30.01.2015

ЛЮТИЙ

   ПЛАН   КАЛЕНДАР

основних  заходів, що   проводяться  в Арцизькому районі у лютому  2015 року

 

ПОНЕДІЛОК

ВІВТОРОК

СЕРЕДА

ЧЕТВЕР

П’ЯТНИЦЯ

СУБОТА

НЕДІЛЯ

 

 

 

 

 

 

 

1

 

 

 

 

 

 

 

Районні змагання з волейболу (чоловіки) серед ветеранів 10.00 (Єфімов Ф.П.)

 

 

 

 

 

 

2

3

4

5

6

7

8

 

Апаратна нарада 9.00

Засідання робочої групи з легалізації заробітної плати та зайнятості населення 11.30 (Замараєва І.К.)   

Засідання представників місцевих дозвільних органів 15.00 (Решетнюк О.В.)

 

Лінія прямого телефонного зв’язку 10.00-12.00 (Ільченко В.К.)

Особистий прийом громадян першим заступником голови райдержадміністрації 18.00-20.00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Лінія «Телефон довіри» 10.00-12.00 (Філіппова Т.Ю.)

 

Моніторинг життєдіяльності багатодітних сімей за місцем проживання (Єфімов Ф.П.)

 

 

Нарада завідувачів дошкільних навчальних закладів 9.00 (Адзєріхо А.П.)

 

Цикл інформаційно-просвітницьких заходів до Дня української писемності та мови (Чернишова М.М.)

Районні змагання з волейболу (чоловіки) серед ветеранів 10.00 (Єфімов Ф.П.)

 

9

10

11

12

13

14

15

 Апаратна нарада 9.00   

Засідання представників місцевих дозвільних органів 15.00 (Решетнюк О.В.)

 

Лінія прямого телефонного зв’язку 10.00-12.00 (Костромицька С.О.)

Засідання економічної ради 10.00            (Гранич О.П.)

 

 

Лінія «Телефон довіри» 10.00-12.00 (Філіппова Т.Ю.)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Моніторинг життєдіяльності багатодітних сімей за місцем проживання (Єфімов Ф.П.)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Засідання дорадчого органу по   соціальному супроводу сімей, які опинились в складних життєвих обставинах 10.00 (Єфімов Ф.П.)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Цикл бесід «Хвороби цивілізації», «Обереги життя» Чернишова М.М. )

Районні змагання з волейболу (чоловіки) серед ветеранів 10.00 (Єфімов Ф.П.)

Урочистий концерт до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав і виведення військ колишнього СРСР з Республіки Афганістан 11.00 (Чернишова М.М.)

Цикл заходів: години пам’яті, тематичні  зустрічі на тему: «Афганістан – обов’язок, подвиг, трагедія» (Чернишова М.М.)

16

17

18

19

20

21

22

Апаратна нарада 9.00    Засідання представників місцевих дозвільних органів 15.00 (Решетнюк О.В.)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Лінія прямого телефонного зв’язку 10.00-12.00 (Соколова О.Р.)

Засідання комісії з енергозабезпечення та розрахунків за енергоносії 11.00 (Гранич О.П.)

 

Особистий прийом громадян першим заступником голови райдержадміністрації 10.15-13.00

Лінія «Телефон довіри» 10.00-12.00 (Філіппова Т.Ю.)

Зональні змагання серед школярів з волейболу 10.00 (Єфімов Ф.П.)

Засідання комісії з перевірок обсягів та вартості наданих житлово-комунальних послуг, розгляду питань заборгованості за житлово-комунальні послуги, надання допомоги громадянам в оформленні субсидій та проведенні відповідної роз’яснювальної роботи серед населення 11.00          ( Гранич О.П.)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Засідання робочої групи з підготовки даних для розроблення Схеми планування території Арцизького району та розвитку району на наступний рік та на перспективу до 2020 і 2031 років 11.00 (Гранич О.П.)

Засідання районної ради по роботі з кадрами 15.00 (Ткаченко В.М.)

Моніторинг життєдіяльності багатодітних сімей за місцем проживання (Єфімов Ф.П.)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Установчі збори з формування нового складу Громадської ради при районній державній адміністрації (Небога Г.А.)

Засідання спостережної комісії 10.00 (Гранич О.П.)

 

Цикл інформаційно-просвітницьких заходів до Дня української писемності та мови (Чернишова М.М.)

Районні змагання з волейболу (чоловіки) серед ветеранів 10.00 (Єфімов Ф.П.)

23

24

25

26

27

28

 

Апаратна нарада 9.00   

Засідання представників місцевих дозвільних органів 15.00 (Решетнюк О.В.)

 

Лінія прямого телефонного зв’язку 10.00-12.00

( Мягченко Л.А.)

Робоча зустріч з керівниками с/г підприємств, головами фермерських господарств усіх форм власності, головними агрономами та інженерами с/г підприємств усіх форм власності з питань підготовки до проведення весняно-польових робіт 10.00 (Михайлов А.А.)

Лінія «Телефон довіри» 10.00-12.00 (Філіппова Т.Ю.)

Нарада директорів ЗШ, позашкільних навчальних закладів, 9.00   ( Адзєріхо А.П.)

Засідання Координаційної Ради з питань надання одноразової матеріальної допомоги гостро потребуючим громадянам району 10.00 (Замараєва І.К.)

Зональні змагання серед школярів з волейболу 10.00 (Єфімов Ф.П.)

 

Особистий прийом громадян першим заступником голови райдержадміністрації 10.15-13.00

Засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій  10.00 (Гранич О.П.)

Засідання комісії з питань захисту    прав дитини 14.00.

Засідання координаційної ради у справах дітей 15.00 

Навчання державних службовців апарату, управлінь та відділів РДА 16.00 (Ткаченко В.М.)

 

 

 

Профілактичні рейди «Діти вулиці», «Вокзал», «Підліток» (Мінчев А.І.)

Цикл бесід «Хвороби цивілізації», «Обереги життя» Чернишова М.М. )

Цикл інформаційно-просвітницьких заходів до Дня української писемності та мови (Чернишова М.М.)

 

Керівник апарату  районної державної адміністрації                                                                                                                                                                 В.М. Ткаченко