02.03.2015

БЕРЕЗЕЬ

   ПЛАН   КАЛЕНДАР

основних  заходів, що   проводяться  в Арцизькому районі у березні  2015 року

 

ПОНЕДІЛОК

ВІВТОРОК

СЕРЕДА

ЧЕТВЕР

П’ЯТНИЦЯ

СУБОТА

НЕДІЛЯ

 

 

 

 

 

 

 

1

 

 

 

 

 

 

 

Районні змагання з волейболу  серед ветеранів 10.00  (Єфімов Ф.П.)

 

 

 

 

 

 

2

3

4

5

6

7

8

 

Апаратна нарада 9.00

Засідання робочої групи з легалізації заробітної плати та зайнятості населення 11.30 (Замараєва І.К.)   

Засідання представників місцевих дозвільних органів 15.00 (Решетнюк О.В.)

 

Лінія прямого телефонного зв’язку 10.00-12.00 (Адзєріхо А.П.)

Особистий прийом громадян першим заступником голови райдержадміністрації 18.00-20.00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Лінія «Телефон довіри» 10.00-12.00 (Філіппова Т.Ю.)

 

Засідання Громадської ради при районній державній адміністрації (Небога Г.А.)

 

Урочисті збори та концерт до Міжнародного жіночого дня «Жінко, ти завжди велична!» 15.00 (Єфімов Ф.П., Костромицька С.О., Чернишова М.М.)

«Круглий» стіл за участю громадськості з питань гендерної політики (Небога Г.А.)

Святковий концерт дитячої музичної школи  до Міжнародного жіночого дня   «Свято нашої мами» (Чернишова М.М.)

Святкові заходи до міжнародного жіночого дня «Наші мами завжди з нами» (Чернишова М.М.)

 

9

10

11

12

13

14

15

 Урочисті збори та покладання квітів до пам’ятника Т.Г. Шевченку на честь його Дня народження 9.00 (Костромицька С.О., Чернишова М.М.)

Апаратна нарада 9.00   

Лінія прямого телефонного зв’язку 10.00-12.00 (Решетнюк О.В.)

Засідання робочої групи з питань розв’язання соціально-побутових умов вимушених переселенців 10.00 (Єфімов Ф.П.)

Семінар - нарада з керівниками с/г підприємств, головами фермерських господарств усіх форм власності, головними агрономами та інженерами с/г підприємств усіх форм власності з питань проведення комплексу весняно-польових робіт 14.00 (Михайлов А.А.)

Лінія «Телефон довіри» 10.00-12.00 (Філіппова Т.Ю.)

Районні змагання серед школярів з настільного тенісу, шашок, шахів 10.00 (Адзєріхо А.П., Єфімов Ф.П.)

Засідання клубу «Сузір’я» : «Жіночі сторінки історії України» 11.00 (Чернишова М.М.)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Рейди по сім’ям, де існує загроза, або вчинено насильство за місцем проживання (Єфімов Ф.П.)

Засідання економічної ради 10.00            (Гранич О.П.)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Засідання організаційного комітету конкурсу «Кращий державний службовець» 16.00 (Ткаченко В.М.)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Шевченківські читання Святе і безмежне Кобзареве слово» Чернишова М.М. )

Районні змагання з волейболу (чоловіки) серед ветеранів 10.00 (Єфімов Ф.П.)

 

16

17

18

19

20

21

22

Апаратна нарада 9.00    Засідання представників місцевих дозвільних органів 15.00 (Решетнюк О.В.)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Лінія прямого телефонного зв’язку 10.00-12.00 (Єфімов Ф.П.)

Засідання комісії з енергозабезпечення та розрахунків за енергоносії 11.00 (Гранич О.П.)

 

Особистий прийом громадян першим заступником голови райдержадміністрації 10.15-13.00

Лінія «Телефон довіри» 10.00-12.00 (Філіппова Т.Ю.)

Засідання комісії з перевірок обсягів та вартості наданих житлово-комунальних послуг, розгляду питань заборгованості за житлово-комунальні послуги, надання допомоги громадянам в оформленні субсидій та проведенні відповідної роз’яснювальної роботи серед населення 11.00          ( Гранич О.П.)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Районні змагання серед школярів з настільного тенісу, шашок, шахів 12.00 (Адзєріхо А.П., Єфімов Ф.П.)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Засідання дорадчого органу при секторі у справах сім»ї, молоді та спорту 15.00 (Єфімов Ф.П.)

Засідання спостережної комісії 10.00 (Гранич О.П.)

Засідання районної атестаційної комісії 15.00 (Адзєріхо А.П.)

Шевченківські читання Святе і безмежне Кобзареве слово» Чернишова М.М. )

Районні змагання  48-ї спартакіади н/тенісу, гирьового спорту та шашок 10.00 (Єфімов Ф.П.)

23

24

25

26

27

28

29

Апаратна нарада 9.00   

Засідання представників місцевих дозвільних органів 15.00 (Решетнюк О.В.)

Профілактичні рейди «Діти вулиці», «Вокзал», «Підліток» (Мінчев А.І.)

 

Лінія прямого телефонного зв’язку 10.00-12.00

( Мераджи Г.С.)

Засідання Координаційної ради з питань безпеки дорожнього руху в Арцизькому районі (Бончев А.М.)

Лінія «Телефон довіри» 10.00-12.00 (Філіппова Т.Ю.)

Колегія відділу освіти 9.00   ( Адзєріхо А.П.)

Засідання Координаційної Ради з питань надання одноразової матеріальної допомоги гостро потребуючим громадянам району 10.00 (Замараєва І.К.)

Засідання федерації  футболу Арцизького району 10.00 (Єфімов Ф.П.)

Навчання державних службовців апарату, управлінь та відділів РДА 16.00 (Ткаченко В.М.)

 

Особистий прийом громадян першим заступником голови райдержадміністрації 10.15-13.00

Засідання методичної ради 9.00 (Адзєріхо А.П.)

Засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій  10.00 (Гранич О.П.)

Засідання комісії з питань захисту    прав дитини 14.00.

Засідання координаційної ради у справах дітей 15.00 

 

 

 

Засідання Координаційної ради з питань розвитку підприємництва 10.00 (Гранич О.П.)

Спільне засідання Громадської і Політичної рад 15.00   (Небога Г.А.)

Засідання районної ради з питань сім»ї, гендерної рівності, демографічного розвитку та протидії торгівлі людьми 14.30 (Єфімов Ф.П.)

Районні змагання серед школярів з футболу «Шкіряний м’яч» 10.00 (Адзєріхо А.П., Єфімов Ф.П.)

Районний конкурс «Молодь обирає здоров’я» 10.00 (Єфімов Ф.П.)

30

31

 

 

 

 

 

Апаратна нарада 9.00 

  Засідання представників місцевих дозвільних органів 15.00 (Решетнюк О.В.)

 

Лінія прямого телефонного зв’язку 10.00-12.00

( Бончев А.М.)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Керівник апарату  районної державної адміністрації                                                                                                                                                                 В.М. Ткаченко