02.06.2015

ЧЕРВЕНЬ

 

   ПЛАН   КАЛЕНДАР

основних  заходів, що   проводяться  в Арцизькому районі у червні 2015 року

 

ПОНЕДІЛОК

ВІВТОРОК

СЕРЕДА

ЧЕТВЕР

П’ЯТНИЦЯ

СУБОТА

НЕДІЛЯ

 

1

2

3

4

5

6

7

 

Спортивно – масові заходи з нагоди Дня захисту дітей (Єфімов Ф.П.)

Конкурс дитячого малюнку на асфальті (Чернишова М.М.)

Апаратна нарада 9.00

Державна підсумкова атестація за курс базової школи (Леонтьєва П.М.)

Лінія прямого телефонного зв’язку 10.00-12.00 (Морозов К.Ф.)

Засідання робочої групи з легалізації заробітної плати та зайнятості населення 10.00 (Замараєва І.К.)   

Особистий прийом громадян першим заступником голови райдержадміністрації 18.00-20.00

Відкриття пришкільних таборів відпочинку (Леонтьєва П.М.)

Лінія «Телефон довіри» 10.00-12.00 (Філіппова Т.Ю.)

 

 

 

Відкриття програми літніх читань «Часу не гаємо – книжку читаємо» (Чернишова М.М.)

Державна підсумкова атестація за курс базової школи (Леонтьєва П.М.)

Спільне засідання громадської та політичної рад при голові районної державної адміністрації (Небога Г.А.)

Спортивні змагання 48-ї районної спартакіади з гандболу та жіночого волейболу 10.00 (Єфімов Ф.П.)

Першість району футболу серед сільських КФК (Єфімов Ф.П.)

 

 

8

9

10

11

12

13

14

 

Апаратна нарада 9.00

Державна підсумкова атестація за курс базової школи (Леонтьєва П.М.)

Засідання представників місцевих дозвільних органів 15.00 (Решетнюк О.В.)

Районна вікторина «На спортивних віражах» (Чернишова М.М.)

Лінія прямого телефонного зв’язку 10.00-12.00 (Сур»єв І.К.)

Засідання економічної ради 10.00            (Гранич О.П.) Семінар

- нарада з  питань готовності сільськогосподарських підприємств району до збирання ранніх зернових та зернобобових культур 10.00 (Михайлов А.А.)

 

Лінія «Телефон довіри» 10.00-12.00 (Філіппова Т.Ю.)

 

Засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій  14.00 (Гранич О.П.)

 

Семінар – практикум для працівників клубних закладів району за участю представників Одеського методичного центру (Чернишова М.М.)

 

Відкриття програми літніх читань «Часу не гаємо – книжку читаємо» (Чернишова М.М.)

Першість району футболу серед сільських КФК (Єфімов Ф.П.)

19 міжнародний турнір з футболу пам’яті Долгіх серед ветеранів (Єфімов Ф.П.)

 

15

16

17

18

19

20

21

Апаратна нарада 9.00

Засідання представників місцевих дозвільних органів 15.00 (Решетнюк О.В.)

 

Лінія прямого телефонного зв’язку 10.00-12.00 (Федоруца І.А.)

Засідання робочої групи з питань підготовки житлово-комунального, паливно-енергетичного господарства та соціальної сфери району до роботи в осінньо-зимовий період  11.00 (Гранич О.П.)

 

 

Особистий прийом громадян першим заступником голови райдержадміністрації 10.15-13.00   

Лінія «Телефон довіри» 10.00-12.00 (Філіппова Т.Ю.)

Нарада директорів загальноосвітніх навчальних закладів району (Леонтьєва П.М.)

Засідання комісії з перевірок обсягів та вартості наданих житлово-комунальних послуг, розгляду питань заборгованості за житлово-комунальні послуги, надання допомоги громадянам в оформленні субсидій та проведенні відповідної роз’яснювальної роботи серед населення 11.00          ( Гранич О.П.)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Засідання спостережної комісії 10.00 (Гранич О.П.)

 

Заходи до Дня державної служби України 10.00 (Ткаченко В.М.)

 

 

 

 

 

Книжкові виставки та тематичні полиці : «Конституція України – закон життя, закон дії», «Основний закон країни» (Чернишова М.М.)

Усний журнал «Я – громадянин України» (Чернишова М.М.)

22

23

24

25

26

27

28

Апаратна нарада 9.00    Засідання представників місцевих дозвільних органів 15.00 (Решетнюк О.В.)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Лінія прямого телефонного зв’язку 10.00-12.00 (Ткаченко В.М.)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Лінія «Телефон довіри» 10.00-12.00 (Філіппова Т.Ю. Засідання дорадчого органу при секторі у справах сім»ї, молоді та спорту (Єфімов Ф.П.)

Засідання Координаційної Ради з питань надання одноразової матеріальної допомоги гостро потребуючим громадянам району 10.00 (Замараєва І.К.)

Засідання Координаційної ради з питань безпеки дорожнього руху в Арцизькому районі (Гранич О.П.)

 

Особистий прийом громадян першим заступником голови райдержадміністрації 10.15-13.00

Засідання комісії з питань захисту    прав дитини 14.30.

Засідання координаційної ради у справах дітей 15.00 

Навчання державних службовців апарату, управлінь та відділів РДА 15.00 (Ткаченко В.М.)

Круглий стіл за участю громадськості та воїнів АТО з нагоди Дня Конституції України (Небога Г.А.)

Урочисті заходи до Дня Конституції України 14.00 (Чернишова М.М., Костромицька С.О.)

 

Книжкові виставки та тематичні полиці : «Конституція України – закон життя, закон дії», «Основний закон країни» (Чернишова М.М.)

Цикл бесід «Жити за законами держави», «Конституція незалежної держави» , «Найголовніший закон» (Чернишова М.М.)

29

30

 

 

 

 

 

Урок історії «Пилип Орлик – український патріот, творець першої Конституції України» (Чернишова М.М.)

Апаратна нарада 9.00

Лінія прямого телефонного зв’язку 10.00-12.00

( Гранич О.П.)

 

 

 

 

 

 

 


       Керівник апарату  районної державної адміністрації                                                                                                                                                          В.М. Ткаченко