РІШЕННЯ Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земель

 

 

 

УКРАЇНА

ОДЕСЬКА ОБЛАСТЬ

АРЦИЗЬКИЙ РАЙОН

ГЛАВАНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

                                                              РІШЕННЯ

                                                            с.Главані

 

Про затвердження технічної документації

з нормативної грошової оцінки земель

села Главані Главанської  сільської ради

Арцизького району Одеської області.

 

Відповідно до Законів України «Про оренду землі», «Про оцінку земель», Земельного кодексу України , Податкового кодексу України з метою економічного регулювання земельних відносин при визначенні розміру земельного податку та орендної плати за земельні ділянки державної та комунальної власності, державного мита при міні, спадкуванні та даруванні земельних ділянок, визначенні втрат сільськогосподарського та лісогосподарського виробництва, розробки показників та механізмів економічного стимулювання раціонального використання та охорони земель, відчудження земельних ділянок площею понад 50 гектарів, що належать до державної або комунальної власності, для розміщення відкритих спортивних і фізкультурно-оздоровчих споруд, розглянувши технічну документацію з нормативної грошової оцінки земель села Главані Главанської сільської ради Арцизького району Одеської області розроблену ДП « Одеський інститут землеустрою» керуючись статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» Главанська сільська рада, -

 

ВИРІШИЛА:

 

 1. Затвердити технічну документацію з нормативної грошової оцінки земель села Главані, Главанської  сільської ради, Арцизького району Одеської області (додається).

 

 1. Ввести в дію результати грошової оцінки земель села Главані, Главанської  сільської ради, Арцизького району Одеської області Одеської області, що затверджені пунктом 1 цього рішення відповідно до вимог Податкового кодексу України.
 2. Після введення в дію оновленої нормативної грошової оцінки припинити дію нормативної грошової оцінки земель  села Главані, Главанської  сільської ради, Арцизького району Одеської області Одеської області, розроблену у 2009 році ДП «Одеський інститут землеустрою» та затверджену рішенням сесії Главанської сільської ради від 10 грудня 2009року №287-У.

 

 1. З дати введення в дію нормативної грошової оцінки, провести згідно з чинним законодавством України перерахування орендної плати та ввести відповідні зміни до договорів оренди землі розділ «Орендна плата» за земельні ділянки, які раніше були надані в оренду суб’єктам підприємницької діяльності.

 

 1. Надати Відділу Держземагентства в Арцизькому районі Одеської області відомості щодо нормативної грошової оцінки земель села Главані Главанської сільської ради Арцизького району Одеської області та рішення щодо ії затвердження.

 

 1. Довести до відома Арцизької ОДПІ ГУ  ДФС в Одеській області  відомості про введення в дію оновленої нормативної грошової оцінки земель села Главані Главанської сільської ради Арцизького району Одеської області.

 

 1. Повідомити власників та користувачів землі про введення в дію оновленої нормативної грошової оцінки земель села Главані Главанської сільської ради Арцизького району Одеської області.

 

 1. Повідомити підприємства, установи, організації, що є землекористувачами і власниками землі про застосування результатів грошової оцінки земель села Главані Главанської сільської ради Арцизького району Одеської області.

 

 1. Дане рішення опублікувати в засобах масової інформації.

 

 1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну планово-бюджетну комісію (Муратков М.М.)та постійну депутатську комісію з зпитань агропромислового комплексу та охорони природи (голова Куйтуклу Д.В.).

 

             Сільський голова                                                      Т.М.Капова

 

 

 

№355-УІ

від 02.07.2015

 

 

 

 

 

 

 

 

УКРАЇНА

ОДЕСЬКА ОБЛАСТЬ

АРЦИЗЬКИЙ РАЙОН

ВЕСЕЛОКУТСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

                                                              РІШЕННЯ

                                                            с. Веселий Кут

 

 

 

Про затвердження технічної документації

з нормативної грошової оцінки земель

с. Веселий Кут та с.Роща  Веселокутської

 сільської ради Арцизького району Одеської області.

 

 

 

Відповідно до Законів України «Про оренду землі», «Про оцінку земель», Земельного кодексу України , Податкового кодексу України з метою економічного регулювання земельних відносин при визначенні розміру земельного податку та орендної плати за земельні ділянки державної та комунальної власності, державного мита при міні, спадкуванні та даруванні земельних ділянок, визначенні втрат сільськогосподарського та лісогосподарського виробництва, розробки показників та механізмів економічного стимулювання раціонального використання та охорони земель, відчудження земельних ділянок площею понад 50 гектарів, що належать до державної або комунальної власності, для розміщення відкритих спортивних і фізкультурно-оздоровчих споруд, розглянувши технічну документацію з нормативної грошової оцінки земель с.Веселий Кут та с.Роща Веселокутської сільської ради Арцизького району Одеської області розроблену ДП « Одеський інститут землеустрою» керуючись статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» Веселокутська сільська рада, -

 

ВИРІШИЛА:

 

 1. Затвердити технічну документацію з нормативної грошової оцінки земель с.Веселий Кут та с.Роща, Веселокутської  сільської ради, Арцизького району Одеської області (додається).

 

 1. Ввести в дію результати грошової оцінки земель с.Веселий Кут та с.Роща, Веселокутської  сільської ради, Арцизького району Одеської області Одеської області, що затверджені пунктом 1 цього рішення відповідно до вимог Податкового кодексу України.
 2. Після введення в дію оновленої нормативної грошової оцінки припинити дію нормативної грошової оцінки земель  с.Веселий Кут та с.Роща, Веселокутської сільської ради, Арцизького району Одеської області Одеської області, розроблену у 2009 році ДП «Одеський інститут землеустрою» та затверджену рішенням сесії Веселокутської сільської ради від 04грудня 2009року №215-У.

 

 1. З дати введення в дію нормативної грошової оцінки, провести згідно з чинним законодавством України перерахування орендної плати та ввести відповідні зміни до договорів оренди землі розділ «Орендна плата» за земельні ділянки, які раніше були надані в оренду суб’єктам підприємницької діяльності.

 

 1. Надати Відділу Держземагентства в Арцизькому районі Одеської області відомості щодо нормативної грошової оцінки земель с.Веселий Кут та с.Роща, Веселокутської сільської ради Арцизького району Одеської області та рішення щодо ії затвердження.

 

 1. Довести до відома Арцизької ОДПІ ГУ  ДФС в Одеській області  відомості про введення в дію оновленої нормативної грошової оцінки земель с.Веселий Кут та с.Роща, Веселокутської сільської ради Арцизького району Одеської області.

 

 1. Повідомити власників та користувачів землі про введення в дію оновленої нормативної грошової оцінки земель с.Веселий Кут та с.Роща, Веселокутської сільської ради Арцизького району Одеської області.

 

 1. Повідомити підприємства, установи, організації, що є землекористувачами і власниками землі про застосування результатів грошової оцінки земель с.Веселий Кут та с.Роща, Веселокутської сільської ради Арцизького району Одеської області.

 

 1. Дане рішення опублікувати в засобах масової інформації.

 

 1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань бюджету, фінансів, планування та обліку (Стоянов М.Г.), та на постійну комісію з питань регулювання земельних відносин, охорони  навколишнього середовища, будівництва, житлово-комунального господарства (Петров П.І.)

 

              Сільський голова                                                      І.І.Штирбулов

 

 

 

№376-УІ

від 03.07.2015

 

 

 

 

 

УКРАЇНА

ОДЕСЬКА ОБЛАСТЬ

АРЦИЗЬКИЙ РАЙОН

ВИНОГРАДІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

                                                              РІШЕННЯ

                                                            с. Виноградівка

 

 

 

Про затвердження технічної документації

з нормативної грошової оцінки земель

с. Виноградівка та с.Плоцьк  Виноградівської

 сільської ради Арцизького району Одеської області.

 

 

 

Відповідно до Законів України «Про оренду землі», «Про оцінку земель», Земельного кодексу України , Податкового кодексу України з метою економічного регулювання земельних відносин при визначенні розміру земельного податку та орендної плати за земельні ділянки державної та комунальної власності, державного мита при міні, спадкуванні та даруванні земельних ділянок, визначенні втрат сільськогосподарського та лісогосподарського виробництва, розробки показників та механізмів економічного стимулювання раціонального використання та охорони земель, відчудження земельних ділянок площею понад 50 гектарів, що належать до державної або комунальної власності, для розміщення відкритих спортивних і фізкультурно-оздоровчих споруд, розглянувши технічну документацію з нормативної грошової оцінки земель с. Виноградівка та с.Плоцьк  Виноградівської сільської ради Арцизького району Одеської області розроблену ДП « Одеський інститут землеустрою» керуючись статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» Виноградівська сільська рада, -

 

ВИРІШИЛА:

 

 1. Затвердити технічну документацію з нормативної грошової оцінки земель с. Виноградівка та с.Плоцьк  Виноградівської сільської ради, Арцизького району Одеської області (додається).

 

 1. Ввести в дію результати грошової оцінки земель с. Виноградівка та с.Плоцьк  Виноградівської  сільської ради, Арцизького району Одеської області Одеської області, що затверджені пунктом 1 цього рішення відповідно до вимог Податкового кодексу України.
 2. Після введення в дію оновленої нормативної грошової оцінки припинити дію нормативної грошової оцінки земель  с. Виноградівка та с.Плоцьк  Виноградівської сільської ради, Арцизького району Одеської області Одеської області, розроблену у 2009 році ДП «Одеський інститут землеустрою» та затверджену рішенням сесії Виноградівської сільської ради від 08 грудня 2009року №742-У.

 

 1. З дати введення в дію нормативної грошової оцінки, провести згідно з чинним законодавством України перерахування орендної плати та ввести відповідні зміни до договорів оренди землі розділ «Орендна плата» за земельні ділянки, які раніше були надані в оренду суб’єктам підприємницької діяльності.

 

 1. Надати Відділу Держземагентства в Арцизькому районі Одеської області відомості щодо нормативної грошової оцінки земель с. Виноградівка та с.Плоцьк  Виноградівської сільської ради Арцизького району Одеської області та рішення щодо ії затвердження.

 

 1. Довести до відома Арцизької ОДПІ ГУ  ДФС в Одеській області  відомості про введення в дію оновленої нормативної грошової оцінки земель с. Виноградівка та с.Плоцьк  Виноградівської сільської ради Арцизького району Одеської області.

 

 1. Повідомити власників та користувачів землі про введення в дію оновленої нормативної грошової оцінки земель с. Виноградівка та с.Плоцьк  Виноградівської сільської ради Арцизького району Одеської області.

 

 1. Повідомити підприємства, установи, організації, що є землекористувачами і власниками землі про застосування результатів грошової оцінки земель с. Виноградівка та с.Плоцьк  Виноградівської сільської ради Арцизького району Одеської області.

 

 1. Дане рішення опублікувати в засобах масової інформації.

 

 1.  Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну планово-бюджетну комісію (Парпуланська Л.К.) .та на постійну комісію по сільському господарству та охороні природи (Раду лов Д.Г.)

 

 

 

              Сільський голова                                                      А.І.Грозов

 

№ 396-УІ

від 01.07.2015

 

 

 

 

УКРАЇНА

ОДЕСЬКА ОБЛАСТЬ

АРЦИЗЬКИЙ РАЙОН

ВОЗНЕСЕНСЬКА ПЕРША СІЛЬСЬКА РАДА

                                                              РІШЕННЯ

                                                            с.Вознесенка Перша

 

 

 

Про затвердження технічної документації

з нормативної грошової оцінки земель

с. Вознесенка Перша, с.Вишняки та с.Новомирне

  Вознесенської Першої  сільської ради

Арцизького району Одеської області.

 

 

 

Відповідно до Законів України «Про оренду землі», «Про оцінку земель», Земельного кодексу України , Податкового кодексу України з метою економічного регулювання земельних відносин при визначенні розміру земельного податку та орендної плати за земельні ділянки державної та комунальної власності, державного мита при міні, спадкуванні та даруванні земельних ділянок, визначенні втрат сільськогосподарського та лісогосподарського виробництва, розробки показників та механізмів економічного стимулювання раціонального використання та охорони земель, відчудження земельних ділянок площею понад 50 гектарів, що належать до державної або комунальної власності, для розміщення відкритих спортивних і фізкультурно-оздоровчих споруд, розглянувши технічну документацію з нормативної грошової оцінки земель с. Вознесенка Перша, с.Вишняки та с.Новомирне  Вознесенської Першої  сільської ради Арцизького району Одеської області розроблену ДП « Одеський інститут землеустрою» керуючись статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» Вознесенська Перша сільська рада, -

 

ВИРІШИЛА:

 

       1.Затвердити технічну документацію з нормативної грошової оцінки земель с. Вознесенка Перша, с.Вишняки та с.Новомирне  Вознесенської Першої  сільської ради, Арцизького району Одеської області (додається).

 

2.Ввести в дію результати грошової оцінки земель с. Вознесенка Перша, с.Вишняки та с.Новомирне  Вознесенської Першої  сільської ради, Арцизького району Одеської області Одеської області, що затверджені пунктом 1 цього рішення відповідно до вимог Податкового кодексу України.

3.Після введення в дію оновленої нормативної грошової оцінки припинити дію нормативної грошової оцінки земель  с. Вознесенка Перша, с.Вишняки та с.Новомирне  Вознесенської Першої  сільської ради, Арцизького району Одеської області Одеської області, розроблену у 2009 році ДП «Одеський інститут землеустрою» та затверджену рішенням сесії Вознесенської Першої сільської ради від 11 грудня 2009року №397-У.

 

 1. З дати введення в дію нормативної грошової оцінки, провести згідно з чинним законодавством України перерахування орендної плати та ввести відповідні зміни до договорів оренди землі розділ «Орендна плата» за земельні ділянки, які раніше були надані в оренду суб’єктам підприємницької діяльності.

 

5.Надати Відділу Держземагентства в Арцизькому районі Одеської області відомості щодо нормативної грошової оцінки земель с. Вознесенка Перша, с.Вишняки та с.Новомирне  Вознесенської Першої  сільської ради Арцизького району Одеської області та рішення щодо ії затвердження.

 

6.Довести до відома Арцизької ОДПІ ГУ  ДФС в Одеській області  відомості про введення в дію оновленої нормативної грошової оцінки земель с. Вознесенка Перша, с.Вишняки та с.Новомирне  Вознесенської Першої  сільської ради Арцизького району Одеської області.

 

7.Повідомити власників та користувачів землі про введення в дію оновленої нормативної грошової оцінки земель с. Вознесенка Перша, с.Вишняки та с.Новомирне  Вознесенської Першої  сільської ради Арцизького району Одеської області.

 

8.Повідомити підприємства, установи, організації, що є землекористувачами і власниками землі про застосування результатів грошової оцінки земель с. Вознесенка Перша, с.Вишняки та с.Новомирне  Вознесенської Першої  сільської ради Арцизького району Одеської області.

 

9.Дане рішення опублікувати в засобах масової інформації.

 

  10.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну планово-   бюджетну комісію (Мартин Тетяна Степанівна) та на постійну комісію з питань агропромислового комплексу ( Єлькін Федір Егорович).

 

 

 

       Сільський голова                                                      Т.М.Дудкіна

 

 

 

№316-УІ

від 30.06.2015

 

 

 

 

УКРАЇНА

ОДЕСЬКА ОБЛАСТЬ

АРЦИЗЬКИЙ РАЙОН

НОВОКАПЛАНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

                                                              РІШЕННЯ

                                                            с.Нові Каплані

 

 

 

Про затвердження технічної документації

з нормативної грошової оцінки земель

с. Нові Каплані та с.Василівка Новокапланівської

 сільської ради Арцизького району Одеської області.

 

 

 

Відповідно до Законів України «Про оренду землі», «Про оцінку земель», Земельного кодексу України , Податкового кодексу України з метою економічного регулювання земельних відносин при визначенні розміру земельного податку та орендної плати за земельні ділянки державної та комунальної власності, державного мита при міні, спадкуванні та даруванні земельних ділянок, визначенні втрат сільськогосподарського та лісогосподарського виробництва, розробки показників та механізмів економічного стимулювання раціонального використання та охорони земель, відчудження земельних ділянок площею понад 50 гектарів, що належать до державної або комунальної власності, для розміщення відкритих спортивних і фізкультурно-оздоровчих споруд, розглянувши технічну документацію з нормативної грошової оцінки земель с. Нові Каплані та с.Василівка Новокапланівської сільської ради Арцизького району Одеської області розроблену ДП « Одеський інститут землеустрою» керуючись статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» Новокапланівська  сільська рада, -

 

ВИРІШИЛА:

 

 1. Затвердити технічну документацію з нормативної грошової оцінки земель с. Нові Каплані та с.Василівка Новокапланівської сільської ради, Арцизького району Одеської області (додається).

 

 1. Ввести в дію результати грошової оцінки земель с. Нові Каплані та с.Василівка Новокапланівської  сільської ради, Арцизького району Одеської області Одеської області, що затверджені пунктом 1 цього рішення відповідно до вимог Податкового кодексу України.
 2. Після введення в дію оновленої нормативної грошової оцінки припинити дію нормативної грошової оцінки земель  с. Нові Каплані та с.Василівка Новокапланівської сільської ради, Арцизького району Одеської області Одеської області, розроблену у 2009 році ДП «Одеський інститут землеустрою» та затверджену рішенням сесії Новокапланівської сільської ради від 11 грудня 2009року №198-У.

 

 1. З дати введення в дію нормативної грошової оцінки, провести згідно з чинним законодавством України перерахування орендної плати та ввести відповідні зміни до договорів оренди землі розділ «Орендна плата» за земельні ділянки, які раніше були надані в оренду суб’єктам підприємницької діяльності.

 

 1. Надати Відділу Держземагентства в Арцизькому районі Одеської області відомості щодо нормативної грошової оцінки земель с. Нові Каплані та с.Василівка Новокапланівської сільської ради Арцизького району Одеської області та рішення щодо ії затвердження.

 

 1. Довести до відома Арцизької ОДПІ ГУ  ДФС в Одеській області  відомості про введення в дію оновленої нормативної грошової оцінки земель с. Нові Каплані та с.Василівка Новокапланівської сільської ради Арцизького району Одеської області.

 

 1. Повідомити власників та користувачів землі про введення в дію оновленої нормативної грошової оцінки земель с. Нові Каплані та с.Василівка Новокапланівської сільської ради Арцизького району Одеської області.

 

 1. Повідомити підприємства, установи, організації, що є землекористувачами і власниками землі про застосування результатів грошової оцінки земель с. Нові Каплані та с.Василівка Новокапланівської сільської ради Арцизького району Одеської області.

 

 1. Дане рішення опублікувати в засобах масової інформації.

 

 1.  Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з  питань планування, бюджету та фінансів (Димитрова Олена Никифорівна)та на постійну комісію з питань землеустрою та земельних правопорушень, охорони здоров’я, освіти, культури, захисту прав споживачів, екології, у справах молоді та спорту (Каменєва Марія Кирилівна).

 

 

            Сільський голова                                                      Т.П.Писарогло

 

№371-УІ

від 02.07.2015

 

 

 

 

УКРАЇНА

ОДЕСЬКА ОБЛАСТЬ

АРЦИЗЬКИЙ РАЙОН

ХОЛМСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

                                                              РІШЕННЯ

                                                            с.Холмська

 

 

Про затвердження технічної документації

з нормативної грошової оцінки земель

с. Холмське та с.Новохолмське Холмської

 сільської ради Арцизького району Одеської області.

 

 

 

Відповідно до Законів України «Про оренду землі», «Про оцінку земель», Земельного кодексу України , Податкового кодексу України з метою економічного регулювання земельних відносин при визначенні розміру земельного податку та орендної плати за земельні ділянки державної та комунальної власності, державного мита при міні, спадкуванні та даруванні земельних ділянок, визначенні втрат сільськогосподарського та лісогосподарського виробництва, розробки показників та механізмів економічного стимулювання раціонального використання та охорони земель, відчудження земельних ділянок площею понад 50 гектарів, що належать до державної або комунальної власності, для розміщення відкритих спортивних і фізкультурно-оздоровчих споруд, розглянувши технічну документацію з нормативної грошової оцінки земель с.Холмське та с.Новохолмське Холмської  сільської ради Арцизького району Одеської області розроблену ДП « Одеський інститут землеустрою» керуючись статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» Холмська  сільська рада, -

 

ВИРІШИЛА:

 

 1. Затвердити технічну документацію з нормативної грошової оцінки земель с.Холмське та с.Новохолмське Холмської сільської ради, Арцизького району Одеської області (додається).

 

 1. Ввести в дію результати грошової оцінки земель с.Холмське та с.Новохолмське Холмської сільської ради, Арцизького району Одеської області Одеської області, що затверджені пунктом 1 цього рішення відповідно до вимог Податкового кодексу України.
 2. Після введення в дію оновленої нормативної грошової оцінки припинити дію нормативної грошової оцінки земель  с.Холмське та с.Новохолмське Холмської сільської ради, Арцизького району Одеської області Одеської області, розроблену у 2009 році ДП «Одеський інститут землеустрою» та затверджену рішенням сесії Холмської сільської ради від 08 грудня 2009року №361-У.

 

 1. З дати введення в дію нормативної грошової оцінки, провести згідно з чинним законодавством України перерахування орендної плати та ввести відповідні зміни до договорів оренди землі розділ «Орендна плата» за земельні ділянки, які раніше були надані в оренду суб’єктам підприємницької діяльності.

 

 1. Надати Відділу Держземагентства в Арцизькому районі Одеської області відомості щодо нормативної грошової оцінки земель с.Холмське та с.Новохолмське Холмської сільської ради Арцизького району Одеської області та рішення щодо ії затвердження.

 

 1. Довести до відома Арцизької ОДПІ ГУ  ДФС в Одеській області  відомості про введення в дію оновленої нормативної грошової оцінки земель с.Холмське та с.Новохолмське Холмської сільської ради Арцизького району Одеської області.

 

 1. Повідомити власників та користувачів землі про введення в дію оновленої нормативної грошової оцінки земель с.Холмське та с.Новохолмське Холмської сільської ради Арцизького району Одеської області.

 

 1. Повідомити підприємства, установи, організації, що є землекористувачами і власниками землі про застосування результатів грошової оцінки земель  с.Холмське та с.Новохолмське Холмської сільської ради Арцизького району Одеської області.

 

 1. Дане рішення опублікувати в засобах масової інформації.

 

 1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію  з питань місцевого бюджету, фінансування, соціально-економічного та культурного розвитку села (Пельтек Микола Трифонович), та на постійну комісію з питань агропромислового комплексу, земельної реформи та охорони навколишнього середовища (Федоров Дмитро Георгійович).

 

              сільський голова                                                      Д.С.Балабан

 

 

№336-УІ

від 02.07.2015

 

 

 

УКРАЇНА

ОДЕСЬКА ОБЛАСТЬ

АРЦИЗЬКИЙ РАЙОН

ПАВЛІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

                                                              РІШЕННЯ

                                                            с.Павлівка

 

 

Про затвердження технічної документації

з нормативної грошової оцінки земель

с.Павлівка та с. Зелена Балка Павлвської

 сільської ради Арцизького району Одеської області.

 

 

 

Відповідно до Законів України «Про оренду землі», «Про оцінку земель», Земельного кодексу України , Податкового кодексу України з метою економічного регулювання земельних відносин при визначенні розміру земельного податку та орендної плати за земельні ділянки державної та комунальної власності, державного мита при міні, спадкуванні та даруванні земельних ділянок, визначенні втрат сільськогосподарського та лісогосподарського виробництва, розробки показників та механізмів економічного стимулювання раціонального використання та охорони земель, відчудження земельних ділянок площею понад 50 гектарів, що належать до державної або комунальної власності, для розміщення відкритих спортивних і фізкультурно-оздоровчих споруд, розглянувши технічну документацію з нормативної грошової оцінки земель с.Павлівка та с. Зелена Балка Павлвської сільської ради Арцизького району Одеської області розроблену ДП « Одеський інститут землеустрою» керуючись статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» Холмська  сільська рада, -

 

ВИРІШИЛА:

 

 1. Затвердити технічну документацію з нормативної грошової оцінки земель с.Павлівка та с. Зелена Балка  Павлівської сільської ради, Арцизького району Одеської області (додається).

 

 1. Ввести в дію результати грошової оцінки земель с.Павлівка та с. Зелена Балка Павлівської сільської ради, Арцизького району Одеської області Одеської області, що затверджені пунктом 1 цього рішення відповідно до вимог Податкового кодексу України.
 2. Після введення в дію оновленої нормативної грошової оцінки припинити дію нормативної грошової оцінки земель  с.Павлівка та с. Зелена Балка Павлівської сільської ради, Арцизького району Одеської області Одеської області, розроблену у 2009 році ДП «Одеський інститут землеустрою» та затверджену рішенням сесії Павлівської сільської ради від 01 грудня 2009року №219-У.

 

 1. З дати введення в дію нормативної грошової оцінки, провести згідно з чинним законодавством України перерахування орендної плати та ввести відповідні зміни до договорів оренди землі розділ «Орендна плата» за земельні ділянки, які раніше були надані в оренду суб’єктам підприємницької діяльності.

 

 1. Надати Відділу Держземагентства в Арцизькому районі Одеської області відомості щодо нормативної грошової оцінки земель с.Павлівка та с. Зелена Балка Павлівської сільської ради Арцизького району Одеської області та рішення щодо ії затвердження.

 

 1. Довести до відома Арцизької ОДПІ ГУ  ДФС в Одеській області  відомості про введення в дію оновленої нормативної грошової оцінки земель с.Павлівка та с. Зелена Балка Павлівської сільської ради Арцизького району Одеської області.

 

 1. Повідомити власників та користувачів землі про введення в дію оновленої нормативної грошової оцінки земель с.Павлівка та с. Зелена Балка Павлівської сільської ради Арцизького району Одеської області.

 

 1. Повідомити підприємства, установи, організації, що є землекористувачами і власниками землі про застосування результатів грошової оцінки земель с.Павлівка та с. Зелена Балка Павлівської сільської ради Арцизького району Одеської області.

 

 1. Дане рішення опублікувати в засобах масової інформації.

 

 1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань бюджету та регуляторної політики (Галкіна Мила Василівна),та на постійну комісію з земельних  питань та охорони природи ( Павлов Олексій Петрови).

 

 

 

            Сільський голова                                                      В.М.Горяйнов

 

 

 

№490-УІ

від 26.06.2015

 

 

 

 

УКРАЇНА

ОДЕСЬКА ОБЛАСТЬ

АРЦИЗЬКИЙ РАЙОН

ПРЯМОБАЛКІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

                                                              РІШЕННЯ

                                                            с.Главані

 

 

 

Про затвердження технічної документації

з нормативної грошової оцінки земель

с.Прямобалка Прямобалківської

 сільської ради Арцизького району Одеської області.

 

 

 

Відповідно до Законів України «Про оренду землі», «Про оцінку земель», Земельного кодексу України , Податкового кодексу України з метою економічного регулювання земельних відносин при визначенні розміру земельного податку та орендної плати за земельні ділянки державної та комунальної власності, державного мита при міні, спадкуванні та даруванні земельних ділянок, визначенні втрат сільськогосподарського та лісогосподарського виробництва, розробки показників та механізмів економічного стимулювання раціонального використання та охорони земель, відчудження земельних ділянок площею понад 50 гектарів, що належать до державної або комунальної власності, для розміщення відкритих спортивних і фізкультурно-оздоровчих споруд, розглянувши технічну документацію з нормативної грошової оцінки земель с.Прямобалка Прямобалківської сільської ради Арцизького району Одеської області розроблену ДП « Одеський інститут землеустрою» керуючись статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» Прямобалківська сільська рада, -

 

ВИРІШИЛА:

 

 1. Затвердити технічну документацію з нормативної грошової оцінки земель с.Прямобалка Прямоблаківської сільської ради, Арцизького району Одеської області (додається).

 

 1. Ввести в дію результати грошової оцінки земель с.Прямобалка Прямобалківської сільської ради, Арцизького району Одеської області Одеської області, що затверджені пунктом 1 цього рішення відповідно до вимог Податкового кодексу України.
 2. Після введення в дію оновленої нормативної грошової оцінки припинити дію нормативної грошової оцінки земель  с.Прямобалка Прямобалківської сільської ради, Арцизького району Одеської області Одеської області, розроблену у 2009 році ДП «Одеський інститут землеустрою» та затверджену рішенням сесії Прямобалківської сільської ради від 07грудня 2009року №184-У.

 

 1. З дати введення в дію нормативної грошової оцінки, провести згідно з чинним законодавством України перерахування орендної плати та ввести відповідні зміни до договорів оренди землі розділ «Орендна плата» за земельні ділянки, які раніше були надані в оренду суб’єктам підприємницької діяльності.

 

 1. Надати Відділу Держземагентства в Арцизькому районі Одеської області відомості щодо нормативної грошової оцінки земель с.Прямобалка Прямобалківської сільської ради Арцизького району Одеської області та рішення щодо ії затвердження.

 

 1. Довести до відома Арцизької ОДПІ ГУ  ДФС в Одеській області  відомості про введення в дію оновленої нормативної грошової оцінки земель с.Прямобалка Прямобалківської сільської ради Арцизького району Одеської області.

 

 1. Повідомити власників та користувачів землі про введення в дію оновленої нормативної грошової оцінки земель с.Прямобалка Прямобалківської сільської ради Арцизького району Одеської області.

 

 1. Повідомити підприємства, установи, організації, що є землекористувачами і власниками землі про застосування результатів грошової оцінки земель с.Прямобалка Прямобалківської сільської ради Арцизького району Одеської області.

 

 1. Дане рішення опублікувати в засобах масової інформації.

 

 1.  Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісія по фінансам, плануванню та бюджету (Нікова Валентина Михайлівна),

постійну комісію з сільського господарства та охороні навколишнього середовища (Баланюк  Раїса Василівна).

 

 

 

             Сільський голова                                                      М.Ф.Куц

 

 

 

№245-УІ

від 01.07.2015

 

 

 

 

 

 

УКРАЇНА

ОДЕСЬКА ОБЛАСТЬ

АРЦИЗЬКИЙ РАЙОН

КАМ»ЯНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

                                                              РІШЕННЯ

                                                            с.Кам»янське

 

 

 

Про затвердження технічної документації

з нормативної грошової оцінки земель

с. Кам»янське  Кам»янської

 сільської ради Арцизького району Одеської області.

 

 

 

Відповідно до Законів України «Про оренду землі», «Про оцінку земель», Земельного кодексу України , Податкового кодексу України з метою економічного регулювання земельних відносин при визначенні розміру земельного податку та орендної плати за земельні ділянки державної та комунальної власності, державного мита при міні, спадкуванні та даруванні земельних ділянок, визначенні втрат сільськогосподарського та лісогосподарського виробництва, розробки показників та механізмів економічного стимулювання раціонального використання та охорони земель, відчудження земельних ділянок площею понад 50 гектарів, що належать до державної або комунальної власності, для розміщення відкритих спортивних і фізкультурно-оздоровчих споруд, розглянувши технічну документацію з нормативної грошової оцінки земель с.Кам»янське  Кам»янської сільської ради Арцизького району Одеської області розроблену ДП « Одеський інститут землеустрою» керуючись статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» Кам»янська сільська рада, -

 

ВИРІШИЛА:

 

 1. Затвердити технічну документацію з нормативної грошової оцінки земель с.Кам»янська Кам»янської сільської ради, Арцизького району Одеської області (додається).

 

 1. Ввести в дію результати грошової оцінки земель с. Кам»янське Кам»янської сільської ради, Арцизького району Одеської області Одеської області, що затверджені пунктом 1 цього рішення відповідно до вимог Податкового кодексу України.
 2. Після введення в дію оновленої нормативної грошової оцінки припинити дію нормативної грошової оцінки земель  с.Кам»янська Кам»янської сільської ради, Арцизького району Одеської області Одеської області, розроблену у 2009 році ДП «Одеський інститут землеустрою» та затверджену рішенням сесії Кам»янської сільської ради від 02грудня 2009року №346-У.

 

 1. З дати введення в дію нормативної грошової оцінки, провести згідно з чинним законодавством України перерахування орендної плати та ввести відповідні зміни до договорів оренди землі розділ «Орендна плата» за земельні ділянки, які раніше були надані в оренду суб’єктам підприємницької діяльності.

 

 1. Надати Відділу Держземагентства в Арцизькому районі Одеської області відомості щодо нормативної грошової оцінки земель с.Кам»янська Кам»янської сільської ради Арцизького району Одеської області та рішення щодо ії затвердження.

 

 1. Довести до відома Арцизької ОДПІ ГУ  ДФС в Одеській області  відомості про введення в дію оновленої нормативної грошової оцінки земель с.Кам»янська Кам»янської сільської ради Арцизького району Одеської області.

 

 1. Повідомити власників та користувачів землі про введення в дію оновленої нормативної грошової оцінки земель с.Кам»янська Кам»янської сільської ради Арцизького району Одеської області.

 

 1. Повідомити підприємства, установи, організації, що є землекористувачами і власниками землі про застосування результатів грошової оцінки земель с.Кам»янська Кам»янської сільської ради Арцизького району Одеської області.

 

 1. Дане рішення опублікувати в засобах масової інформації.

 

 1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань  регламенту, депутатської діяльності, місцевого самоуправління, правових питань регуляторної політики соціально-економічного розвитку, бюджету, забезпечення законності, громадського порядку, боротьби з корупцією та організованою злочинністю  (Статова С.М.),та на постійну комісію з питань екології, надзвичайних ситуацій і ліквідації їх наслідків, аграрної політики, земельних відносин і природо використання, промисловості, будівництва, транспорту, доріг та зв’язку, паливно-енергетичному комплексу, енергозбереження та житлово-комунального господарства (Осадчук А.І.).

 

 

   Сільський голова                                                      О.С.Рибак

 

№321-УІ

від 03.07.2015

 

 

 

УКРАЇНА

ОДЕСЬКА ОБЛАСТЬ

АРЦИЗЬКИЙ РАЙОН

НОВОІВАНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

                                                              РІШЕННЯ

                                                            с.Нова Іванівка

 

 

Про затвердження технічної документації

з нормативної грошової оцінки земель

с.Нова Іванівка Новоіванівської

 сільської ради Арцизького району Одеської області.

 

 

 

Відповідно до Законів України «Про оренду землі», «Про оцінку земель», Земельного кодексу України , Податкового кодексу України з метою економічного регулювання земельних відносин при визначенні розміру земельного податку та орендної плати за земельні ділянки державної та комунальної власності, державного мита при міні, спадкуванні та даруванні земельних ділянок, визначенні втрат сільськогосподарського та лісогосподарського виробництва, розробки показників та механізмів економічного стимулювання раціонального використання та охорони земель, відчудження земельних ділянок площею понад 50 гектарів, що належать до державної або комунальної власності, для розміщення відкритих спортивних і фізкультурно-оздоровчих споруд, розглянувши технічну документацію з нормативної грошової оцінки земель с.Нова Іванівка Новоіваніввської сільської ради Арцизького району Одеської області розроблену ДП « Одеський інститут землеустрою» керуючись статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» Новоіванівська  сільська рада, -

 

ВИРІШИЛА:

 

 1. Затвердити технічну документацію з нормативної грошової оцінки земель с.Нова Іванівка Новоіванівської сільської ради, Арцизького району Одеської області (додається).

 

 1. Ввести в дію результати грошової оцінки земель с. Нова Іванівка Новоіванівської сільської ради, Арцизького району Одеської області Одеської області, що затверджені пунктом 1 цього рішення відповідно до вимог Податкового кодексу України.
 2. Після введення в дію оновленої нормативної грошової оцінки припинити дію нормативної грошової оцінки земель  с.Нова Іванівка Новоіванівської сільської ради, Арцизького району Одеської області Одеської області, розроблену у 2009 році ДП «Одеський інститут землеустрою» та затверджену рішенням сесії Новоіванівськоїсільської ради від 11грудня 2009року №350-У.

 

 1. З дати введення в дію нормативної грошової оцінки, провести згідно з чинним законодавством України перерахування орендної плати та ввести відповідні зміни до договорів оренди землі розділ «Орендна плата» за земельні ділянки, які раніше були надані в оренду суб’єктам підприємницької діяльності.

 

 1. Надати Відділу Держземагентства в Арцизькому районі Одеської області відомості щодо нормативної грошової оцінки земель с.Нова Іванівка Новоіванівської сільської ради Арцизького району Одеської області та рішення щодо ії затвердження.

 

 1. Довести до відома Арцизької ОДПІ ГУ  ДФС в Одеській області  відомості про введення в дію оновленої нормативної грошової оцінки земель с.Нова Іванівка Новоіванівської сільської ради Арцизького району Одеської області.

 

 1. Повідомити власників та користувачів землі про введення в дію оновленої нормативної грошової оцінки земель с.Нова Іванівка Новоіванівської сільської ради Арцизького району Одеської області.

 

 1. Повідомити підприємства, установи, організації, що є землекористувачами і власниками землі про застосування результатів грошової оцінки земель с. с.Нова Іванівка Новоіванівської сільської ради Арцизького району Одеської області.

 

 1. Дане рішення опублікувати в засобах масової інформації.

 

 1.  Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну  планово бюджетну комісію (Парванов Степан Миколайович),та на постійну комісію з питань сільського господарства, земельним відносинам та охорони(Нижикиойський Георгій Іванович).

 

 

              Сільський голова                                                      С.А.Черкес

 

 

№285-УІ

від 02.07.2015

 

 

 

 

 

 

УКРАЇНА

ОДЕСЬКА ОБЛАСТЬ

АРЦИЗЬКИЙ РАЙОН

ЗАДУНАЇВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

                                                              РІШЕННЯ

                                                            с.Задунаївка

 

 

Про затвердження технічної документації

з нормативної грошової оцінки земель

с.Задунаївка Задунаївської

 сільської ради Арцизького району Одеської області.

 

 

 

Відповідно до Законів України «Про оренду землі», «Про оцінку земель», Земельного кодексу України , Податкового кодексу України з метою економічного регулювання земельних відносин при визначенні розміру земельного податку та орендної плати за земельні ділянки державної та комунальної власності, державного мита при міні, спадкуванні та даруванні земельних ділянок, визначенні втрат сільськогосподарського та лісогосподарського виробництва, розробки показників та механізмів економічного стимулювання раціонального використання та охорони земель, відчудження земельних ділянок площею понад 50 гектарів, що належать до державної або комунальної власності, для розміщення відкритих спортивних і фізкультурно-оздоровчих споруд, розглянувши технічну документацію з нормативної грошової оцінки земель с.Задунаївка Задунаївської сільської ради Арцизького району Одеської області розроблену ДП « Одеський інститут землеустрою» керуючись статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» Задунаївська  сільська рада, -

 

ВИРІШИЛА:

 

 1. Затвердити технічну документацію з нормативної грошової оцінки земель с.Задугаївка Задунаївської сільської ради, Арцизького району Одеської області (додається).

 

 1. Ввести в дію результати грошової оцінки земель с. Задунаївка Задунаївської сільської ради, Арцизького району Одеської області Одеської області, що затверджені пунктом 1 цього рішення відповідно до вимог Податкового кодексу України.
 2. Після введення в дію оновленої нормативної грошової оцінки припинити дію нормативної грошової оцінки земель  с.Задунаївка Задунаївської сільської ради, Арцизького району Одеської області Одеської області, розроблену у 2009 році ДП «Одеський інститут землеустрою» та затверджену рішенням сесії Задунаївської сільської ради від 12грудня 2009року №221-У.

 

 1. З дати введення в дію нормативної грошової оцінки, провести згідно з чинним законодавством України перерахування орендної плати та ввести відповідні зміни до договорів оренди землі розділ «Орендна плата» за земельні ділянки, які раніше були надані в оренду суб’єктам підприємницької діяльності.

 

 1. Надати Відділу Держземагентства в Арцизькому районі Одеської області відомості щодо нормативної грошової оцінки земель с. Задунаївка Задунаївської сільської ради Арцизького району Одеської області та рішення щодо ії затвердження.

 

 1. Довести до відома Арцизької ОДПІ ГУ  ДФС в Одеській області  відомості про введення в дію оновленої нормативної грошової оцінки земель с. Задунаївка Задунаївської сільської ради Арцизького району Одеської області.

 

 1. Повідомити власників та користувачів землі про введення в дію оновленої нормативної грошової оцінки земель с. Задунаївка Задунаївської сільської ради Арцизького району Одеської області.

 

 1. Повідомити підприємства, установи, організації, що є землекористувачами і власниками землі про застосування результатів грошової оцінки земель с. Задунаївка Задунаївської сільської ради Арцизького району Одеської області.

 

 1. Дане рішення опублікувати в засобах масової інформації.

 

 1.  Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну планово бюджетну комісію (Волканова Олена Іванівна), на  постійну комісію по сільському господарству, охороні природи та земельним питанням(Ганчев Віктор Михайлович).

 

              Сільський голова                                                      Т.М.Романова

 

 

№171-УІ

від 03.07.2015

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

УКРАЇНА

ОДЕСЬКА ОБЛАСТЬ

АРЦИЗЬКИЙ РАЙОН

НАДЕЖДІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

                                                              РІШЕННЯ

                                                            с.Надеждівка

 

 

Про затвердження технічної документації

з нормативної грошової оцінки земель

с.Надеждівка Надеждівської

 сільської ради Арцизького району Одеської області.

 

 

 

Відповідно до Законів України «Про оренду землі», «Про оцінку земель», Земельного кодексу України , Податкового кодексу України з метою економічного регулювання земельних відносин при визначенні розміру земельного податку та орендної плати за земельні ділянки державної та комунальної власності, державного мита при міні, спадкуванні та даруванні земельних ділянок, визначенні втрат сільськогосподарського та лісогосподарського виробництва, розробки показників та механізмів економічного стимулювання раціонального використання та охорони земель, відчудження земельних ділянок площею понад 50 гектарів, що належать до державної або комунальної власності, для розміщення відкритих спортивних і фізкультурно-оздоровчих споруд, розглянувши технічну документацію з нормативної грошової оцінки земель с.Надеждівка Надеждівської

сільської ради Арцизького району Одеської області розроблену ДП « Одеський інститут землеустрою» керуючись статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» Надеждівська сільська рада, -

 

ВИРІШИЛА:

 

 1. Затвердити технічну документацію з нормативної грошової оцінки земель с.Надеждівка Надеждівської сільської ради, Арцизького району Одеської області (додається).

 

 1. Ввести в дію результати грошової оцінки земель с.Надеждівка Надеждівської сільської ради, Арцизького району Одеської області Одеської області, що затверджені пунктом 1 цього рішення відповідно до вимог Податкового кодексу України.
 2. Після введення в дію оновленої нормативної грошової оцінки припинити дію нормативної грошової оцінки земель  с.Надеждівка Надеждівської сільської ради, Арцизького району Одеської області Одеської області, розроблену у 2009 році ДП «Одеський інститут землеустрою» та затверджену рішенням сесії Надеждівської сільської ради від 17 грудня 2009року №155-У.

 

 1. З дати введення в дію нормативної грошової оцінки, провести згідно з чинним законодавством України перерахування орендної плати та ввести відповідні зміни до договорів оренди землі розділ «Орендна плата» за земельні ділянки, які раніше були надані в оренду суб’єктам підприємницької діяльності.

 

 1. Надати Відділу Держземагентства в Арцизькому районі Одеської області відомості щодо нормативної грошової оцінки земель с. Надеждівка Надеждівської сільської ради Арцизького району Одеської області та рішення щодо ії затвердження.

 

 1. Довести до відома Арцизької ОДПІ ГУ  ДФС в Одеській області  відомості про введення в дію оновленої нормативної грошової оцінки земель с.Надеждівка Надеждівської  сільської ради Арцизького району Одеської області.

 

 1. Повідомити власників та користувачів землі про введення в дію оновленої нормативної грошової оцінки земель с. Надеждівка Надеждівської сільської ради Арцизького району Одеської області.

 

 1. Повідомити підприємства, установи, організації, що є землекористувачами і власниками землі про застосування результатів грошової оцінки земель с. Надеждівка Надеждівської сільської ради Арцизького району Одеської області.

 

 1. Дане рішення опублікувати в засобах масової інформації.

 

 1.  Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну планово бюджетну комісію( Делик Е.Я.)та на постійну комісію з питань сільського господарства, регулювання земельних відносин, охорони навколишнього середовища та будівництва (Карагяур Т.А.)

 

              Сільський голова                                                      Д.С.Терзі

 

 

№200-УІ

від 02.07.2015

 

 

 

 

 

 

 

УКРАЇНА

ОДЕСЬКА ОБЛАСТЬ

АРЦИЗЬКИЙ РАЙОН

МИРНОПІЛЬСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

                                                              РІШЕННЯ

                                                            с.Мирнопілля

 

 

Про затвердження технічної документації

з нормативної грошової оцінки земель

с.Мирнопілля Мирнопільської

 сільської ради Арцизького району Одеської області.

 

 

 

Відповідно до Законів України «Про оренду землі», «Про оцінку земель», Земельного кодексу України , Податкового кодексу України з метою економічного регулювання земельних відносин при визначенні розміру земельного податку та орендної плати за земельні ділянки державної та комунальної власності, державного мита при міні, спадкуванні та даруванні земельних ділянок, визначенні втрат сільськогосподарського та лісогосподарського виробництва, розробки показників та механізмів економічного стимулювання раціонального використання та охорони земель, відчудження земельних ділянок площею понад 50 гектарів, що належать до державної або комунальної власності, для розміщення відкритих спортивних і фізкультурно-оздоровчих споруд, розглянувши технічну документацію з нормативної грошової оцінки земель с.Мирнопілля Мирнопільської сільської ради Арцизького району Одеської області розроблену ДП « Одеський інститут землеустрою» керуючись статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» Мирнопільська  сільська рада, -

 

ВИРІШИЛА:

 

 1. Затвердити технічну документацію з нормативної грошової оцінки земель с.Мирнопілля Мирнопільської сільської ради, Арцизького району Одеської області (додається).

 

 1. Ввести в дію результати грошової оцінки земель с.Мирнопілля Мирнопільської сільської ради, Арцизького району Одеської області Одеської області, що затверджені пунктом 1 цього рішення відповідно до вимог Податкового кодексу України.
 2. Після введення в дію оновленої нормативної грошової оцінки припинити дію нормативної грошової оцінки земель  с.Мирнопілля Мирнопільської сільської ради, Арцизького району Одеської області Одеської області, розроблену у 2009 році ДП «Одеський інститут землеустрою» та затверджену рішенням сесії Мирнопільської сільської ради від 09 грудня 2009року №169-У.

 

 1. З дати введення в дію нормативної грошової оцінки, провести згідно з чинним законодавством України перерахування орендної плати та ввести відповідні зміни до договорів оренди землі розділ «Орендна плата» за земельні ділянки, які раніше були надані в оренду суб’єктам підприємницької діяльності.

 

 1. Надати Відділу Держземагентства в Арцизькому районі Одеської області відомості щодо нормативної грошової оцінки земель с. Мирнопілля Мирнопільської сільської ради Арцизького району Одеської області та рішення щодо ії затвердження.

 

 1. Довести до відома Арцизької ОДПІ ГУ  ДФС в Одеській області  відомості про введення в дію оновленої нормативної грошової оцінки земель с.Мирнопілля Мирнопільської  сільської ради Арцизького району Одеської області.

 

 1. Повідомити власників та користувачів землі про введення в дію оновленої нормативної грошової оцінки земель с. Мирнопілля Мирнопільської сільської ради Арцизького району Одеської області.

 

 1. Повідомити підприємства, установи, організації, що є землекористувачами і власниками землі про застосування результатів грошової оцінки земель с. Мирнопілля Мирнопільської сільської ради Арцизького району Одеської області.

 

 1. Дане рішення опублікувати в засобах масової інформації.

 

 1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію  з питань  планування місцевого бюджету, фінансів, соціально-економічного та культурного розвитку  села, земельної реформи та охорони  навколишнього середовища (Шутак Наталья Федорівна) .

 

               Сільський голова                                                       І.І.Леонтьєв

 

№375-УІ

від 30.06.2015

 

 

 

 

 

 

 

 

УКРАЇНА

ОДЕСЬКА ОБЛАСТЬ

АРЦИЗЬКИЙ РАЙОН

ДОЛИНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

                                                              РІШЕННЯ

                                                            с. Долинівка

 

Про затвердження технічної документації

з нормативної грошової оцінки земель

с.Долинівка Долинівської

 сільської ради Арцизького району Одеської області.

 

 

 

Відповідно до Законів України «Про оренду землі», «Про оцінку земель», Земельного кодексу України , Податкового кодексу України з метою економічного регулювання земельних відносин при визначенні розміру земельного податку та орендної плати за земельні ділянки державної та комунальної власності, державного мита при міні, спадкуванні та даруванні земельних ділянок, визначенні втрат сільськогосподарського та лісогосподарського виробництва, розробки показників та механізмів економічного стимулювання раціонального використання та охорони земель, відчудження земельних ділянок площею понад 50 гектарів, що належать до державної або комунальної власності, для розміщення відкритих спортивних і фізкультурно-оздоровчих споруд, розглянувши технічну документацію з нормативної грошової оцінки земель с.Долинівка Долинівської сільської ради Арцизького району Одеської області розроблену ДП « Одеський інститут землеустрою» керуючись статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» Долинівська сільська рада, -

 

ВИРІШИЛА:

 

 1. Затвердити технічну документацію з нормативної грошової оцінки земель с.Долинівка Долинівської сільської ради, Арцизького району Одеської області (додається).

 

 1. Ввести в дію результати грошової оцінки земель с.Долинівка Долинівської сільської ради, Арцизького району Одеської області Одеської області, що затверджені пунктом 1 цього рішення відповідно до вимог Податкового кодексу України.
 2. Після введення в дію оновленої нормативної грошової оцінки припинити дію нормативної грошової оцінки земель  с.Долинівка Долинівської сільської ради, Арцизького району Одеської області Одеської області, розроблену у 2009 році ДП «Одеський інститут землеустрою» та затверджену рішенням сесії Долинівської сільської ради від 03 грудня 2009року №213-У.

 

 1. З дати введення в дію нормативної грошової оцінки, провести згідно з чинним законодавством України перерахування орендної плати та ввести відповідні зміни до договорів оренди землі розділ «Орендна плата» за земельні ділянки, які раніше були надані в оренду суб’єктам підприємницької діяльності.

 

 1. Надати Відділу Держземагентства в Арцизькому районі Одеської області відомості щодо нормативної грошової оцінки земель с. Долинівка Долинівської сільської ради Арцизького району Одеської області та рішення щодо ії затвердження.

 

 1. Довести до відома Арцизької ОДПІ ГУ  ДФС в Одеській області  відомості про введення в дію оновленої нормативної грошової оцінки земель с.Долинівка Долинівської  сільської ради Арцизького району Одеської області.

 

 1. Повідомити власників та користувачів землі про введення в дію оновленої нормативної грошової оцінки земель с.Долинівка Долинівської сільської ради Арцизького району Одеської області.

 

 1. Повідомити підприємства, установи, організації, що є землекористувачами і власниками землі про застосування результатів грошової оцінки земель с.Долинівка Долинівської сільської ради Арцизького району Одеської області.

 

 1. Дане рішення опублікувати в засобах масової інформації.

 

 1.  Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну планово -бюджетну комісію(Яковлєва Ольга Олексіївна) на постійну комісію з питань регулювання земельних відносин та охорони навколишнього середовищаДовганич Петро Федорович

 

              Виконуючий повноваження

              сільського голови                                                       С.О.Гаврилко

 

 

№231-УІ

від 02.07.2015

 

 

 

 

 

УКРАЇНА

 

ОДЕСЬКА ОБЛАСТЬ

АРЦИЗЬКИЙ РАЙОН

ДЕЛЕНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

                                                              РІШЕННЯ

                                                               с.Делень

 

 

Про затвердження технічної документації

з нормативної грошової оцінки земель

с. Делень та с.Новоселівка  Деленської

 сільської ради Арцизького району Одеської області.

 

 

 

Відповідно до Законів України «Про оренду землі», «Про оцінку земель», Земельного кодексу України , Податкового кодексу України з метою економічного регулювання земельних відносин при визначенні розміру земельного податку та орендної плати за земельні ділянки державної та комунальної власності, державного мита при міні, спадкуванні та даруванні земельних ділянок, визначенні втрат сільськогосподарського та лісогосподарського виробництва, розробки показників та механізмів економічного стимулювання раціонального використання та охорони земель, відчудження земельних ділянок площею понад 50 гектарів, що належать до державної або комунальної власності, для розміщення відкритих спортивних і фізкультурно-оздоровчих споруд, розглянувши технічну документацію з нормативної грошової оцінки земель с. Делень та с.Новоселівка  Деленської сільської ради Арцизького району Одеської області розроблену ДП « Одеський інститут землеустрою» керуючись статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» Деленська сільська рада, -

 

ВИРІШИЛА:

 

 1. Затвердити технічну документацію з нормативної грошової оцінки земель с.Делень та с.Новоселівка Деленської сільської ради, Арцизького району Одеської області (додається).

 

 1. Ввести в дію результати грошової оцінки земель с.Делень та с.Новоселівка Деленської  сільської ради, Арцизького району Одеської області Одеської області, що затверджені пунктом 1 цього рішення відповідно до вимог Податкового кодексу України.
 2. Після введення в дію оновленої нормативної грошової оцінки припинити дію нормативної грошової оцінки земель  с.Делень та с.Новоселівка Деленської сільської ради, Арцизького району Одеської області Одеської області, розроблену у 2009 році ДП «Одеський інститут землеустрою» та затверджену рішенням сесії Деленської сільської ради від 08 грудня 2009року №454-У.

 

 1. З дати введення в дію нормативної грошової оцінки, провести згідно з чинним законодавством України перерахування орендної плати та ввести відповідні зміни до договорів оренди землі розділ «Орендна плата» за земельні ділянки, які раніше були надані в оренду суб’єктам підприємницької діяльності.

 

 1. Надати Відділу Держземагентства в Арцизькому районі Одеської області відомості щодо нормативної грошової оцінки земель с.Делень та с.Новоселівка Деленської сільської ради Арцизького району Одеської області та рішення щодо ії затвердження.

 

 1. Довести до відома Арцизької ОДПІ ГУ  ДФС в Одеській області  відомості про введення в дію оновленої нормативної грошової оцінки земель с.Делень та с.Новоселівка Деленської сільської ради Арцизького району Одеської області.

 

 1. Повідомити власників та користувачів землі про введення в дію оновленої нормативної грошової оцінки земель с.Делень та с.Новоселівка Деленської сільської ради Арцизького району Одеської області.

 

 1. Повідомити підприємства, установи, організації, що є землекористувачами і власниками землі про застосування результатів грошової оцінки земель с.Делень та с. Новоселівка Деленської  сільської ради Арцизького району Одеської області.

 

 1. Дане рішення опублікувати в засобах масової інформації.

 

 1.  Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну планово -бюджетну комісію (Денов Федор Георгійович), на постійну комісію по сільському господарству та охороні навколишнього середовища (Карагяур Федір Іванович)

 

 

 

              Сільський голова                                                      Ф.П.Мераджи

 

 

 

№297-УІ

від 26.06.2015

 

 

 

 

 

 

 

УКРАЇНА

ОДЕСЬКА ОБЛАСТЬ

АРЦИЗЬКИЙ РАЙОН

ТЕПЛИЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

                                                              РІШЕННЯ

                                                            с.Теплиця

 

 

Про затвердження технічної документації

з нормативної грошової оцінки земель

с.Теплиця та с.Садове Теплицької

 сільської ради Арцизького району Одеської області.

 

 

 

Відповідно до Законів України «Про оренду землі», «Про оцінку земель», Земельного кодексу України , Податкового кодексу України з метою економічного регулювання земельних відносин при визначенні розміру земельного податку та орендної плати за земельні ділянки державної та комунальної власності, державного мита при міні, спадкуванні та даруванні земельних ділянок, визначенні втрат сільськогосподарського та лісогосподарського виробництва, розробки показників та механізмів економічного стимулювання раціонального використання та охорони земель, відчудження земельних ділянок площею понад 50 гектарів, що належать до державної або комунальної власності, для розміщення відкритих спортивних і фізкультурно-оздоровчих споруд, розглянувши технічну документацію з нормативної грошової оцінки земель с.Теплиця та с. Садове Теплицької сільської ради Арцизького району Одеської області розроблену ДП « Одеський інститут землеустрою» керуючись статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» Теплицька сільська рада, -

 

ВИРІШИЛА:

 

 1. Затвердити технічну документацію з нормативної грошової оцінки земель с.Теплиця та с.Садове Теплицької  сільської ради, Арцизького району Одеської області (додається).

 

 1. Ввести в дію результати грошової оцінки земель с.Теплиця та с. Садове Теплицької   сільської ради, Арцизького району Одеської області Одеської області, що затверджені пунктом 1 цього рішення відповідно до вимог Податкового кодексу України.
 2. Після введення в дію оновленої нормативної грошової оцінки припинити дію нормативної грошової оцінки земель  с.Теплиця та с. Садове Теплицької  сільської ради, Арцизького району Одеської області Одеської області, розроблену у 2009 році ДП «Одеський інститут землеустрою» та затверджену рішенням сесії Теплицької сільської ради від 11грудня 2009року №407-У.

 

 1. З дати введення в дію нормативної грошової оцінки, провести згідно з чинним законодавством України перерахування орендної плати та ввести відповідні зміни до договорів оренди землі розділ «Орендна плата» за земельні ділянки, які раніше були надані в оренду суб’єктам підприємницької діяльності.

 

 1. Надати Відділу Держземагентства в Арцизькому районі Одеської області відомості щодо нормативної грошової оцінки земель с.Теплиця та с. Садове Теплицької сільської ради Арцизького району Одеської області та рішення щодо ії затвердження.

 

 1. Довести до відома Арцизької ОДПІ ГУ  ДФС в Одеській області  відомості про введення в дію оновленої нормативної грошової оцінки земель с.Теплиця та с. Садове Теплицької сільської ради Арцизького району Одеської області.

 

 1. Повідомити власників та користувачів землі про введення в дію оновленої нормативної грошової оцінки земель с.Теплиця та с. Сапдове Теплицької сільської ради Арцизького району Одеської області.

 

 1. Повідомити підприємства, установи, організації, що є землекористувачами і власниками землі про застосування результатів грошової оцінки земель с. Теплиця та с. Садове Теплицької   сільської ради Арцизького району Одеської області.

 

 1. Дане рішення опублікувати в засобах масової інформації.

 

 1.  Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань бюджету, фінансів, планування та обліку ( Шидерова Наталія Геннадіївна)та постійну комісію з питань регулювання земельних відносин, охорони навколишнього середовища та будівництва (Терзі Степан Андрійович).

 

             Сільський голова                                                      С.С. Андрєєв

 

 

  №347-УІ

  від 03.07.2015

 

 

 

 

УКРАЇНА

ОДЕСЬКА ОБЛАСТЬ

АРЦИЗЬКИЙ РАЙОН

ОСТРІВНЕНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

                                                              РІШЕННЯ

                                                            с. Острівне

 

 

Про затвердження технічної документації

з нормативної грошової оцінки земель

с.Острівне острівненської сільської ради

Арцизького району Одеської області.

 

 

 

Відповідно до Законів України «Про оренду землі», «Про оцінку земель», Земельного кодексу України , Податкового кодексу України з метою економічного регулювання земельних відносин при визначенні розміру земельного податку та орендної плати за земельні ділянки державної та комунальної власності, державного мита при міні, спадкуванні та даруванні земельних ділянок, визначенні втрат сільськогосподарського та лісогосподарського виробництва, розробки показників та механізмів економічного стимулювання раціонального використання та охорони земель, відчудження земельних ділянок площею понад 50 гектарів, що належать до державної або комунальної власності, для розміщення відкритих спортивних і фізкультурно-оздоровчих споруд, розглянувши технічну документацію з нормативної грошової оцінки земель с.Острівне Острівненської сільської ради Арцизького району Одеської області розроблену ДП « Одеський інститут землеустрою» керуючись статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» Острівненська сільська рада, -

 

ВИРІШИЛА:

 

 1. Затвердити технічну документацію з нормативної грошової оцінки земель с.Острівне Острівненської сільської ради, Арцизького району Одеської області (додається).

 

 1. Ввести в дію результати грошової оцінки земель с.Острівне Острівненської сільської ради, Арцизького району Одеської області Одеської області, що затверджені пунктом 1 цього рішення відповідно до вимог Податкового кодексу України.
 2. Після введення в дію оновленої нормативної грошової оцінки припинити дію нормативної грошової оцінки земель  с.Острівне Острівненської сільської ради, Арцизького району Одеської області Одеської області, розроблену у 2009 році ДП «Одеський інститут землеустрою» та затверджену рішенням сесії Острівненської сільської ради від 07 грудня 2009року №289-У.

 

 1. З дати введення в дію нормативної грошової оцінки, провести згідно з чинним законодавством України перерахування орендної плати та ввести відповідні зміни до договорів оренди землі розділ «Орендна плата» за земельні ділянки, які раніше були надані в оренду суб’єктам підприємницької діяльності.

 

 1. Надати Відділу Держземагентства в Арцизькому районі Одеської області відомості щодо нормативної грошової оцінки земель с. Острівне Острівненської сільської ради Арцизького району Одеської області та рішення щодо ії затвердження.

 

 1. Довести до відома Арцизької ОДПІ ГУ  ДФС в Одеській області  відомості про введення в дію оновленої нормативної грошової оцінки земель с.Острівне Острівненської  сільської ради Арцизького району Одеської області.

 

 1. Повідомити власників та користувачів землі про введення в дію оновленої нормативної грошової оцінки земель с. Острівне Острівненської сільської ради Арцизького району Одеської області.

 

 1. Повідомити підприємства, установи, організації, що є землекористувачами і власниками землі про застосування результатів грошової оцінки земель с. Острівне Острівненської сільської ради Арцизького району Одеської області.

 

 1. Дане рішення опублікувати в засобах масової інформації.

 

 1.  Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну планово- бюджетну  комісію   (Дебеляк Ганна Петрівна) на постійну комісію по сільському господарству, охороні природи, благоустрою села та земельним питанням (Дебеляк Георгій Петрович).

 

               Сільський голова                                                       С.С. Станєва

 

 

№197-УІ

від 01.07.2015