30.06.2015

ЛИПЕНЬ

 

 

 

 ПЛАН   КАЛЕНДАР

основних  заходів, що   проводяться  в Арцизькому районі у липні 2015 року

 

 

 

ПОНЕДІЛОК

ВІВТОРОК

СЕРЕДА

ЧЕТВЕР

П’ЯТНИЦЯ

СУБОТА

НЕДІЛЯ

 

 

 

1

2

3

4

5

 

 

 

 

Лінія «Телефон довіри» 10.00-12.00 (Філіппова Т.Ю.)

 

 

 

Підсумкове засідання робочої групи з визначення кращих таборів літнього відпочинку дітей району (Єфімов Ф.П.)

Підсумкове засідання робочої групи з визначення кращих таборів літнього відпочинку дітей району (Єфімов Ф.П.)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Підсумкове засідання робочої групи з визначення кращих таборів літнього відпочинку дітей району (Єфімов Ф.П.)

Фестиваль літнього читання «У книжок немає канікул» (Чернишова М.М.)

 

6

7

8

9

10

11

12

 

Апаратна нарада 9.00

Засідання робочої групи з легалізації заробітної плати та зайнятості населення 10.00 (Замараєва І.К.)  Засідання представників місцевих дозвільних органів 15.00 (Решетнюк О.В.)

 

 

 

 

 

 

Лінія прямого телефонного зв’язку 10.00-12.00 (Замараєва І.К.)

Особистий прийом громадян першим заступником голови райдержадміністрації 18.00-20.00

 

Лінія «Телефон довіри» 10.00-12.00 (Філіппова Т.Ю.)

Спільний рейд по сім’ям, де існує загроза або вчинено насильство (Єфімов Ф.П., Замараєва І.К)

Профілактичні рейди «Діти вулиці», «Вокзал» (Благініна О.В.)

Засідання економічної ради 10.00            (Гранич О.П.)

 

Фестиваль літнього читання «У книжок немає канікул» (Чернишова М.М.)

Кубок району футболу 17.00 (Єфімов Ф.П.)

 

 

13

14

15

16

17

18

19

Апаратна нарада 9.00

Засідання представників місцевих дозвільних органів 15.00 (Решетнюк О.В.)

 

Лінія прямого телефонного зв’язку 10.00-12.00 (Мінчев А.І.)

Засідання комітету забезпечення доступності інвалідів та інших мало мобільних груп населення до об’єктів соціальної інфраструктури на території району 11.00 (Гранич О.П.)

Особистий прийом громадян першим заступником голови райдержадміністрації 10.15-13.00  

Лінія «Телефон довіри» 10.00-12.00 (Філіппова Т.Ю.)

Спільний рейд по сім’ям, де існує загроза або вчинено насильство (Єфімов Ф.П., Замараєва І.К)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Засідання спостережної комісії 10.00 (Гранич О.П.)

Засідання робочої групи з питань підготовки житлово-комунального, паливно-енергетичного господарства та соціальної сфери району до роботи в осінньо-зимовий період  11.00 (Гранич О.П.)

Нарада спеціалістів управління АПР 10.00 (Михайлов А.А.)

Засідання комісії з перевірок обсягів та вартості наданих житлово-комунальних послуг, розгляду питань заборгованості за житлово-комунальні послуги, надання допомоги громадянам в оформленні субсидій та проведенні відповідної роз’яснювальної роботи серед населення 11.00          ( Гранич О.П.)

Спільне засідання громадської та політичної рад при голові райдержадміністрації (Небога Г.А.)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Фестиваль літнього читання «У книжок немає канікул» (Чернишова М.М.)

Кубок району футболу 17.00 (Єфімов Ф.П.)

 

20

21

22

23

24

25

26

Апаратна нарада 9.00    Засідання представників місцевих дозвільних органів 15.00 (Решетнюк О.В.)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Лінія прямого телефонного зв’язку 10.00-12.00 (Соколова О.Р.)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Лінія «Телефон довіри» 10.00-12.00 (Філіппова Т.Ю.

Спільний рейд по сім’ям, де існує загроза або вчинено насильство (Єфімов Ф.П., Замараєва І.К)

Особистий прийом громадян першим заступником голови райдержадміністрації 10.15-13.00

Засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій  14.00 (Гранич О.П.)

 

Засідання дорадчого органу при секторі у справах сім»ї, молоді та спорту 10.00 (Єфімов Ф.П.)

Засідання «круглого» столу за участю громадськості з питань гендерної рівності (Небога Г.А.)

Фестиваль літнього читання «У книжок немає канікул» (Чернишова М.М.)

Кубок району футболу 17.00 (Єфімов Ф.П.)

 

27

28

29

30

31

 

 

Апаратна нарада 9.00

Засідання комісії з питань поводження з відходами в харцизькому районі 15.00 (Гранич О.П.)

Засідання представників місцевих дозвільних органів 15.00 (Решетнюк О.В.)

Лінія прямого телефонного зв’язку 10.00-12.00

( Мягченко Л.А.)

Засідання комісії з енергозабезпечення та розрахунків за енергоносії 11.00

Лінія «Телефон довіри» 10.00-12.00 (Філіппова Т.Ю.

Засідання Координаційної Ради з питань надання одноразової матеріальної допомоги гостро потребуючим громадянам району 10.00 (Замараєва І.К.)

Спільний рейд по сім’ям, де існує загроза або вчинено насильство (Єфімов Ф.П., Замараєва І.К)

Засідання комісії з питань захисту    прав дитини 14.30.

Засідання координаційної ради у справах дітей 15.00  (Мінчев А.І.)

 

Навчання державних службовців апарату, управлінь та відділів РДА 15.00 (Ткаченко В.М.)

Засідання робочої групи з питань визначення переможця конкурсів «Кращий багатоквартирний будинок», «Будуємо Європу у себе» (Небога Г.А.)

 

 

 


       Керівник апарату  районної державної адміністрації                                                                                                                                                          В.М. Ткаченко