18.03.2014

Прекрасні струни почуттів

На літературно-музичний коровай «Прекрасні струни почуттів» до районної дитячої бібліотеки прийшли учні 9-х класів ЗОШ № 5 м.Арциз.
На початку заходу ведуча свята Фабрикатор Э.О. сказала: «Для більшості людей Тарас Шевченко дещо втратив риси живої людини. Він існує в бронзових монументах, величних пам’ятниках, назвах вулиць, проспектів, театрів, врешті-решт на 100-гривневій банкноті. Тому сьогодні ми пропонуємо не просто вшанувати пам’ять Кобзаря, а дещо по-новому відкрити для себе його нелегку життєву і творчу долю. Адже крім того, що Шевченко був геніальною особистістю, він був просто людиною, якій нічого людське не було чуже».
Далі мова пішла про прекрасні почуття Тараса – кохання в його долі. 
Завдяки театральній постанові, всі присутні познайомились з жінками, яких кохав Тарас і які надихала поета на творчість. Ролі жінок і Тараса Шевченка у різні роки життя виконали учні 9-Б класу (кл. керівник Жечева О.М.). Протягом заходу лунали чудові українські пісні, класична музика, вірші Тараса, присвячені коханим жінкам, пісні на вірші Шевченка. Завдяки використанню мультимедійного обладнання всі учасники заходу отримали можливість оглянути портери коханих жінок Тараса (написаних Т.Шевченко) і автопортрети самого Шевченка, виконані у різні роки. 
Наприкінці заходу гості подякували працівників бібліотеки і юних артистів за яскраве, емоційне, зворушливе і пізнавальне дійство.