10.03.2015

Піар-офіс сучасних бібліотек Одещини

Від 5-го березня 2015 р. розпочав роботу піар-офіс сучасних бібліотек Одещини. Це проект, реалізація якого стала можливою завдяки перемозі Арцизької центральної  районної бібліотеки разом з бібліотеками-партнерами у конкурсі проектів «Регіональні піар-офіси сучасних бібліотек» за фінансової підтримки програми «Бібліоміст» та експертної підтримки ГО «Центр Медіареформ». Завдання піар-офісів – регулярна робота з журналістами для донесення до широкої аудиторії інформації про модернізацію бібліотек регіону.

Конкурс було оголошеного для бібліотек Буковини, Закарпаття, Івано-Франківщини, Києва (або області), Львівщини, Миколаївщини, Одещини, Полтавщини, Тернопільщини, Харківщини, Херсонщини, Хмельниччини, Черкащини, Чернігівщини.

26 фіналістів конкурсу визначили з-поміж 95 кандидатів, які з цікавістю та глибокою професійною мотивацією відгукнулися на запрошення позмагатися за створення на базі своїх бібліотек сучасних піар-офісів. Із них лише 5 пір-офісів у серйозній боротьбі вибороли право отримати технічну підтримку від програми «Бібліоміст» та поглиблені консультації і підтримку для здійснення зв’язків з медіавід відомих українських журналістів та медіа-експертів Людмили Гуменюк та Михайлини Скорик, що свідчить про те, що одеські бібліотекарі відповідально та натхненно працюють для своїх читачів.

Одеська регіональна команда бібліо-піарників сформована із фахівців 6 бібліотек Одеської області:

Арцизька центральна районна бібліотека

Саратська централізована бібліотечна система

Одеська обласна бібліотека для юнацтва ім. В.В. Маяковського

Болградська централізована бібліотечна система

Татарбунарська централізована бібліотечна система

Районна дитяча бібліотека м. Болград

Проект триватиме з 5 березня до 31 травня 2015 р. Впродовж 3-х місяців бібліотекарі працюватимуть над реалізацією розроблених медіа-планів.