07.07.2015

РІШЕННЯ с.Делень Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земель с. Делень та с.Новоселівка Деленської сільської ради Арцизького району Одеської області.

Відповідно до Законів України «Про оренду землі», «Про оцінку земель», Земельного кодексу України , Податкового кодексу України з метою економічного регулювання земельних відносин при визначенні розміру земельного податку та орендної плати за земельні ділянки державної та комунальної власності, державного мита при міні, спадкуванні та даруванні земельних ділянок, визначенні втрат сільськогосподарського та лісогосподарського виробництва, розробки показників та механізмів економічного стимулювання раціонального використання та охорони земель, відчудження земельних ділянок площею понад 50 гектарів, що належать до державної або комунальної власності, для розміщення відкритих спортивних і фізкультурно-оздоровчих споруд, розглянувши технічну документацію з нормативної грошової оцінки земель с. Делень та с.Новоселівка  Деленської сільської ради Арцизького району Одеської області розроблену ДП « Одеський інститут землеустрою» керуючись статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» Деленська сільська рада, -

 

ВИРІШИЛА:

 

  1. Затвердити технічну документацію з нормативної грошової оцінки земель с.Делень та с.Новоселівка Деленської сільської ради, Арцизького району Одеської області (додається).

 

  1. Ввести в дію результати грошової оцінки земель с.Делень та с.Новоселівка Деленської  сільської ради, Арцизького району Одеської області Одеської області, що затверджені пунктом 1 цього рішення відповідно до вимог Податкового кодексу України.
  2. Після введення в дію оновленої нормативної грошової оцінки припинити дію нормативної грошової оцінки земель  с.Делень та с.Новоселівка Деленської сільської ради, Арцизького району Одеської області Одеської області, розроблену у 2009 році ДП «Одеський інститут землеустрою» та затверджену рішенням сесії Деленської сільської ради від 08 грудня 2009року №454-У.

 

  1. З дати введення в дію нормативної грошової оцінки, провести згідно з чинним законодавством України перерахування орендної плати та ввести відповідні зміни до договорів оренди землі розділ «Орендна плата» за земельні ділянки, які раніше були надані в оренду суб’єктам підприємницької діяльності.

 

  1. Надати Відділу Держземагентства в Арцизькому районі Одеської області відомості щодо нормативної грошової оцінки земель с.Делень та с.Новоселівка Деленської сільської ради Арцизького району Одеської області та рішення щодо ії затвердження.

 

  1. Довести до відома Арцизької ОДПІ ГУ  ДФС в Одеській області  відомості про введення в дію оновленої нормативної грошової оцінки земель с.Делень та с.Новоселівка Деленської сільської ради Арцизького району Одеської області.

 

  1. Повідомити власників та користувачів землі про введення в дію оновленої нормативної грошової оцінки земель с.Делень та с.Новоселівка Деленської сільської ради Арцизького району Одеської області.

 

  1. Повідомити підприємства, установи, організації, що є землекористувачами і власниками землі про застосування результатів грошової оцінки земель с.Делень та с. Новоселівка Деленської  сільської ради Арцизького району Одеської області.

 

  1. Дане рішення опублікувати в засобах масової інформації.

 

  1.  Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну планово -бюджетну комісію (Денов Федор Георгійович), на постійну комісію по сільському господарству та охороні навколишнього середовища (Карагяур Федір Іванович)

 

 

 

              Сільський голова                                                      Ф.П.Мераджи

 

 

 

№297-УІ

від 26.06.2015