченко В.М.)

Тематичний урок , присвячений 175-річчю від дня народження П.І. Чайковського 16.00 (Чернишова М.М.)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Книжкові виставки до Дня пам’яті Чорнобильської трагедії (Чернишова М.М.)

Перше коло першості району з футболу серед дорослих та юнаків 10.00 (Єфімов Ф.П.)

Книжкові виставки до Дня пам’яті Чорнобильської трагедії (Чернишова М.М.)

20

21

22

23

24

25

26

Апаратна нарада 9.00    Засідання представників місцевих дозвільних органів 15.00 (Решетнюк О.В.)

Районний конкурс «Юний дослідник» 10.00-15.00 9Леонтьєва П.М. , Єфімов Ф.П.)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Лінія прямого телефонного зв’язку 10.00-12.00 (Небога Л.В.)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Лінія «Телефон довіри» 10.00-12.00 (Філіппова Т.Ю.)

Засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій  10.00 (Гранич О.П.)

Нарада директорів загальноосвітніх навчальних закладів (Леонтьєва П.М.) 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Особистий прийом громадян першим заступником голови райдержадміністрації 10.15-13.00

 Засідання комісії з питань захисту    прав дитини 14.00.

Засідання координаційної ради у справах дітей 15.00 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Засідання дорадчого органу при секторі у справах сім»ї, молоді та спорту 15.00 (Єфімов Ф.П.)

Засідання спостережної комісії 10.00 (Гранич О.П.)

Літературно-музичний реквієм: «Чорна трагедія на кольоровій землі» (Чернишова М.М.)

Рейди по сім’ям, де існує загроза, або вчинено насильство за місцем проживання (Єфімов Ф.П.)

 

Перше коло першості району з футболу серед дорослих та юнаків 10.00 (Єфімов Ф.П.)

Демонстрація  відеофільму «Виконавча майстерність С. Ріхтера» для учнів міських шкіл (Чернишова М.М.)

27

28

29

30

 

 

 

Апаратна нарада 9.00   

Засідання представників місцевих дозвільних органів 15.00 (Решетнюк О.В.)

 

Лінія прямого телефонного зв’язку 10.00-12.00

( Михайлов А.А.)

Засідання робочої групи з підготовки даних для розроблення Схеми планування території Арцизького району та розвитку району на наступний рік та на перспективу до 2020 і 2031 роки (Бончев А.М.)

Військово-польові збори юнаків – учнів 11 класів (Леонтьєва П.М.)

 

Лінія «Телефон довіри» 10.00-12.00 (Філіппова Т.Ю.)

Засідання Координаційної Ради з питань надання одноразової матеріальної допомоги гостро потребуючим громадянам району 10.00 (Замараєва І.К.)

Військово-польові збори юнаків – учнів 11 класів (Леонтьєва П.М.)

 

Навчання державних службовців апарату, управлінь та відділів РДА 16.00 (Ткаченко В.М.)

Військово-польові збори юнаків – учнів 11 класів (Леонтьєва П.М.)

 

 

 

 

 

 


       Керівник апарату  районної державної адміністрації                                                                                                                                                          В.М. Ткаченко